Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sagem my100X w Sami Swoi

Sagem my100X w Sami Swoi

WitekT 2 Marca 2006 11:54

0 0
Od 1. marca w ofercie Sami Swoi znajduje się nowy zestaw z telefonem - Sagem my100X w cenie 129 zł.

Poniżej pełna oferta zestawów z telefonem w sieci Sami Swoi:

zestaw z telefonem Sagem my100X – 129 zł,
zestaw z telefonem Siemens A65 - 219 zł,
zestaw z telefonem Siemens A70 – 179 zł,
zestaw z telefonem Nokia 2600 – 249 zł.

Ceny bruto (z VAT).



Źródło tekstu: Sami Swoi     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~fedor  2006-03-02 15:54:26  host: dqt83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogo i brzydko. Zupelnie bezsensowowna oferta jak dla mnie :)

  • 0

    2. ~ksz  2006-03-02 16:23:57  host: w3cache.tsi.tychy.pl

    Czy Sami Swoi kopiują dane techniczne swoich telefonów z Telepolis, czy na odwrót? Porównajcie sobie: http://www.samiswoi.pl/u235/navi/31485 i http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=927
    Dziwna zbieżność...

  • 0

    3. ~ksz  2006-03-02 16:25:17  host: w3cache.tsi.tychy.pl

    To samo jest z Sagemem Trio. :-)

  • 0

    4.  2006-03-02 16:37:27

    ksz: masz piwo za znalezienie tego. Akcja trwa. ;)

  • 0

    5.  2006-03-02 19:03:47

    Ale jaja poważnie wszystkie dane skopiowane z TELEPOLIS? Witek co masz zamiar z tym zrobić?

  • 0

    6.  2006-03-02 19:07:17

    IreQ: wiedzą o problemie, zobaczymy co zrobią i jak zrekompensują nam tę wpadkę. :)

  • 0

    7.  2006-03-02 19:13:26

    No proszę chyba ktoś dostanie dużą reprymende!

  • 0

    8. ~xxx  2006-03-02 20:39:21  host: efl253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny ten telefon :) i ładny :) ale wszystkie jego opcje to tylko nie, nie, nie... fajnie się czyta.

  • 0

    9. ~ksz  2006-03-06 21:54:56  host: w3cache.tsi.tychy.pl

    No proszę. W jednym z Sagemów dopisano źródło... o drugim zapomniano? :-)

Dodaj swoją opinię