Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sąd uwzględnił apelację PTC

Sąd uwzględnił apelację PTC

WitekT 14 Czerwca 2006 19:13

0 0
14. czerwca Sąd Apelacyjny rozpoznał apelację PTC od decyzji Sądu Rejestrowego z 15. listopada 2005 roku o wykreśleniu Elektrimu jako udziałowca PTC i członków Zarządu PTC desygnowanych przez Elektrim z Krajowego Rejestru Sądowego.

Sąd Apelacyjny uchylił zaskarżone przez PTC postanowienie i przekazał sprawę do ponownego rozpatrzenia przez sąd pierwszej instancji. Sąd Apelacyjny wskazał równocześnie, że decydujące znaczenie dla rozpoznania tej sprawy ma wiążąca decyzja wydana przez Trybunał Arbitrażowy w Wiedniu oraz decyzja polskich sądów o jej uznaniu na terytorium RP.


Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~evad  2006-06-14 20:15:03  host: gw1.eranet.pl

    decyzja z przyszlosci? ;>

  • 0

    2. ~  2006-06-14 20:18:00  host: abbz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to już wiemy jaka decyzja zapadnie 15 listopada 2006 roku. W sumie jak na złożoność materii procesu to już niewiele zostało do końca.

  • 0

    3.  2006-06-14 20:29:09

    Ups, dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione! :)

  • 0

    4.  2006-06-14 23:02:24

    15 listopada 2006 roku to nie wiadomo czy w ogóle zapadnie jakaś decyzja. W artykule wymieniony jest rok 2005 :) Wygląda jednak na to, że Niemcy wygrali z Francuzami batalię o Erę. Teraz jedyne co Francuzi mogą zrobić to usiąść z Niemcami i Zygmuntem Solorzem do rozmów; porozumieć się by jakoś wyjść z tego konfliktu "z twarzą". Ciekawe tylko jak będzie przebiegał rebranding Ery na T-Mobile PL - czy stopniowo - jak w Idei/Orange (od ogłoszenia decyzji do zmiany marki upłynęło chyba z pół roku, a samo "przemalowanie" poprzedziła kampania medialna), czy też tak jak na Węgrzech - tam nastąpiła zmiana niemal niezapowiedziana i w ciągu jednego dnia. Pocieszać się można faktem, że T-Mobile życzy sobie za używanie swojej marki znacznie niższe opłaty licencyjne niż Pomarańczowi!

  • 0

    5. ~0kti  2006-06-14 23:56:15  host: w3cache.ino.tvknet.pl

    A niech będzie ten rebranding, mi to osobiście nie przeszkadza, jestem ciekawy kiedy to nastąpi i jaka będzie nowa oferta i cennik połączeń

  • 0

    6. ~dt  2006-06-15 03:32:35  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    czyli jednak niemcy biora ere. z dwojga zlego to chyba lepiej ale zobaczymy jak bedzie.

  • 0

    7.  2006-06-15 08:30:59

    No własnie zobaczymy jak będzie. Jesli jednak będzie źle tzn drogo to pozostaje jeszcze Plus.

  • 0

    8.  2006-06-15 09:21:00

    No:) to widzę że Sąd stanął( ups:) ) na wysokości zadania:)

  • 0

    9. ~D  2006-06-15 14:18:39  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    A ja mam już taki mętlik żę nie wiem co się dzieje. Czy możę mi ktoś jasno powiedzieć co i jak? Konkretnie to mnie sądy z Erą walą mi zależy tylko na rebrandingu? Długo jeszcze? Bo czekam i jakoś się nie mogę doczekać. (Pomijam Orange, bo Idea to była moja sieć - ulubiona a teraz to rozjeban* wszystko)

  • 0

    10. ~D  2006-06-15 14:21:48  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    A w Erze rebrandng to jak znalazł! Logo beznadziejne, nazwa również... świeżości nigdy nie za wiele. Wpradzie logo T-Mobile to też żadne cudo ale nazwa przyzwoita, no i jak dla mnie już coś nie polskiego :) a te rzeczy to uwielbiam. (Oprócz żabojadów :P)

  • 0

    11.  2006-06-15 18:58:00

    Nie mogę się nadziwić, ze są ludzie dla których zmiana nazwy czy nowe logo są tak ważne. Jak dla mnie to nazwa może np. Pipkofonia a istotne są ceny usług i jakość sieci. No i jeszcze ceny i asortyment telefonów.

  • 0

    12. ~zicc  2006-06-15 21:00:10  host: proxy.prospect.pl

    może w końcu t-mobile pl zrobi wirtualną mapę zasięgu...
    A jak byłem ostatnio na Węgrzech to przyzwyczajałem się do T-Mobile H na wyświetlaczu...

  • 0

    13. ~D  2006-06-16 13:20:44  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    >>>rcicho wiesz mi tam nazwa... ale ja jakoś nienawidze Ery i może dlatego tak to 'przeżywam' bo np. tam Orange... może i ładne logo ale za usługi im dziękuję i tak :)

  • 0

    14.  2006-06-16 15:08:26

    ~D - nie wiem jak mozna nienawidzić operatora komórkowego. Mozna nieprzepadać ale żeby od razu nienawidzić? Myślę ze do takich spraw nalezy miec podejście bezemocjalne.

  • 0

    15. ~D  2006-06-18 15:37:39  host: abz82.internetdsl.tpnet.pl

    Nienawidzę bo się przejechałem na erze raz i to ostro... konkretnie jak mi fona ukradli i Era jakoś zapodziała mój wniosek o zablokowanie karty... nie trudno się domyślić... w tydzień mi ktoś nabił rachunek na 500zł... mówiłem mojej mamie (bo na nią była umowa) żeby wysłać jakąś reklamacje to nie wysłała bo już miała dość załatwiania papierów, zadzwoniła do biura obsługi to powiedzieli żewszystko było OK... więc dlatego można nienawidzić.

  • 0

    16. ~Slawus  2006-06-27 16:30:01  host: p5087D253.dip.t-dialin.net

    A Plusa kiedys polknie Vodafone i bedzie Vodafone PL tak jak juz oczywiscie jest np. "D" czy "NL"
    Pozostaje jeszcze tylko O2

Dodaj swoją opinię