Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Ryś" w Orange World

"Ryś" w Orange World

sirmark 9 Lutego 2007 17:59

0 0

Na ekranach polskich kin pojawił się właśnie film "Ryś" przedstawiający dalsze losy Ryszarda Ochódzkiego, bohatera kultowego filmu "Miś" Stanisława Barei i "Rozmów kontrolowanych" Sylwestra Chęcińskiego. Jednocześnie Orange zaoferował swoim klientom szeroką ofertę dzwonków i tapet związanych z filmem.

Już od dnia premiery klienci Orange mogą ściągać na telefon elementy personalizacyjne dostosowane do wszystkich telefonów z oferty Orange. Są to tapety nawiązujące do filmu oraz dzwonki true tone z najciekawszymi dialogami. Wkrótce klienci będą mieli również dostęp do najzabawniejszych scen z filmu, które można oglądać na ekranie telefonu. W serwisie można także znaleźć informacje o filmie oraz o płycie ze ścieżką dźwiękową.




Oferta dzwonków, tapet i filmików z filmu "Ryś" dostępna jest wyłącznie w Orange w serwisie pod adresem wap.orange.pl.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~jeż  2007-02-09 18:17:54  host: 217.116.110.185

    Jednocześnie Orange zaoferował swoim klientom szeroką ofertę dzwonków i ....... co?

  • 0

    2. ~r  2007-02-09 19:30:54  host: chello087206151164.chello.pl

    #1: jak to co? Nic tylko musisz pędem lecieć i brać ze dwie aktywacje w Orange :D

  • 0

    3. ~wiedzący  2007-02-09 20:27:41  host: nat-pr2.aster.pl

    byłem dzisiaj na tym filmie i owszem, jest trochę śmiesznych dialogów, ale Miś czy Rozmowy Kontrolowane to to nie są... Nie sądze, żeby po wyjściu z kina ktokolwiek chciał coś ściągać na komórkę a już zwłaszcza w sieci w której nic nie działa :-)

  • 0

    4.  2007-02-09 21:22:46

    nie wspominając o koszcie tych zabaw:P

  • 0

    5.  2007-02-09 21:41:11

    #1. tapetow ;) .. thx

  • 0

    6.  2007-02-10 10:08:44

    Byłem na filmie i nawet spoko! szczerze polecam

  • 0

    7. ~  2007-02-10 11:19:48  host: aaa73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #wiedzący tobie chyba mozg nie działa, pomyśl zanim coś napiszesz :P

  • 0

    8. ~blom  2007-02-10 12:13:34  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    a keidy bedzie "strus" "krzys" i "kubbus puchatek"???

  • 0

    9. ~szao  2007-02-10 17:09:12  host: edh66.internetdsl.tpnet.pl

    jak dla mnie to Rysia trzeba przede wszystkim obejrzec w kinie

  • 0

    10.  2007-02-10 17:39:01

    @blom: ponoć nawet na najgłupsze pytania są odpowiedzi ale...

  • 0

    11. ~blom  2007-02-10 23:08:39  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    marcinb - hehehe

  • 0

    12.  2007-02-12 13:36:30

    że tez współpracują z tak średnio śmiesznym filmem.Przede wszytkim film trwa 2,5h!!!!!Troche przegięcie nie myslicie-no ale orange nigdy ambitnego kina ne wspierała, więc chyba zbyt wiele od tej sieci wymagam;/

  • 0

    13. ~heyak  2007-02-12 15:31:04  host: dql122.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten film jest śmieszny tylko w dwóch, no może trzech scenkach.A tak to czasami nawet człowiek czuje się zażenowany. A co do orange, to-kogo będzie stać na to, co oni oferują, chyba milionerów.

  • 0

    14.  2007-02-13 12:28:14

    obecna rzeczywistość jest lepsza ironią niż ten film. A orange żadnej okazji nie może przepuścić, by zarobić na kinomaniakach.

  • 0

    15. ~andrew  2007-02-15 12:43:50  host: dpz202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    popieram KimdzonG. A Orange jak zwykle chce zbić na czym się da kase. Chce na legendzie Misia, teraz Rysia zarobić. Żałosne.

Dodaj swoją opinię