Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła przedsprzedaż Huawei Watch

Ruszyła przedsprzedaż Huawei Watch

orson_dzi 27 Maja 2015 17:27

1 4

huawei watch Wystartowała przedsprzedaż zegarka Huawei Watch. Ceny różnią się w zależności od wariantu urządzenia, ale jak przewidywano już w momencie premiery, nie są niskie.



Huawei Watch kontynuuje standardy wyznaczone przez Motorolę Moto 360 i LG Watch R. Zegarek posiada metalową obudowę i okrągły wyświetlacz. Ekran ma 42 mm średnicy (1,4 cala i rozdzielczość 400 x 400 pikseli) i pokrywa go tafla szafirowego szkła. W środku został zamknięty procesor Qualcomm APQ8026 taktowany zegarem 1,2 GHz i 512 MB pamięci RAM. Dodatkowo zegarek posiada 4 GB wbudowanej pamięci i szereg czujników, takich jak żyroskop, akcelerometr, barometr i wysokościomierz. Całość pracuje pod kontrolą systemu Android Wear i jest zasilane akumulatorem o pojemności 300 mAh.




huawei watch huawei watch huawei watch

Pierwsze informacje na temat ceny zegarka mówiły o kwocie przekraczającej 1000 euro/dolarów, co miało być spowodowane ręcznym wykonaniem i długim czasie potrzebnym do produkcji jednego urządzenia. Wiemy już, że ceny są o wiele niższe.

W cenie 386,99 dolarów można kupić zegarek w wersji czarnej lub srebrnej z metalową bransoletą. Wersja wykonana z połączenia metalu, złota i skóry, to wydatek 451,49 dolarów. Ceny europejskie, to kolejno 427 i 498 euro, a brytyjskie wynoszą 300 lub 350 funtów.

Źródło tekstu: phonearena; wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei | huawei watch

w sumie: 14
  • -2

    1. ~Gamer  2015-05-27 17:32:57  host: hth77.internetdsl.tpnet.pl

    Jaka firma taki smartwatch... :-)

  • 0

    2. ~yeop  2015-05-27 17:34:38  host: 83-144-102-82.static.chello.pl

    Tak wygląda na ręce http://tlp.is/6fu

  • 0

    3.  2015-05-27 17:47:20

    To jak jest z tą ceną? Została ujawniona czy nie? Wygląda na to, że została nawet precyzyjnie określona.
    Zegarek *** za 1700-2000 PLN ;-) Powodzenia.

  • 0

    4.  2015-05-27 17:48:32

    @3 Kopiowałem zdanie z naszego innego tekstu, już wyciąłem ;)

  • 0

    5.  2015-05-27 18:06:14

    Sporo kasy... Sssłono!
    :-(
    To już lepiej ją wydać na dobrego smartfona, i ,,męczyć" się z odczytem czasu poprzez wyjmowanie go z kieszeni
    :-)

  • 1

    6. ~rrrrr  2015-05-27 18:16:09  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    niedługo będzie na pewno tańszy , ładny niestety za gruby zacznę się zastanawiać jak będzie miał grubość typowego zegarka.

  • 0

    7. ~S  2015-05-27 18:17:48  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Bedzie hit ;)) z taką ceną...

  • 2

    8.  2015-05-27 19:05:31

    Zegarek to w dzisiejszych czasach biżuteria. Nawet 1000$ za zegarek to żadne pieniądze, ale są warunki.
    Czas pracy na baterii i czytelność tarczy w słońcu. Mówiąc o słońcu mam na myśli plażę w słoneczny dzień. Niestety, ale w takich warunkach to 1000nit-ów to minimum, ale taki strumień światła to nie na dzisiejsze akumulatory, bo odpowiednie diody są.
    Zatem aby rynek smarwatch podbił rynek zegarków, to baterię 100Wh trzeba zmieścić w 1cm3. Poczekamy jeszcze trochę.

  • 0

    9. ~Benelux  2015-05-27 20:10:08  host: public-gprs516982.centertel.pl

    ad 8.: Na co tu czekać?? Przecież rzesze "królików doświadczalnych" aż przebierają nóżkami żeby testować te niedopracowane "wynalazki" ;-) I to jeszcze za własne, relatywnie niemałe sumy pieniężne!

  • -2

    10. ~  2015-05-27 20:41:54  host: 37.30.227.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Od kilkunastu lat nie miałem już zegarka na ręku. Kto to kupuje? Chyba jakieś snoby pokroju Nowaka, któremu "mamusia kupiła/wypożyczyła/- tu wstaw inne kłamstwo-" drogi zegarek.

  • 0

    11. ~Fox35  2015-05-27 21:25:02  host: dci186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bez WIFI to jak bez reki w obecnych zegarkach to podstawa

  • 0

    12. ~Diablo  2015-05-28 09:19:43  host: 77-253-81-228.adsl.inetia.pl

    Osobiście nie mam przekonania do tej firmy i w najbliższym czasie nie planuje żadnego zakupu z tym logiem

  • 0

    13. ~Krs.  2015-05-28 09:45:01  host: 217.153.234.74

    Patrząc na ceny europejskie, to ceny polskie kolejno: 2000 PLN i 2500 PLN. Dziękuję, dobranoc.

  • -1

    14. ~wosq  2015-05-28 19:26:30  host: 195191162041.dynamic-ra-2.vectranet.pl

    Dam 20 PLN i ani grosza więcej. :)))

Dodaj swoją opinię