Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sagem najmniej awaryjny

Sagem najmniej awaryjny

WitekT 19 Lipca 2006 13:28

0 0

Sagem został uznany za najlepszy i najmniej usterkowy telefon wśród listy 10 najczęściej sprzedawanych aparatów na rynku niemieckim w 2006 roku – podaje prestiżowy magazyn CONNECT.

Wyniki ankiety przeprowadzonej przez redakcję niemieckiego magazynu potwierdzają statystyki prowadzone przez światowe grupy telekomunikacyjne Organe Global, T-Mobile, Vodafone oraz polskich operatorów Era, Orange, Plus, według których marka Sagem zajmuje 1 miejsce pod względem niezawodności telefonów komórkowych oraz jakości obsługi posprzedażowej.




Niemiecki miesięcznik Connect Magazine w rankingach badania niezawodności produktów kolejno w numerze z czerwca 2005 oraz z czerwca 2006 wykazał najniższą usterkowość telefonów komórkowych Sagem.

Na rynku polskim marka Sagem znajduje się wśród 5 najczęściej sprzedających się telefonów GSM. Sagem planuje w istotny sposób zwiększyć udział w rynku polskim i docelowo osiągnąć pozycję 4 gracza na rynku polskim do końca 2006 roku.

Źródło tekstu: Sagem     

Dodaj do:
w sumie: 48
  • 0

    29. ~kaciu  2006-07-19 22:01:26  host: bgq33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja nie wiem! 2 lata temu zakupilem w plusie x5-2-funckje byly dosc zachecajace! ale ale ZONK!! w ciagu 2 tygodni tel ladowal 3 razy w serwisie, z czego raz wymieniali mi na nowy... niezawodna marka? dzieki postoje

  • 0

    30. ~Ravel  2006-07-19 22:27:57  host: dwk142.internetdsl.tpnet.pl

    potwierdzam, moj sagem myx5-2v przetrwal nie jeden upadek na beton, delikatnie obudowa zadrapana, ale na pierwszy rzut oka tego nie widac. jak do tej pory (mam go od grudnia 2005) nie zawiesil sie ani razu. na poczatku trudno bylo sie do slownika t9 przyzwyczaic (i nadal uwazam ze do d**y jest zrobione dodawanie nowych wyrazow), ale jakos poszlo. wg mnie myx5-2v ma troszke za ostre wierzcholki obudowy i przy antyposlizgowej obudowie (moze za duze slowo, ale nie jest to typowy plastik) latwo o dziure przetarcie dziury w spodniach o ciasnych kieszeniach ;)
    baterie tez dosc dlugo trzyma (ok tygodnia przy srednim korzystaniu). jak narazie 1,5 roku bede uzywal sagema, a jak sie skonczy umowa to sie zobaczy ;)

  • 0

    31.  2006-07-19 22:50:25

    Mam Sagema MYX5-2v i złego słowa nie moge o tym telefonie powiedzieć przez poł roku (od 5 stycznia 2006) uzytkowania ani razu nie zaliczyl zwisa czasami tylko zwalnia jak pamiec jest zapchana bateria tez bardzo dobra :) przy duzej ilosci pisanych smsów i takim sobie dzwonieniu bateria trzyma srednio 4-5 dni T9 jest fantastyczny ale dodawanie wyrazow to jakies z kosmosu wziete :/ ogolnie telefon bardzo dobry rownież ma Sagema tylko że MYX5-2 i cos mu pada glosniki gubi zasieg ale ma go juz 2 lata z malym hakiem:)

  • 0

    32. ~Dina  2006-07-20 00:30:03  host: p07-10.opera-mini.net

    Sagem to naprawdę bezawaryjny telefon z bardzo wytrzymałą baterią. Pierwszego Sagema (myX 5m) dostałam na aneks. Bardzo lubiłam na nim wapować,bo się nie wieszał. Dzwonki wav też robiły wtedy wrażenie. Później kupiłam MyX 5-2. Teraz mam My X7. Niezły telefon za małe pieniądze. Nie wiesza się,bateria na czuwaniu trzyma 12-13 dni (po roku używania),jedyną wadą Sagemów dla mnie jest brak prostego wyb

  • 0

    33.  2006-07-20 09:09:10

    Dina: Każdy Sagem (nawet najstarszy) ma proste wybieranie. W nowych modelach wpisujesz z klawiaturki numer pod którym masz daną osobę w pamięci, a później wciskasz gwiazdkę. To wszystko.

  • 0

    34. ~~~bambam  2006-07-20 09:40:03  host: public-gprs30553.centertel.pl

    nigdy nie kupilbym ani sagema ani nokii,ale z dwojga zlego wolalbym nokie,nie uznaje telefonow wole smartphony,juz od 3 lat nie mialem zwyklego fona,nie uznaje tez fonow z klawiatura,wole z patyczkiem a telefon glownie uzywam do internetu wiec dlatego z dwojga zlego wolalbym nokie bo ma edge

  • 0

    35. ~D  2006-07-20 14:04:11  host: 80.51.255.150

    27: Z tym SE to się nie zgodze do końca. Może postępowo... ale jakościowo to wcale... mój brat kiedyś miał T230 i był wytrzymały, więc potem wziął K700 bo myślał że jak SE to będzie wytrzymały... no a minęło może 10 miesięcy i tel był już 3 razy w serwisie i zbiera się na następną wizytę bo ładowarka nie łączy i słuchawka się rozjebał*. Ja uważam żeby mieć wytrzymały tel to trzeba kupować starocie... np. NOK 3510i - ją miałem kiedyś to przeżyła nawet nurkowanie w basenie!(wiem trudne do uwierzenia :) ) A teraz z wszystkich nowych fonów jakie widuje to żaden nie sprawia wrażenia wytrzymałego.

  • 0

    36. ~freeo  2006-07-22 16:22:39  host: wa42.fema.krakow.pl

    a ja bym lyknal takiego sagema najchetniej w erze

  • 0

    37. ~D  2006-07-24 19:36:10  host: 80.51.255.150

    Do fanów NOKII! Nadal jestem z Wami :) ... Sagemy były beznadziejne... klawisze skrzypiały m.in... Motorola V235 to pustak jak na dzisiejsze czasy, więc wybrałem Nokię 6020 i jest super!

  • 0

    38. ~Manoo  2006-07-25 08:56:59  host: edy149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może czas na zmianę lidera i sagem się wybije ? Potrzeba konkurencji, ja mam SE D750i i już jest piąty raz w serwisie

  • 0

    39. ~Tomek  2006-07-25 13:22:42  host: hw78.internetdsl.tpnet.pl

    Witam!!! Możecie mi doradzić który z telefonów w mix plusie jest najlepszy : SE K300I, NOKIA 6020, SAGEM MY400X bo nie mogę sie zdecydować. Z góry dzięki.

  • 0

    40. ~sagemowiec  2006-07-25 19:11:02  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    heh asza niewiedza nt telefonow powala.
    A nie znajomosc jezyka ang zadziwia w XXIw.
    Jak ktos nie umialznalesc info na stronie Sagema [chociarz naprawde nie wiem jakim cudem mogl tego nie zauwazyc] to ponizej zamieszczam link:
    http://www.sagem.com/index.php?id=771&L=0#1027

  • 0

    41. ~pipi  2006-07-25 21:16:54  host: edo218.internetdsl.tpnet.pl

    ja uważam że sagem jest dobrym telefonem. Ja używam w tej chwili my 400x i jestem bardzo zadowolona chociaż niewiem jek bendzie później

  • 0

    42. ~ower  2006-07-26 12:43:51  host: klatka-7b.olsnet.eu.org

    Ja zgadzam sie że nokie sa najlepsze urzywałem juz telefony wszystkich producentów z racji tego że handluje nimi i uważam że nokia to jest to w tej chwili urzywam noki 6233 i tu powiem ciekawostke na temat nowinek wyżej wymieniona nokia jako pierwsza posiada nagrywanie video 640x480 i chodzi dużo lepiej i szybciej niż n70 lub n90 wszystkim goraco polecam a głośniczki z dzwiekiem przestrzennym rewelacja jesli ktos chce sobie zafundować telefon z bajerami a niewie jaki kupic niech zakupi ten model gorąco polecam.

  • 0

    43. ~mik007  2006-07-27 10:10:15  host: bpv110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Może to i prawda, chociaż na rynku wtórnym (pracuję w komisie) jest b. mało Sagemów, po prostu ta marka nie cieszy sie uznaniem. Moje doświadczenia i moich znajomych z branży wskazują że najmniej awaryjną marka jest obecnie Samsung, ,potem daleko w tyle reszta, na końcu Siemens.

  • 0

    44.  2006-07-27 23:21:34

    ~ower tys glupi jak muwiesz ze jako pierwsza nokia wprowadzila wideo VGA http://www.telepolis.pl/news.php?id=788
    Mitsubishi bylo pierwsze ... dawno temu kiedy nokia jeszcze ledwo co aparaty VGA wprowadzała

  • 0

    45.  2006-07-29 15:35:07

    eee tam...jak dla mnie duzo mniej awaryjne sa samsungi i sony ericssony nigdy z tymi telefonami nie mialem problemow a z sagemem owszem;/

  • 0

    46. ~  2007-04-03 09:28:50  host: aek20.internetdsl.tpnet.pl

    ja mam sagem my 700x a qumpel miał SE k810i w zdjeciach przegrałem ale w aplikacjach java wygra łem i głosniej mi grały dzwonki Najlepszy jest sagem x8 :D

  • 0

    47. ~m  2007-05-05 15:50:26  host: eej137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powiem tak ja mam sagem my501x i zeby było uczciwie to szczerze mowiac zawiesza mi sie czasami ale wtedy kiedy np ogladam zdjercia sciagane z kompa ale o pojemnosci 123 mb wiec sie nie dziwie a tak to mp3 i foty ma bardzo fajne lepsze niz w se k750i bo tam widac te piksele a tu jest czysto!!!!!!!!!!!!!!! ostatnio jechałem na rowerze i tel wylecial mi z kieszeni na kamienie ale dzieki obudowie nic sie nie stało tylko lekko sie zarysował... polecam sagemy ale tylko z nowych seri

  • 0

    48. ~waldi  2007-06-25 21:35:44  host: 213.199.219.33

    mialem sagem przez 3laka pierszy byl mxy100 i nadal na chodzie odalem siostrze a bateryjka przyma nadal 4dnia zmienilem na mx-7 i wytrzymal mi ponad 2latka ale zepslem go przez wlasna glupote(-_-) teraz czekam jak sie pojawi myW-8 lub myV-85 a najszybcie znajomi przywioza mi zagranicy za niedurza kaske poz.

Dodaj swoją opinię