Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sagem my850C wprowadzony na rynek

Sagem my850C wprowadzony na rynek

sirmark 17 Października 2007 19:12

0 0

sagem my850cSagem wprowadza na rynek telefon 3G przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów - Sagem my850C (Carat). Jesienna propozycja francuskiego producenta to połączenie futurystycznej technologii z nowoczesną linią i ergonomicznym kształtem.

Telefon wyróżnia się sporym zestawem funkcjonalności oraz wygodnym i przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem. Zastosowano w nim wyświetlacz QVGA (320x 240 pikseli, 262k kolorów) oraz dwa aparaty fotograficzne (2 MPx i VGA). Znajdziemy w nim także intuicyjny odtwarzacz MP3. Wygodny dostęp do menu odtwarzanych piosenek oraz kontrolę poziomu głośności zapewniają umieszczone na zewnątrz telefonu dyskretne przyciski nawigacyjne. 64MB wbudowanej pamięci oraz slot na kartę microSD pozwalają na niemal nieograniczony dostęp do ulubionej muzyki.

Sagem my850C pozwala na sprawne zarządzanie różnorodnymi treściami. Transmisja danych w technologii UMTS gwarantuje szybką wymianę plików, informacji i poczty email.




Sugerowana, promocyjna cena Sagema my850C to 749 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sagem, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2007-10-17 19:37:13

    Tani, nawet bardzo, ciekawy design, duże i pewnie klawisze, niezłe tzw. "bajery". Ciekawe jak tam marka Sagem, nie miałem możliwości zetknięcia się z ich telefonami.

  • 0

    2. ~pablo  2007-10-17 20:27:59  host: bbservice253.mmpnet83.tnp.pl

    A znasz kawał jak to gość dostał od dresów dwa razy? Raz bo nie chciał oddać komórki, a drugi bo to był sagem.

  • 0

    3. ~kikulo  2007-10-17 20:32:41  host: chello062179023129.chello.pl

    ~2 to był Alcatel ;), miałem Sagema, wszystko było ok. zero awaryjności, oprócz tego, że b. słabo słyszałem rozmówcę (cicho), problem ustąpił jak z nim przeszedłem przez bramkę magnetyczną(może jakieś zwoje się wzbudziły).

  • 0

    4. ~idea  2007-10-17 20:45:20  host: acgl101.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wygląd owszem ale te drutowe plastiki jako przyciski mp3-marność.brak korektora,brak oddzielnego foldera dla fot zrobionych.foto p[oprawne ale bez AF a tak to i2mpx nie pomoże.b dobry ekran i klawiatura.są nareszcie 3 wielkości trzcionek ale działa tylko średnia.se k600 sprzed 2lat jest 300%lepszy

  • 0

    5. ~Bartek  2007-10-17 20:55:29  host: brodno.spray.net.pl

    Spojrzcie na wyniki awaryjnosci telefonow wdg marek (na pewno gdzies na www sa, sam widzialem je od ludzi z orange), sagem jest najmniej awaryjnym telefonem, ale niestety malo popularnym,takie brzydkie kaczatko w telefonach;)

  • 0

    6.  2007-10-17 21:21:38

    Te nowe Sagemy to nawet dobre telefony w rozsądnej cenie. Są lepsze, ale oczywiście droższe. Niestety w Polsce ta marka jest nadal mało popularna. Ja niedługo odziedziczę Sagema MyX6-2 i niestety nigdzie nie dostanę nowej orginalnej baterii do niego, tak samo z akcesoriami...

  • 0

    7.  2007-10-17 21:28:26

    Zna ktoś jakieś ranking awaryjności telefonów?

  • 0

    8. ~ee  2007-10-17 22:28:34  host: bvu218.internetdsl.tpnet.pl

    mam 411x telefonik spoko ,ale mogli by dopracowac. z tego co widze ten prezentuje sie calkiem niezle. mogli by dac tylko lepsza baterię.

  • 0

    9. ~  2007-10-17 22:51:23  host: p01-12.opera-mini.net

    Mam sagema myx6-2 juz dwa lata i nic sie z nim nie dzieje, wolno chodzi ale to przez soft orange

  • 0

    10. ~ex-sagem  2007-10-18 00:41:51  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    @4(~idea) - nie ma oddzielnego folderu na zdjęcia? dziwne, nawet mój myX-6 kupiony w roku 2003 miał osobny folder na zdjęcia zrobione aparatem...

  • 0

    11.  2007-10-18 06:48:28

    Wygląd to nie wszystko, to musi jeszcze sprawnie i intuicyjnie działać, a z tym u Sagema bardzo kiepsko - rzekłbym - fatalnie.

  • 0

    12. ~ c  2007-10-18 07:14:58  host: 81.210.91.118

    duże i pewne klawisze?!? akurat! miałem ten fon w ręce i aż sie wystraszyłem, kiedy wcisnąłem "2" to wręcz ujrzałem wnętrze tego telefonu. dosłownie dało się obejrzeć co "2" i "5" mają pod spodem. a nie nazywam sie Pudzianowski ;-) główny wyświetlacz troszkę za mały, taki przytłoczony na około masą plastiku.

  • 0

    13.  2007-10-18 08:26:14

    Hmm... dziwne, ze jeszcze nie ma nigdzie komentarzy kamila1221 :) Co do Sagemow - sa stabilne i najmniej awaryjne (na Telepolis takze byl swojego czasu news n/t temat) i w sumie jakby nie patrzec - bardzo tanie. Ale poza tym - nic rewelacyjnego (moze dlatego, ze chca zachowac stabilnosc, dosc wolno wprowadzaja innowacje, obsluga systemu - taka sobie, baterie - takie sobie, ale to prawie kazdy producent takie ma ;), design - IMHO taki sobie). Ja osobiscie nie kupilbym FRANCUSKIEGO telefonu :D

  • 0

    14. ~Aster  2007-10-18 09:38:40  host: pxgot1.srv.volvo.com

    Ja bym kupił - są świetne.

  • 0

    15. ~  2007-10-18 11:29:41  host: zipservers.com

    User Planet wpisuje bzdury - model "my501x" w sieci "Plus" - ciagle trafial do serwisu z uwagi na problemy w sofcie (mms'y, gprs - karta pamieci -zawieszanie sie telefonu) kolejny model "my411" wystepujacy w sieciach "Era oraz Plus" - psuje sie niemilosiernie a konstrukcja tego aparatu jest tak zrobiona iz klient otrzymuje nowy aparat poniewaz nie ma mozliwosci naprawy :P.... Wiec prosze nie pisac o czyms nie wie sie na 100 %-cent - firma awaryjna jak kazda.... Dzisiaj to juz masowa produkcja - a i serwis musi z czego wyzyc....

  • 0

    16.  2007-10-18 14:56:15

    Anonimie powyzej - sam wypisujesz bzdury, bo przekazujesz WYCINEK informacji, a nie calosc :> Kazda firma ma jakies modele low-end (rzadziej middle class), ktore zwykle zdarzaja sie byc najbardziej awaryjnymi, trafiajac notorycznie do serwisow. Na podstawie takich modeli mozna zbudowac jedynie CZESC zdania o marce, ale CALE zdanie nalezy budowac na podstawie oceny WSZYSTKICH produktow/modeli, produkowanych przez dana firme. Zeby bylo jasne - nie lubie Sagema, w zyciu nie kupilbym go sobie, ani nikomu bliskiemu, ale musze to oddac tej firmie - robi telefony z niewieszajacym sie softem, bardzo tanie i MALO awaryjne. Praktycznie najmniej (tak wskazuja dane z serwisow oraz feedback od uzytkownikow, na podstawie ktorych powstaja rankingi awaryjnosci telefonow - radze poszukac na Telepolis newsa dotyczacego awaryjnosci i sam zobaczysz, o czym mowie). A ze w dzisiejszych czasach produkuje sie masowke, to juz inna sprawa...

  • 0

    17. ~nokia:/:/:/  2007-11-04 12:51:41  host: w3cache.n4u.krakow.pl

    awaryjność... miałem nokie 5200 i w ciągu 6 miesiecy 4 razy w serwisie była :/ dlatego nie mówcie, że sagem zły bo nieznana firma. koleżanka moja go ma od 2 miesiecy i działa jej super.

Dodaj swoją opinię