Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyły testy mobilnej telewizji Play

Ruszyły testy mobilnej telewizji Play

LuiN 5 Sierpnia 2013 19:36

2 4
play tv Sieć Play wybrała około tysiąca testerów usługi TV.Play.pl. Play zależało by testerzy byli z całej Polski, a urządzenia testowe miały Androida w wersji przynajmniej 4.0.

Linki do pobrania aplikacji zostaną dziś rozesłane do recenzentów aplikacji. Wkrótce dostępna będzie również aplikacja w wersji na komputery PC. Na blogu rzecznika pojawiły się screeny aplikacji.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 30
  • 0

    11. ~pabloki  2013-08-05 21:59:47  host: apn-46-169-25-208.dynamic.gprs.plus.pl

    mam wrazenie ze play juz zakonczyl okres rozwoju. teraz wymysla nierynkowe uslugi. kiedys bylo tvn24 w komorkacz play ... i co dzis mamy - zakonczona wspolprace.

  • 0

    12. ~  2013-08-05 22:16:11  host: 80.54.46.244

    ehhh łośki, a moze poprostu wersje na inne platformy nie sa jeszcze gotowe, a obecna wersja apki ma jeszcze sporo bugów na andku ponizej 4? dopiero testuja, a hejterzy oczywiscie lament dla zasady...

  • 0

    13. ~Raf  2013-08-05 22:17:36  host: user-94-254-208-63.play-internet.pl

    A ja się zakwalifikowałem ;-) Tylko nie wiem czemu domyślnie jest wyłączona transmisja po 3G skoro niby nie pobiera transferu.

  • 0

    14. ~  2013-08-05 22:19:23  host: enn49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda że ta telewizja nie jest dostępna na Symbiana. Niestety telefonu z Androidem nie kupię ze względu na niewygodną obsługę dotykową.

  • 0

    15. ~Emil  2013-08-05 22:21:36  host: 89-67-151-106.dynamic.chello.pl

    Ja się załapałem, programy jakie są dostępne: TVP1, TVP2, TVP Info, Next Young, TV Disco, Next, Next Lejdis, Next Music, Eska TV, Kino Polska, Filmbox Family, Filmbox Extra, Filmbox, iTV, 4fun.tv, Kino Polska Muzyka. Fajna rzecz, że można sobie oglądać obraz z kamerek na mieście

  • 0

    16. ~  2013-08-05 22:28:40  host: 89-71-52-196.dynamic.chello.pl

    ooo w końcu Play nie zapomniał o gimbusach :) W końcu już niedługo się wakacje kończą

  • 0

    17. ~  2013-08-05 23:17:16  host: ip-78-30-98-14.free.aero2.net.pl

    @12 nie są gotowe bo to stara aplikacja Nexplus z nowym logiem. Tamta tak samo działała tylko z Android 4.0 na smartfonach i wyżej i wisiała rok w google play z marnym zainteresowaniem. Po prostu nic nie zrobili.

  • 0

    18.  2013-08-05 23:23:16

    Ja sie zalapalem na testy. I na swoim androidowym tablecie nie moge sie zalogowac.

  • 0

    19. ~Punk  2013-08-06 00:28:11  host: 176.100.195.85

    Jeśli mają dawać takie kanały jak tu wyżej wymienione i jeszcze będą chcieli za to pieniądze to się z kimś nie rozumnym na rozumy po zamieniali. Kto im da za kanały z naziemnej plus 4 na krzyż nowości 20 zł albo i więcej. To ja wole kupić tablet z DVB-T i mam to za darmo.

  • 0

    21. ~  2013-08-06 01:40:14  host: adb240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Załapałem się. Mi ta aplikacja działa na andku 2.3 tylko, że nie widze obrazu jest sam dźwięk. Obojętnie jaki masz nr. i net, podczas uruchamiania wpisujesz login(nr play) i hasło.

  • 0

    22. ~QASH  2013-08-06 04:41:55  host: user-94-254-151-20.play-internet.pl

    @21 Niby obojetnie ale wyczytalem w FAQ, ze zalogowanie na te dane na innym numerze w momencie wykrycia bedzie skutkowac blokada konta. Do tego bezplatny transfer jest tylko dla numeru zakfalifikowanego do testow. Wniosek daj login i haslo koledze lub zaloguj sie na drugim fonie/tablecie to nie dosc, ze zapłaci za transfer to dla Ciebie moze być po testach.

  • 0

    23. ~  2013-08-06 08:52:56  host: public-gprs367514.centertel.pl

    Też się załapałem:) Fajna sprawa na tablecie.

  • 0

    24. ~  2013-08-06 09:48:21  host: public-gprs375171.centertel.pl

    Już Solorz próbował z tv mobilną i mu nie wyszło. Jak dla mnie wynalazek wyjątkowo gadżeciarski dla garstki porąbanych maniaków.

  • 0

    25. ~Amigo007  2013-08-06 09:51:50  host: 213-238-102-221.adsl.inetia.pl

    Ja się nie załapałem (nawet się nie starałem), ale korzystam z weeb.tv i też sobie chwalę :-)

  • 0

    26.  2013-08-06 09:57:37

    24: Tylko w Polsacie/Plusie trzeba było mieć osobny sprzęt do odbioru, do tego nie byle jaki tylko od nich. Żeby chociaż mógłby to być sprzęt dowolny czy wbudowany w telefon/tablet...do tego mały zasięg - ze 20 miast. W Playu oferta z kolei jak na razie nie zachwyca.

  • 0

    27. ~  2013-08-06 10:45:55  host: ip-78-30-104-123.free.aero2.net.pl

    @26 a tutaj trzeba mieć dobre 3G lub wifi, bo w Edge to nawet nie ma co włączać.

  • 0

    28.  2013-08-06 10:57:29

    27: No jasne ale zasięg 3G Play, Plus, Orange, Networks jest większy niż nadajników DVB-T MUX 4... ja i tak wolę swój tuner DVB-T na USB. :) Jeżeli oferta jakiejkolwiek sieci mobilnej TV będzie kopią tego co mam "za darmo" to nie skorzystam.

  • 0

    29.  2013-08-06 12:33:42

    Prawie nie oglądam TV, też tak macie?

  • 0

    30. ~  2013-08-06 13:09:07  host: v43-06.opera-mini.net

    Nie wiem dlaczego ale dane są pobierane z mojego pakietu. Sprawdzone na Play24.

  • 0

    31. ~Paulina  2013-08-06 20:05:27  host: 217.153.182.70

    Mi również pobiera dane z pakietu ;/

Dodaj swoją opinię