Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sagem my300C wchodzi na rynek

Sagem my300C wchodzi na rynek

sirmark 4 Października 2007 16:09

0 0

sagem my300cSagem wprowadza na polski rynek nowy, ultralekki telefon z klapką - Sagem my300C. Najnowsza propozycja francuskiego producenta skierowana jest do ludzi ceniących atrakcyjną formę połączoną z niezbędnymi funkcjonalnościami.

Elegancka, zaokrąglona czarna obudowa Sagem my300C prezentuje się bardzo nowocześnie i niewątpliwie stanowi ważny atut telefonu. Kształt, rozmiar i waga telefonu ( 79 g) sugerują, że producent zwrócił specjalną uwagę na estetyczne aspekty nowego produktu.




Telefon wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz CSTN ( 65k kolorów, 128x128 pikseli), cyfrowy aparat fotograficzny z czterokrotnym zoomem, GPRS, WAP, MMS, gry Java oraz dzwonki polifoniczne.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sagem     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Th0mas  2007-10-04 16:29:08  host: asv175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Badziewny pewnie jak każdy Sagem. Nie mogę się przekonać do tej marki, a miałem już 2 telefony tego producenta. Zdecydowanie w tyle za konkurencją!

  • 0

    2. ~eSik  2007-10-04 16:29:19  host: atropos.tpi.pl

    Straszny szajs w ładnym opakowaniu. Widać że francuzom kończą się pomysły na Sagema ;) Porażka moim zdaniem!

  • 0

    3. ~  2007-10-04 16:34:02  host: aaze210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale musicie przyznać, że koloryzowany wyświetlacz monochromatyczny to był jakiś pomysł wyróżniający Srażema na tle pozostałych producentów.

  • 0

    4. ~komorkowiec  2007-10-04 16:37:08  host: ebal.media4.pl

    "wprowadza"??? przeciez on juz od paru tygodni jest w rtv euro po 269 zl.

  • 0

    5. ~AoP  2007-10-04 17:39:55  host: bbq232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CSTN 65k 128x128?! Czy oni się dobrze czują?! To już T610 miał parę ładnych lat temu CSTN 65k 128x160...By chociaż jakiś UBC wrzucili...

  • 0

    6. ~Azja  2007-10-04 18:48:20  host: cof209.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wystarczy go porownac do nowych komow LG...

  • 0

    7.  2007-10-04 18:54:51

    Ale nie każdemu potrzebny wodotryski z aparatem 5 mega pixeli, który robi kiepskie foty, bajeranckim mp3, które gra gorzej niż no name. Brakuje tylko spłuczki od toalety oraz tego by rano wyprowadzało psa na spacer. Np. moja mam by się nie pochytała w takim czymś... woli coś, co działa, dzwoni i pisze smsy. Jest nisza rynkowa i trzeba ą zapełnić. Znam ludzi, dla których już sam fakt posiadania kolorowego wyświetlacza to ekstrawagancja.

  • 0

    8. ~orzeuek  2007-10-04 19:24:52  host: ns.jarsat.pl

    269zł w RTV? Na allegro za 175zł można mieć nowego Samsunga C260 z 24mies gwarancji. Z większym wyświetlaczem i innymi pierdołami.

  • 0

    9. ~  2007-10-04 19:27:27  host: ns.jarsat.pl

    sorki. Zapomniałem, że C260 nie ma aparatu :)

  • 0

    10. ~Oskarek  2007-10-04 20:02:30  host: rejon102.ztpnet.pl

    kamil1221 -> zgadzam sie z toba:)

  • 0

    11.  2007-10-04 21:27:52

    ... ale to już było ...

  • 0

    12.  2007-10-04 21:50:45

    5. AoP: i co z tego ze T610 parę lat temu miał? Ciężko zrozumieć że nie każdy musi/chce mieć telefon z wyświetlaczem 240 x 320 z 8 miliardami kolorów, aparatami itp. pierdołami ? Pewnie to dla Ciebie będzie szok, zatem trzymaj się krzesła: są ludzie którzy używają telefonów z wyświetlaczem 101x80 (!), z którego to dzwonią oraz wysyłają smsy i jakoś żyją.

  • 0

    13. ~  2007-10-04 23:17:02  host: p04-02.opera-mini.net

    Jasne ale są też ludzie którzy chodzą boso,mieszkają w jaskiniach, nie wiedzą co to prąd elektryczny i kąpią się gdy deszcz pada.

  • 0

    14. ~sqnek  2007-10-05 10:12:58  host: aaza166.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta badziew jak każdy Sagem... Szkoda tylko, że pewnie żaden z krytykujących nie miał w ręku jakiegokolwiek telefonu tego producenta, przydało by się napisać co jest wg was nie tak. Nazywałoby się to wtedy "konstruktywną krytyką". Reklama robi swoje, nie? @5 wiesz ten telefon jest z niskiej półki cenowej, raczej dla osób które chcą przede wszystkim dzwonić i pisać smsy, poza tym nie każdego stać na N95, a nawet jeżeli stać to nie chcą kupować telefonu, z którego funkcji i tak nie korzystają. Mam Nokie 3100, mógłbym już dawno wymienić na nowszą, ale po co, jakoś nie musze dowartościowywać się tym, że posiadam plastikowy aparat 5mpix.

  • 0

    15.  2007-10-05 20:24:36

    13. p04-02.opera-mini.net: życzę dużo zdrowia i trochę kultury. z mojej strony eot.

  • 0

    16.  2007-10-05 20:33:07

    14. sqnek: jak sam widzisz szkoda strzępić języka i dyskutować z ludźmi dla których liczą się tylko "wypasione" parametry w telefonie, i nie są w stanie zrozumieć że ktoś inny może używać telefonu ot tak po prostu jako telefonu: żeby zadzwonić, wysłać sms - a do tego nie jest od razu potrzebny tel 3G, a sam używający tenże prosty model jest od razu wyzywany od zacofańców i jaskiniowców. Osobiście używam telefonów SE, ale na co dzień mam styczność z telefonami Sagem - owszem obsługa wymaga przyzwyczajenia, ale już pod względem jakości wykonania i trwałości wiele modeli tejże firmy zostawia daleko w tyle kilkukrotnie droższe Nokie, Samsungi czy SE.

  • 0

    17. ~jojo  2007-10-05 23:22:15  host: egi49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16 a dla sporej części "prostych" użytkowników ważna jest zarówno jakość wykonania, trwałość... a także obsługa. Dlatego też nie mogą przekonać się do produktów tej firmy.

Dodaj swoją opinię