Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyły nowe Środy z Orange

Ruszyły nowe Środy z Orange

LuiN 4 Stycznia 2012 15:48

0 0

Dzisiaj w Multikinie wystartowała nowa odsłona akcji Środy z Orange. Nowością jest nieograniczona liczba kodów. Widz sam zdecyduje czy obejrzy film w technologii 2D czy 3D.

Aby otrzymać kod, uprawniający do zakupu dwóch biletów w cenie jednego, należy wysyłać SMS o treści FILM pod numer 241. Dotyczy to filmów wyświetlanych również w formacie 3D.

Ponadto, każdy uczestnik akcji Środy z Orange będzie mógł skorzystać z 15-procentowego rabatu na zakup specjalnego zestawu w barach kinowych. Od 1. stycznia 2012 r. akcja Środy z Orange kontynuowana jest w sieci kin Multikino (24 kina w Polsce), która obecna jest w 18 miastach Polski i planuje otwarcie kolejnych 18 kin w 17 miastach. Umowa została podpisana do końca 2014 roku.




Środy z Orange w Polsce towarzyszą miłośnikom kina od kwietnia 2009 r. Od tego czasu kina odwiedziło już ponad 3 mln osób. Od samego początku akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Źródło tekstu: Grupa TP     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    2. ~gosc  2012-01-04 16:00:50  host: 77-253-249-111.adsl.inetia.pl

    Oprócz 3d obowiązuję też na inne akcje koncerty, mecze itp

  • -2

    3.  2012-01-04 16:06:11

    Zastanawia mnie jedna rzecz: czy ten kod naprawdę musi wyglądać w taki (AO0Iqukiw) sposób? Przed blisko dziesięć minut zastanawialiśmy się z pracownikiem Multikina przy zakupie biletu, czy to "O", czy też może "0"? Nie da się wprowadzić wyłącznie kodów w postaci cyfr?

  • 1

    4. ~  2012-01-04 16:09:42  host: 178-36-19-234.adsl.inetia.pl

    ale przecież dostaje się też link gdzie można pobrać obrazek z kodem kreskowym i nie ma już problemu przy kasie :D wystarczy że pracownik multikina przy kasie zeskanuje kod kreskowy. Myślę że to zmiana na lepsze :) pozdrawiam

  • -3

    5.  2012-01-04 16:10:52

    Tak, ale nie założyłeś, że w Nokii X1-02 nie mam internetu, a zatem nic sobie pobrać nie mogę.

  • 0

    6.  2012-01-04 16:29:32

    widać, że Telepolis śpi bo nie ma informacji o nowej ofercie T-Mobile.Fakt, że była kilka dni temu wzmianka, ale warto byłoby podać ceny aparatów i przedstawić ofertę.Mam telefon w Play, ale uczciwie muszę przyznać, że oferta T-Mobile jest npr. dobra.No chyba nie pokłóciliście się Witek z T-Mobile:)?!PZDR-West

  • 0

    7. ~Remi  2012-01-04 18:41:55  host: system858917526.mtvk.pl

    W Multikinie kapa, mało tego w jednych miastach albo w cale, a nasrane winnych po 3-4 Warszawa i Poznań... masakra, od 2015 mogliby podpisać z Heliosem :)

  • 0

    8. ~  2012-01-04 18:48:17  host: c218-234.icpnet.pl

    Aż dziwne, że nikt nie narzeka jakie to orange jest bee fujjj...;) :)

  • 0

    9.  2012-01-04 19:01:22

    fajnie tylko czemu tylko orange oraz czemu tyulko multikino? Helios by dali

  • 1

    10. ~j3ryw  2012-01-04 20:37:07  host: 83-142-216-99.via.zamek.net.pl

    Mapety w reklamie stwierdzają, że zmieniają kino bo za ciasno i przenoszą "Środy w Orange" z 31 kin Cinema City do 24 Multikin - na pewno będzie luźniej, całe szczęście, że już nie jestem w Orange bo i tak bym nie poszedł obecnie na Środy w Orange tak jak kiedyś chodziłem kiedyś miałem 3 kina Cinema City w odległości 5-15 km, a do najbliższego multikina mam 40 km ,a nie mieszkam na końcu świata tylko 15 km od stolicy Śląska.

  • 1

    11.  2012-01-04 21:49:32

    Lepiej by dali zniżkę na wódkę. Calm7 jest dobra ale droga.

  • 0

    12. ~Piotrek  2012-01-04 21:51:06  host: 89-75-168-95.dynamic.chello.pl

    A co z PizzaHut?? współpraca jest kontynuowana czy też nie ma już drugiej pizzy gratis??

  • -1

    13. ~n  2012-01-04 22:45:15  host: 31.61.39.70

    10. W stolicy Śląska masz Multikino w Arkadach i Pasażu Grunwaldzkim. Nie musisz jechać 40 km, sprawdź na multikino.pl

  • 1

    14. ~Chudy  2012-01-04 23:55:00  host: user-31-175-118-117.play-internet.pl

    13 Śląsk a Dolny Śląsk to mała różnica

  • 0

    15. ~j3ryw  2012-01-05 06:39:39  host: igk-01.pke.pl

    13 nie pisałem o Dolnym Śląsku w Katowicach nie ma multikina

  • 1

    16. ~  2012-01-05 08:11:01  host: 178.183.151.164.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Katowice to Górny Śląsk.

  • 0

    17. ~Emil  2012-04-04 08:50:13  host: 213-199-198-106.tktelekom.pl

    Walić orange walić multikino ! CinemaCity prowadzi akcję Środy na Maxa 2 bilety w cenie jednego. I nie trzeba mieć numeru w orange. Każdy może skorzystać z promocji. Genialny ruch z ich strony, bez dodatkowych prowizji dla pomaranczy. Proponuje rozszerzyc akcję na większą skalę aby utrzeć nosa orange.

  • 0

    18. ~  2012-04-04 09:03:24  host: z53-10.opera-mini.net

    17). Tak po prostu? Na /w środę kupujesz 2 bilety na wszystkie seanse? Miło z ich strony! :-) Jeśli tak, to dużo osób się ucieszy, a Mechaniczna Pomarańcza dostanie prztyczka ;->

Dodaj swoją opinię