Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sagem my421Z - styl za niewielką cenę

Sagem my421Z - styl za niewielką cenę

LuiN 2 Października 2008 12:12

0 0

Sagem przygotował atrakcyjny wizualnie rozsuwany telefon, który trafi na rynek jeszcze w tym roku. Telefon Sagem my421Z zobaczymy najprawdopodobniej w zestawach na kartę i ofertach MIX operatorów, jako tania alternatywa dla produktów innych producentów.

sagem my421z sagem my421z sagem my421z




Telefon pracuje w trzech zakresach sieci GSM (900, 1800 i 1900 MHz) i oferuje transmisję GPRS. Jego kompaktowe wymiary (96 x 46 x 13,7 mm), jak i niewielka waga (90 g) mogą przypaść do gustu osobom lubiącym małe telefony. W specyfikacji nie zabrakło czytnika kart microSD, radia FM i odtwarzacza MP3.

Dostępna są też łączność Blutetooh, USB, SyncML i WAP 2.0 oraz obsługa aplikacji JAVA. Dwucalowy ekran ma rozdzielczość 176 x 220 pikseli. Funkcje multimedialne zamyka aparat fotograficzny o rozdzielczości 1,3 Mpix. Cena telefonu nie jest jeszcze znana.

Źródło tekstu: justamp, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~  2008-10-02 12:29:07  host: pc4.internetdsl.tpnet.pl

    Prosty i tani fon :D

  • 0

    2.  2008-10-02 12:48:53

    no i jeszcze ładny nawet :)

  • 0

    3. ~  2008-10-02 12:52:07  host: f143-054.opera-mini.net

    Przeciez sagem niby znika z rynku a nadal robi fony?

  • 0

    4.  2008-10-02 13:10:01

    3 - do końca roku będzie wypuszczał telefony jeszcze pod własnym logo.

  • 0

    5. ~  2008-10-02 13:40:32  host: f143-054.opera-mini.net

    Thx. A kto je potem naprawi, jak nawali?

  • 0

    6. ~  2008-10-02 13:58:27  host: abjs153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    sagem jest bardzo dobrą marka więc cieszę sie że wypuścili nowy model

  • 0

    7.  2008-10-02 14:02:59

    5, usługi serwisowe dalej będą prowadzone - to nie Siemens - tu nie ma upadku, jest tylko przejęcie. Fabryki dalej będą produkowały telefony i części - tyle tylko, że wyjdą z tego jakieś Orandżofony i Erufony (OEM) zamiast Sagem-ów:)

  • 0

    8. ~Alquana  2008-10-02 14:19:06  host: cc.azsoft.pl

    Całkiem przyjemny, choć biorąc pod uwagę moje ostatnie kontakty z tą marką, martwię się o działanie systemu :/

  • 0

    9. ~  2008-10-02 15:04:37  host: efc74.internetdsl.tpnet.pl

    no i plusfony :)

  • 0

    10. ~  2008-10-02 16:29:23  host: f96-014.opera-mini.net

    A gdzie 3G?

  • 0

    11. ~kwistas  2008-10-02 19:09:44  host: w3cache.wignet.pl

    Według sagema 3G jest dla ludzi prestiżu więc dlatego nie ma tam tej magicznej funkcji. :)

  • 0

    12. ~regoat  2008-11-28 15:28:41  host: static-87-105-212-42.ssp.dialog.net.pl

    Sagem znika? cholira szkoda, mialem telefon sagema i byl fajny. szkoda, powini powalczyc na rynku ze swoja marka. No i kolejna fima sie wycofuje. Wczesniej odpadl Philips probuje teraz cos tam robic ale mu nie wychodzi, Siemens i teraz Sagem

  • 0

    13. ~dwaeuro@interia.pl  2008-12-19 15:08:22  host: pi1-210.blast.pl

    o hello kitty...

  • 0

    14. ~  2008-12-21 01:31:47  host: acw83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam hello kitty i sagem my 700x jestem zadowolona !!!!!!!!!!!

  • 0

    15. ~posiadacz:)  2009-06-09 14:23:47  host: public40505.xdsl.centertel.pl

    ja mam sagem my521x srebrny+2gb i jestem z niego zadowolony

  • 0

    16. ~  2010-09-26 12:46:45  host: 178.56.169.233

    Szkoda, że nie ma 3G

Dodaj swoją opinię