Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła strona Virgin Mobile

Ruszyła strona Virgin Mobile

WitekT 16 Sierpnia 2012 14:42

0 0
Virgin Mobile uruchomił serwis internetowy, wraz ze sklepem, gdzie można kupić nie tylko telefony, ale i złote oraz platynowe numery.

Serwis dostępny jest pod adresem virginmobile.pl. Cena zwykłego startera z możliwością wyboru numeru to 8 zł, złotego numeru to 199 zł (przykładowy - 799 104 191), a platynowego 399 zł (przykładowy - 799 100 100).

Na stronie można także zarządzać swoim kontem i wypełnić formularz do przeniesiena numeru.

O tym, czym Virgin Mobile chce zawalczyć na polskim rynku, szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, a o ofercie - w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 187
  • 0

    171.  2012-08-21 20:27:23

    168. ~vit - i świetnie - też używam prepaidó ;-) Natomiost zastanawia mnie, jak nie możecie skumać, ze pisząc o dzieciakach mówię o określonej i przeważającej grupie użytkowników prepaid (nie zawsze kilku, czy kilkunastoletnich) a nie o wszystkich? A propos argumentów - kontrolę kosztów mam nie gorszą w postpaid. Faktura? W czym problem, że jest? Jakie mam niby zobowiązania? Że nie mogę przez kilka miesięcy zrezygnować bo mam promocyjny kontrakt? o nie po to biorę telefon, zeby nie korzystać. Nie należę do też dzieciarni, która po obniżce o grosz ceny u innego operatora, albo wprowadzeniu opłaty 4 grosze przenosi numer ;-) A telefonów "nowych" nie biorę już od naprawdę wielu lat, więc Jak widzisz do mnie żaden z tych argumentów nie pasuje. Tak jak moje być może akurat do Ciebie. Jednak jak mówiłem - nie wszystkich mam na myśli mówiąc ogólnie o mądralach doradzających przeniesienie rodziny czy grupy znajomych do Play, bo nie wszyscy to radzą - mam nadzieję, że rozumieją tych co wolą mieć fakturę, zobowiązania, przepłacać, być ograniczanym itd.?;-)

  • 0

    172.  2012-08-21 20:27:52

    Aha! A na allegro można jeszcze taniej kody kupić!!

  • 0

    173.  2012-08-21 20:40:05

    I żeby nie było, ze mam coś do Play ;-) W tym przypadku Play jest takim Pcimiem Dolnym... Szczególnie, ze tam jest darmo w sieci, przez cały rok za 5 zł itp. ;-) Doskonały skrót myślowy do wielu odwołań w dyskusjach ;-) Jendka mie każcie mi co wątek powtarzać mojego stanowiska do prepaidów, Playa, i inych rzeczy...

  • 0

    174.  2012-08-21 20:41:02

    Mam także pre-paid Playa, jakby się ktoś pytał ;-) Po co? Niedawno pisałem po co...

  • 0

    175. ~vit  2012-08-21 20:41:43  host: ip-46-45-78-200.ksiezyc.pl

    @ wlo 2012-08-21 20:27:23 Dla każdego coś miłego, powodzenia :))

  • 0

    176. ~  2012-08-22 09:24:15  host: v08-15.opera-mini.net

    @173.wlo - gdzie Ty masz w Play rok za 5 zł darmo w sieci? Chyba za duzo wypiłes???

  • 0

    177. ~  2012-08-22 11:22:01  host: 77-255-238-142.adsl.inetia.pl

    Czy juz można dzwonić z numerów Virgin? Dzisiaj powinni wystartować

  • 0

    178. ~  2012-08-22 11:59:33  host: 37.130.224.22

    176. Jak do wlo dzwonią to ma za "darmo", a właściwie za 10 zł. 5 zł starter plus 5 zł doładowanie. Dopiero w nqstępnym roku będzie za 5 zł.

  • 0

    179. ~  2012-08-22 12:00:47  host: 37.130.224.22

    Konferencja o której godzinie ma dzisiaj być ?

  • -1

    180.  2012-08-22 12:53:43

    176. - śmieję się z komentarzy ludzi, którzy przenosili numery do sieci gdzie rok aktywne wychodzące były za zasilenie za 5 zł. W Play zdaje się tak było i jest? Do tego te darmowe w sieci... Razem jest za 5 zł darmo w sieci. A sam taką sytuację miałem w najlepszej jaka dotychczas oferta powstała - w TT ;-) A tak w ogóle to dzieki rocznym ważnościom kont mogę sobie pozwolić na to (i nie że wczesniej nie mogłem, ale to nie miało sensu po prostu bć super miłym za znacznie większe pieniądze), żeby mieć w każdej sieci właściwie numer (nie korzystam bo mi to niepotrzebne), żeby rodzina i znajomi zwłaszcza mieli do mnie darmo ;-) Dlatego bardzo mi pasują te nowe tanie modele Nokii zna dwie karty sim ;-)

  • -1

    181.  2012-08-22 12:57:06

    I proszę - nie piszcie, ze się pomyliłem bo gdzieś tam nie było za 5 zł darmo w sieci... Nie używam więc nie wiem - czytam, zę takie rzeczy były i widać ludziom pasowało 5 zł wydać na rok tylko. I nie mówię tu o babci, której komórka do prądu jest cały czas podłaczona, bo dzwoni do rodziny tylko wtedy jak ma zawał i odbiera telefony iod dzieci, które sprawdzają czy jeszcze żyje, czy już można nie zailać po 5 zł jej konta.

  • 0

    182.  2012-08-22 14:15:25

    177 - można dzwonić. U mnie działało poprawnie od momentu włożenia karty SIM do telefonu, żadnych aktywacji nie musiałem wykonywać. Doładowałem konto o dodatkowe 10zł i teraz dziecko ma pociechę - łatwy do zapamiętania numer, a ja mamkontrolę przez WW nad tym gdzie dzwoni i ile to kosztuje :)

  • -1

    183. ~hens  2012-08-23 10:05:44  host: 46.238.221.17

    Przejrzałem i żadną atrakcją jest ważność numeru 30 dni wychodzące a 60 dni przychodzące połączenia. Czyli gorzej niż w SimPlus 10 lat temu. W Play mam odpowiednio 12/18 miesięcy, i w sieci i na stacjonarne 5 zł za 100 minut i możliwość zakupu 3 takich pakietów w miesiącu

  • 1

    184. ~  2012-08-23 10:35:46  host: ip-37-209-132-152.free.aero2.net.pl

    @183. Nie mam pojęcia co ty tam przeglądałeś, ale to na pewno nie była oferta Virgin mobile. Tutaj masz jednoroczną ważność konta na połączenia wychodzące po każdym doładowaniu już od 5 złotych.

  • 0

    185. ~  2012-08-23 20:31:06  host: a3-me.krak.tke.pl

    @168 zgadzam się w pełni - prepaid daje wolność, a i pakietami można mieć niekiedy więcej niż abonamentowcy. Nowy operator mniej kuszący niż mój obecny (czyli Heyah - na moje potrzeby netowe i smsowe lepiej odpowiada).

  • 0

    186. ~  2012-08-23 22:19:01  host: 184.95.55.22

    183. Nieźle zabłądziłeś. Potrzebny kompas?

  • 0

    187. ~h2661  2012-08-24 01:14:27  host: dsq83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    169- można korzystać zarówno z sieci Play, jak i Orange, T-Mobile i Plusa, bo Virgin Mobile z W4 mają roaming krajowy, ale lepiej sobie ręcznie wybrać sieć, bo zbyt często skacze

  • 0

    188. ~  2012-08-24 02:56:49  host: z54-07.opera-mini.net

    187, co za bzdury! Virgin korzysta wylacznie z zasiegu Play i Orange przy czym internet jest dostepny tylko na zasiegu Play

  • 0

    189. ~gf  2012-08-24 11:35:23  host: user-109-243-125-135.play-internet.pl

    Przez dwa poprzednie dni pytałem w inmedio żabkach czy mają startery albo chociaż coś wiedzą, a tu nic. Może ktoś dzisiaj się zorientować kiedy będą mieli, chcę kupić starter ale nie przez internet. A koniec tygodnia już mamy. Jakiś mały falstart VM, przesunięcie w czasie oficjalnego startu z 8.8 na 22.8 teraz nadal brak starterów jedyne co ratuje tą ofertę to cennikowe 19 gr. / min. + promocyjne 50 % masakrujące właściwie wszystkich operatorów szczególnie abonamentowców.

  • 0

    190. ~asdsa  2012-08-24 19:27:53  host: public-gprs279296.centertel.pl

    opłacony na czas starter sprzedali jeszcze raz innej osobie :-(

Dodaj swoją opinię