Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ryczałtowa Nokia Mail w Orange

Ryczałtowa Nokia Mail w Orange

WitekT 17 Listopada 2009 16:02

0 0

Orange wprowadza usługę Nokia Mail - czyli stałego, nieograniczonego dostępu do poczty e-mail w telefonach Nokia, ze stałą opłatą abonamentową (bez pobierania opłat za transmisję danych).

Usługa umożliwia synchronizację nawet 10 skrzynek mailowych. Z usługi mogą korzystać klienci abonamentowi Orange. Do 8. grudnia usługa będzie dostępna bezpłatnie, a od 9. grudnia abonament za usługę wyniesie 24,28 zł brutto (z VAT). Opłata będzie obejmowała nielimitowane wysyłanie i odbieranie wiadomości e-maili wraz załącznikami. Ponadto, każdy klient otrzyma, co miesiąc, 50 MB do wykorzystania na połączenia z Internetem, które można wykorzystać np. do przeglądania stron.




Zaletą usługi Nokia Mail jest kompresja wiadomości dostosowująca je do wyświetlania na ekranie telefonu. Dzięki temu zdjęcia zachowują wysoką jakość, a ich pobieranie odbywa się szybko.

Lista telefonów realizujących usługę Nokia Mail: E51, E52, E55, E61, E61i, E63, E65, E66, E71, E72, E75, E90, N73, N78, N79, N80, N82, N85, N86 8MP, N95, N95 8GB, N96, N97, N97 mini, N900, 5230, 5320 XM, 5530 XM, 5630 XM, 5730 XM, 5800 XM, 6220 classic, 6210 Navigator, 6710 navigator, 6720 classic, 6730 classic, 6760 slide.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2009-11-17 16:52:05

    @10 tak ale tylko na oddzielnej karcie sim. Jakbyś chciał mieć na tej samej co abonament telefoniczny to tylko 0.5GB. A rozumiem, że chodzi o obsługę email w telefonie.

  • 0

    13. ~idea  2009-11-17 16:53:45  host: 58.211.21.208

    W simplusie za 20zl mam 250mb NA WSZYSTKO!,A tu wielkie sciemy ahuja-orange,24zl 50mb i wybiorczo mail!.źgroza!

  • 0

    14. ~  2009-11-17 16:59:00  host: v08-14.opera-mini.net

    ?? czy ja dobrze czytam?? ponad 24 zl za 10 adresów email na 30dni i 50MB na internet na inne strony także. to przeciez w play fresh za 15zl jest 500MB netu a w mbank mobile jest za 5zl 100MB. wiec orange z czym do ludzi? (juz nie wspominając ze to oferta do wybranych tylko modeli nokii (tych z wifi pewnie..). jednak jesli chodzi o orange prepaid to orange nadal jest dnem (zresztą podobnie jak tt i hot tt ery gdzie ich net tez jest dnem jesli chodzi o ceny). A juz myslalem ze dadzą to za symboliczną złotówkę a na wszystkie modele za max 5zl na 30dni usługa jakby miala ważność to by bylo ok (akurat by bylo na te 50MB netu na inne strony niz email. bo mail przeciez i tak najmniej danych pobiera wiec nie dziwne ze mogliby to nawet za darmo dac bo mail to żaden koszt w sumie.

  • 0

    15. ~Krzychu  2009-11-17 17:00:39  host: 95.155.120.61

    W HEYAH za 24zł mam 120MB - 50MB daje 70MB na pobieranie i wysyłanie poczty... Obie opcję są dobre. Wszystko zależy od potrzeb użytkownika.

  • 0

    16.  2009-11-17 17:05:19

    reebop@12: nowe limity na Orange Free dotyczą także usług na tej samej karcie SIM co abonament głosowy. Dzwoniłem do BOK i zwiększyli mi limit w Orange Free Standard na 4GB. W dodatku nadal płacę 30zł (50% zniżki w ramach propozycji).

  • 0

    17.  2009-11-17 17:06:31

    Oferta dla jeleni. Zdecydowanie się nie opłaca.

  • 0

    18.  2009-11-17 17:32:56

    Czy dobrze rozumiem, że oznacza to, iż usługa, z której od kilku miesięcy korzystam za darmo przestanie mi działać jeśli nie wykupię tego abonamentu?

  • 0

    19. ~rami  2009-11-17 18:01:20  host: chello089077072247.chello.pl

    usługa wydaje się całkiem spoko, jak ktoś ma np. taką pracę, że odbiera setki maili dziennie. Co do tego abo, to na media2 piszą, że to będzie za niecałe 20 zł. To jak to w końcu jest?

  • 0

    20. ~klimass  2009-11-17 18:04:29  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    Zastanawiam sie tylko, komu sie taka usluga przyda... W biznesie raczej maile sa niewielkie, wiec i tak kosztuja niewiele. A niewiem jaki klient indywidualny bylby sklonny placic za to 25zl/mies...

  • 0

    21. ~Colo  2009-11-17 19:49:20  host: public58781.xdsl.centertel.pl

    Korzystałem z Nokia Messaging w mojej E71 (SIM z abo. w Orange. Od wczoraj usługa przestała mi działać! Czyli to by oznaczało że jak nie wykupie tego w Orange za 24 zł to nie bede mógł dalej korzystać!!! Chyba ze zmieniłbym SIM od innego operatora? :)

  • 0

    22.  2009-11-17 20:02:36

    Drogo jak w Orange. Oferta dla jeleni lub dla osób które sciagają dużo poczty z dużymi załącznikami. Na każdym Androidzie pocztę sciąga się na bieżąco zupełnie za friko. Potrzebny do tego zasięg wi-fi lub pakiet na transmisję danych np. mbank 100mb za 5zł.

  • 0

    23.  2009-11-17 20:53:27

    smith - nie, będzie działało tak, jak dawniej. To oferta dla tych co chcieliby obsługiwać tylko email (po internecie z 50MB to się nie poszaleje) w telefonie.

  • 0

    24.  2009-11-17 20:54:34

    Colo - mi nadal działa. muddy - miałeś rację, mi też zwiększyli. Też mam Standard.

  • 0

    25.  2009-11-17 21:01:46

    muddy - ten Orange Free Standard to masz do spółki z Nowym Twoim Planem czy jako usługa w Orange Abonament?

  • 0

    26. ~Colo  2009-11-17 21:51:05  host: public58781.xdsl.centertel.pl

    To nie wiem czemu u mnie Nokia Messaging na E71 przestała pobierać automatycznie pocztę :/ Czyli będę mógł dalej korzystać z tej usługi za friko? tzn. bez wykupowania tego abonamentu w orange za 24 zł tak?

  • 0

    27.  2009-11-17 22:03:26

    Colo - tak, pod warunkiem, że masz jakiś pakiet internetowy.

  • 0

    28.  2009-11-17 23:43:39

    reebop- dzięki za odpowiedź. Niepokoi mnie jednak zapis, że do 8 grudnia usługa będzie dostępna bezpłatnie. Czy to w takim razie oznacza, że dla Nokia Mail będzie jakiś osobny punkt dostępu, z którego do 8 grudnia będzie można korzystać za free? Colo - u mnie działa prawidłowo i też korzystam z E71. Może przypadkiem zaznaczyłeś w menu opcję "przejdź do trybu offline"?

  • 0

    29.  2009-11-18 11:52:54

    smith - kiedyś pisali o tym, że może Nokia email będzie kiedyś płatna ale byłoby o tym głośno a na razie nic nie słychać. Myślę, że to forma promocji, że do 8 grudnia nie płacisz. Mnie zastanawia czy ta usługa Orange jest bezpłatna także w roamingu.

  • 0

    30.  2009-11-19 23:55:12

    reebop zajrzyj tutaj: http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=4146938 W zakładce do pobrania jest regulamin uslugi. napisz co o tym myślisz. Po przeczytaniu ja optymistą nie jestem,

  • 0

    31. ~zgniły kwadrat  2010-07-16 00:36:44  host: 209.237.spine.pl

    Panowie, w razie wątpliwości jakichkolwiek dotyczących transmisji danych dzwońcie na: *800 omijacie świeżaków i otrzymacie odpowiedzi nawet na te trudne pytania, DOSTĘP DLA KLIENTÓW ORANGE!!!

Dodaj swoją opinię