Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła przedsprzedaż Nokii E7

Ruszyła przedsprzedaż Nokii E7

LuiN 23 Lutego 2011 15:03

0 0

nokia e7W polskim sklepie internetowym Nokii rozpoczyna się przedsprzedaż smartfonu Nokia E7 Communicator. Start sprzedaży w sklepie internetowym planowany jest na 11. marca, a sprzedaży detalicznej - na początek kwietnia 2011 roku.

Nokia E7 to wszechstronny smartfon, wyposażony w odchylany, 4-calowy wyświetlacz ClearBlack, pełną klawiaturę QWERTY i szybki dostęp do aplikacji bezpośrednio z ekranu głównego. Pakiety sprzedawane w Polsce w sklepie internetowym Nokia i w sieci sklepów Nokia zawierać będą dodatkowo pełną wersję aplikacji Psiloc WorldTraveler wraz dostępem do iPass - sieci 260 tys. hotspotów WiFi w 90 krajach oraz informacje o połączeniach lotniczych, opóźnieniach i zmianach w przelotach. Licencja na obie te aplikacje jest półroczna.

Nowy smartfon udostępnia nawigację samochodową i pieszą w 80 krajach. Najnowsza wersja Ovi Map, dostępna już teraz za pośrednictwem Ovi Sklepu i Ovi Suite, dostarcza informacji o liniach metra, tramwajach i pociągach, ruchu w czasie rzeczywistym, bezpieczeństwie, parkingach, stacjach benzynowych i ograniczeniach szybkości.




Cena detaliczna telefonu w sklepie Nokii wynosi 2399 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~bzz  2011-02-23 15:06:35  host: korp14.avistamedia.pl

    @2 - to dowcip, nie?

  • -1

    3.  2011-02-23 15:09:13

    Nokia na androidzie???

  • 0

    4.  2011-02-23 15:10:37

    Zniknął ten dowcip :-)

  • 0

    5. ~Paweł  2011-02-23 15:13:27  host: 89-75-134-146.dynamic.chello.pl

    Pewnie sprzedadzą ok. 2 mln sztuk tych mobilnych urządzeń ;)

  • 0

    6. ~  2011-02-23 15:32:12  host: 87-205-170-200.adsl.inetia.pl

    Zamiast do przedsprzedazy, E7 powinna od razu trafic do wyprzedazy. Tylko kompletny nokiomaniak niemajacy pojecia o sytuacji tej firmy kupi to "cudo" za takie pieniadze. Zycze powodzenia.

  • -3

    7. ~Andrea  2011-02-23 16:03:03  host: poczta.kckancelaria.pl

    Trzeba miec nie pokolei w glowie aby ja kupic za taka cene :-/ Nie dosc ze zapowiadana jest od lipca zeszlego roku- specyfikacja sie nie zmienila- to w sytuacji kiedy mamy cos takiego jak Iphone 4 to Nokia staje sie niszowa firma razem z szajsungiem i zramolola. Zenada te telefony. Nie oszukujmy sie- tylko Iphone i Ipady sie liczom a inne to smiecie i dno

  • 0

    8. ~  2011-02-23 16:52:07  host: 84-10-219-22.dynamic.chello.pl

    @7-tylko Iphone i Ipady sie !!liczom!!-oo widze ze wykrztałciuch od IP... :)

  • -1

    9. ~Mariusz  2011-02-23 16:55:20  host: bxu69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co e7 ma wsponego z communicatorem ??!! Nokia ociaga sie z wprowadzeniem na rynek N900 z roku 2009 bija e7 na glowe. Jedyna szansa dla e7 ze operatorzy beda je miec w ciekawych promocjach dla biznes ale w przypadku e90 tak nie było. Moim zdaniem e7 to cos nie trafionego i spuznionego o jakis co najmniej rok. Ja osobiscie czekam az nokia wyda cos nowego z Meego tzn. n950 o ile dojdzie to do skutku :) Pozdrawiam Nokie oraz wszystkich potencjalnych posiadaczy e7 :) ps. Ciekawe po jakim czasie od przedsprzedazy itd e7 pojwia sie na rynku wtornym sprzedawane przez niezwykle zadwolonych uzytkowikow stawiam na +/- maj, czerwiec br.

  • 0

    10. ~%&%  2011-02-23 17:02:11  host: z07-09.opera-mini.net

    a wiadomo coś może co z Nokią e6?

  • 1

    11. ~Kuba  2011-02-23 17:02:32  host: nat4-126.ghnet.pl

    Jak sens jest zapłacić tyle pieniędzy w obecnej sytuacji Nokii? Telefon z symbianem, który Nokia będzie stopniowo i skutecznie eliminować, a więc z góry dostajemy system bez przyszłości. Poza tym nie wiadomo jak będzie z usługami i marką OVI, bo tu tez jest kłopot i wielka niewiadoma. Osobiście byłem zdecydowany na zakup N8 w najbliższym czasie i po ostatniej konferencji natychmiast się z tej decyzji wycofałem, bo to kupowanie kota w worku...

  • 0

    12.  2011-02-23 17:19:55

    A w ramach kampanii promującej jej wejście na rynek przygotowali grę miejską w Internecie i w realu: http://www.twojaera.pl/artykul,1159,upoluj_sobie_e7-ke_promocja_ wedlug_nokii,technewsy,20.html

  • 0

    13.  2011-02-23 17:24:26

    @1 - wczoraj widziałem w necie. Nowa Milestone 2 - 1399 zł, więc równy tysiak mniej. Masz rację - małe nieporozumienie.

  • 0

    14. ~olo  2011-02-23 17:28:37  host: 093105021069.skarzysko.vectranet.pl

    Jaki fon innego producenta będzie jak najbardziej zbliżony do tej Nokii? Mam na myśli touchscreen, qwerty i ekran odchylany w ten sposób. Bo właśnie tego szukam, ale ostatnie wydarzenia w Nokii rzeczywiście każą się wstrzymać z decyzją o zakupie tego fona.

  • 1

    15.  2011-02-23 18:14:29

    Generalnie macie rację ale jakoś nie widzę nic innego, co by mogło dać mi bezpłatną nawigację i klawiaturę QWERTY. Po wykonaniu Nokii N8 domyślam się, że E7 będzie równie dobrze wykonana. HTC Desire Z owszem, to samo można dostać za mniej, a z drugiej strony od Androida już trochę głowa boli, bo strasznie go na siłę wpychają gdzie się da. Ja już chyba wyleczyłem się z Androida na Desire HD. Niewątpliwie jednak ta cena jest znacznie zawyżona. Po pierwsze ze względu na wzgląd ogólny (odejście od Symbiana), a po drugie ze względu na to, że chociażby w Finlandii kosztuje 499 €.

  • -1

    16.  2011-02-23 21:39:21

    1) Motorola Milestone 2 to świetny telefon, tańszy od E7 i podejrzewam, ze tylko jakością zdjęć będzie ustępował Nokii. Procesor, Ram, Android... nie wiem jak z nawigacją jest obecnie. 2) HTC Desire Z ma ten plus, że ma tą nakładkę na nawigację, ze zapisuje wszystkie mapy do pamięci. 3) Ekran odchylany? Po co? No, ale... HTC 7 Pro (choć niewiadomo kiedy w Polsce, ale zapowiada się świetnie.) 4) 499 euro to około 2000zł, moim zdaniem i tak za dużo, za ten telefon, nie powinno być więcej jak 399 euro, uwzględniając umieranie systemu.

  • 1

    17. ~  2011-02-24 00:13:57  host: public15376.cdma.centertel.pl

    Podobna sytuacja jak z iPhonem, jako kogoś nie stać, to od razu miesza przyszłych użytkowników z błotem. Ja ten telefon kupię bo nie widzę lepszego modelu obecnie na rynku. Nie jest to inwestycja za miliony, żeby się szczypać o te 500 zł w lewo czy w prawo. Symbian jest atutem tego telefonu, przez dwa lata na pewno Nokia będzie wspierać ten system. Ludzie no i gdzie tu porównanie do Motoroli Milstone 2? Dwa razy mniejsza wbudowana pamięć, wolniejszy przesył danych, brak mulitoucha, gorszy aparat, dziwny system, mniejszy ekran, a już o braku wyjścia HDMI, czy hoście USB nie wspomnę, bo póki co konkurencja jeszcze nie bardzo wie co to znaczy. W tym przypadku cena jest jak najbardziej uzasadniona, a i tak spadnie szybko :)

  • 1

    18.  2011-02-24 07:09:32

    Darkeners: testowałeś wbudowaną nawigację w HTC ? ;) Ja tak, w szczególności za granicą i jak byłem na południowym ringu berlińskim, to pokazało mi że jestem pod Paryżem :) I to nie jeden taki kwiatek mi zrobiło. Dziękuję za taką nawigację... HTC 7 Pro już jest w Polsce. Mogę Ci go sprzedać za ~2000 zł ;-) Motorola Milestone 2 - ale to Motorola. Może mam uprzedzenia. No i poza tym braki w tym co kolega wyżej napisał. Nie nie, nie ma nic teraz takiego jak E7. Jedynie HTC 7 Pro.

  • -1

    19. ~broncie od nokii  2011-02-24 10:58:16  host: afhn211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17. "Symbian jest atutem tego telefonu"... sorry mialem/mam symbiana od roku, to moj pierwszy i ostatni raz, wiekszego muła w zyciu nie widzialem, z androidem da sie przynajmniej w miare spokojne pracowac (ciekawy jestem dzialania w nowej xperii arc), z nokia skonczylem kilka lat temu i szybko nie wroce.

  • 1

    20.  2011-02-24 14:26:55

    @19 jak miałes tel Nokii pare lat temu to jak mogłeś miec Symbiana od roku? Chyba ze miałes ten system w jakiejś "obcej" firmie( Sajsung, SłonyEricsson)? Jeśli tak było to nie dziw się że się mulił-poza nokia nikt nie aktualizuje tego systemu w swoich telefonach...

  • 0

    21. ~Tomek  2011-02-27 22:31:27  host: public62649.xdsl.centertel.pl

    Ja nadal sie waham czy kupic. Generlanie podoba mi sie ekran no i HDMI to niezly pomysl. Od 14 lat zawsze mam nokie i znam symbian jak wlasna kieszen. Teraz powstrzymuje mnie tylko to ze Nokia chce przejsc na Win i czy przedwczesnie nie dadza sobie spokoju z supportem 3. Jesli ktos ma pomysl na alternatywe (tylko nie andrek i iPhone) to prosze napiszcie. Ale z tego co wiem to ciezko. Obecnie mam E71 i jestem BARDZO zadowolony. Ktos moze ma BB Torch zeby sie pochwalic?

Dodaj swoją opinię