Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła przedsprzedaż Apple iPhone 6 w Play

Ruszyła przedsprzedaż Apple iPhone 6 w Play

sirmark 17 Października 2014 08:57

6 6

apple iphone 6 Dziś, 17 października ruszyła w sklepie internetowym Play przedsprzedaż telefonu Apple iPhone 6.




W ofercie dostępny jest tylko model o pojemności 16 GB w kolorze gwiezdna szarość, srebrnym, oraz złotym. Większe pojemności oraz model 6 Plus pojawią się w sprzedaży 24. października. Tego dnia będą realizowane także pierwsze dostawy zamówionego sprzętu.


Nowy iPhone dostępny jest zarówno w ofercie dla osób indywidualnych, jak i dla firm. W ofercie dla klientów indywidualnych cena telefonu zaczyna się od 2099 zł przy wyborze oferty Formuła iPhone z Internetem III 134. Aby kupić go za 1 zł trzeba zdecydować się na umowę Super Formuła 4.0 iPhone III za 229 zł


Zobacz: cennik telefonu w Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | play

w sumie: 27
  • Ten komentarz został ukryty.

    -6

    8. ~asd  2014-10-17 09:28:23  host: 92.60.132.22

    tfuuu cena 799 zl a nie 1 zl...

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    9. ~TomekLM  2014-10-17 09:29:04  host: 78-131-153-165.tktelekom.pl

    Trzeba mieć nieźle w głowie, żeby kupić w Play iPhone w abonamencie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~dan  2014-10-17 09:31:29  host: 89.174.81.114

    to sa ceny iphona 6?...... a plusa nie bedzie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    11. ~ImpasSe  2014-10-17 09:35:50  host: public-gprs517460.centertel.pl

    Już chciałem napisać"że play będzie mi się kojarzył z prestiżem..." ale to dzieki komentarza wiem,że telepolis zapomniał dodać iż inni operatorzy też mają ajfona w przedsprzedaży, trochę to nie sprawiedliwe warto by też wspomnieć o innych operatorach, bo wygląda to na promo reklamę .."play ma ajfona, a co tam inni?"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Calm7  2014-10-17 10:07:59  host: n05-08-05.opera-mini.net

    10). Przecież napisali, że będzie później, więc analogicznie ceny teraz nie podali.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14. ~lolnicki  2014-10-17 10:17:59  host: nat-i507.elomza.pl

    To ten nowy, elastyczny Iphone? Hrhrhr ;p

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    15. ~asd  2014-10-17 10:24:43  host: 92.60.132.22

    plejpolis czemu nie poprawicie ceny ? nie ma tego tel za 1 zl tylko za 799 zl, zobaczcie sobie na stronie plaja

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16.  2014-10-17 11:10:09

    A T-Mobile pokazuje cenę, ale nie pokazuje czy to cena 16GB, 64 czy 128 ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    17. ~Syn siostry zakonnej  2014-10-17 11:13:04  host: mail.aminocom.com

    a ja sie pytam dlaczego ten telefon jest taki tani? moim zdaniem powienin kosztowac z 4000pln w najdrozszej taryfie na 36mcy, albo 8000pln na wolnym rynku. przeciez barany ktore o nim marza, kupia go w kazdej cenie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -5

    18. ~  2014-10-17 11:26:08  host: host-176-221-121-141.dynamic.mm.pl

    Ja poproszę trzy sztuki! Dla mnie, żony i dziecka!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    20. ~mamkoko  2014-10-17 11:34:19  host: 83.1.195.51

    Mam już go, nic specjalnego, nie ma się czym chwalić, oddam go chyba do złotnika żeby mi nakleił jakiś diament lub szafir

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    21. ~Templariusz  2014-10-17 11:42:30  host: 85.219.170.98

    @3 Widać, która sieć wpłaca największe dotacja na rozwój Telepolis'u :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    22. ~pabloki  2014-10-17 12:35:37  host: public-gprs517016.centertel.pl

    i co w związku z tym że przedsprzedaż ? durna firma stawia durne wymagania operatorom i sklepom sztucznie pompujac prestiż.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    23. ~Jacek  2014-10-17 13:32:42  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    Trzeba miec sieczke w glowie zeby za takie pieniadze kupowac iPhone'a

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~tata  2014-10-17 13:54:01  host: 87-206-222-70.dynamic.chello.pl

    Ludzie ktorzy swiadomie kupuja takie barachlo wiedza ze jest wart ich pieniadzy ja nigdy bym nie kupil czegos co przekracza nie tylko rozsadek ale i i kwote 400 zl za smartof z dotykowym ekranem.O androidzie nie wspomne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    25. ~piotr  2014-10-17 14:23:44  host: staticline-31-182-4-254.toya.net.pl

    17.) ~Syn siostry zakonnej
    I kupiliby barany za 10k - Ty na pewno nie bo biedak jesteś dlatego tak piszesz. Ale wracając do tematu - sam używam teraz 5tki ale cena 6tki oj za wysoka!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    26. ~Syn siostry zakonnej  2014-10-17 15:01:07  host: mail.aminocom.com

    piotrusiu, z pensji stac mnie na 5 i pol co miesiac i jeszcze by zostalo na jedzienie. sam uzywam moto g 2nd bo w zupelnosci spelnia moje wymagania. cena pow. 1000pln za telefon to jest poprostu strzyzenie baranow.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    27. ~Syn siostry zakonnej  2014-10-17 15:02:01  host: mail.aminocom.com

    oczywiscie w cenie za 2000pln. bo w cenie 4000, to juz tylko 2 i pol.