telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska oferta Vectone Mobile

Polska oferta Vectone Mobile

Piszemy o tym pierwsi LuiN 3 Kwietnia 2013 17:19

25 7
Po pierwszych przymiarkach i zamieszaniu z opublikowanymi na stronie cennikami, ruszyła kolejna odsłona strony internetowej z polską oferta Vectone Mobile.

Ostateczne ceny usług kształtują się następująco: 19 gr za minutę połączenia do krajowych sieci stacjonarnych i komórkowych, 9 gr za krajowy SMS, 29 gr za międzynarodowy SMS, 2 gr za 100 KB transmisji danych.

Do tego sieć dokłada nielimitowane krajowe połączenia w Vectone Mobile oraz darmowy pakiet 300 MB transmisji danych po każdym doładowaniu (ważny przez 30 dni).

Podstawowe stawki za minutę połączenia i SMS-y obniżyć można za pomocą pakietów:

Wielkość pakietu

Cena

Ważność

Treść SMS-a aktywacyjnego (na numer 345)

30 min + 30 SMS

5 zł

7 dni

REG P05C

80 min + 80 SMS

10 zł

14 dni

REG P10C

150 min + 150 SMS

15 zł

30 dni

REG P15C


Rozmowy na numery Vectone Mobile w innych krajach (Austria, Dania, Finlandia, Holandia, Portugalia, Szwecja, Wielka Brytania oraz wkrótce Francja i Belgia) mają zerową stawkę za minutę połączenia, w ich przypadku jednak naliczana jest opłata początkowa - 29 gr.

W USA, Kanadzie i Indiach sieć ma ciekawą ofertę roamingową. Każda minuta połączenia kosztuje tylko 1 gr (w ramach oferty Smart Roaming). Poza tym doszukać można się w cennikach niedrogich ofert połączeń międzynarodowych, w tym promocyjnych 5 gr za minutę do Chin, Indii, Hongkongu, Litwy, Łotwy, Makau, Malezji, Nigerii, Portoryko, Rosji, Rumunii, Singapuru, Słowacji, Słowenii i Węgier.

Vectone Mobile działać ma w sieci PTC w modelu Full MVNO z kodem 260-36. Polsce ma przydzieloną numerację 729 8, 729 9 oraz 739 1. Zamówienie karty SIM jest darmowe.

Jak oceniasz ofertę Vectone Mobile?

Bardzo atrakcyjna
36.34%
Atrakcyjna
34.72%
Nie wyróżnia się
14.35%
Mało atrakcyjna
5.21%
Bardzo mało atrakcyjna
5.67%
Nie mam zdania
3.70%

Wszystkich głosujących: 864


Źródło: Vectone Mobile


Dodaj do:

Tagi: vectone mobile

w sumie: 167
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    170.  2013-04-08 13:00:09

    Angemona w sumie nie masz racji. Po co wydaja 200 000 000zł na reklamy z Celebrity

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    172. ~  2013-04-09 15:09:29  host: v53-13.opera-mini.net

    171 cos Ty napisal. Teraz jak to przeczytaja to juz napewno sie zwina i juz nigdy w Polsce nie wystartuja,

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    173.  2013-04-10 11:34:43

    Po czymś takim to pewnie nawet dla testów nie wezmę startera.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    174. ~  2013-04-10 11:48:06  host: v55-06.opera-mini.net

    Ten vectoNIC, to chyba jakiś odłam smarta z Orange - wchodzi, wchodzi, wyjść nie może :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    175.  2013-04-10 11:59:28

    @171 Przecież tak właśnie działa ta sieć... W UK to jest zupełna amatorszczyzna (choć przyznaję że tania). Miałem okazję "przetestować" podaczas moego pobytu. Jakość rozmów po Wielkie Brytanii normalna (roaming T-Mobile, ale bez HD Voice), zaś międzynarodowych (w tym do Polski) kiepska (gorsza niż jakikolwiek VOiP po 3G). Dodatkowo BOK w zasadzie nie istnieje, na maile potrafili odpowiadać po tygodniu. Kartę wyrzuciłem (mimo że na stronie www wybrałem sobie ciekawy numer) i przerzuciłem się na angielską Lycę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    182. ~Obserwator  2013-04-11 23:51:18  host: ewu158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Strona Vectone to pic na wodę! Nadal to tylko informacja o sieci która może kiedyś ruszy;) Miała działać już w październiku a regulamin jest z sierpnia:) O stawce 9 groszy do wszystkich to już można zapomnieć o której informowali a skoro to obecnie 19 groszy to nie robi rewelacji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    183. ~Quest  2013-04-12 10:25:00  host: avc26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo ciekawa oferta, zwłaszcza dla osób dużo dzwoniących poza obszar RP

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    184.  2013-04-12 10:51:18

    A może należałoby zamieścić oficjalne sprostowanie, że do dnia dzisiejszego, tj. 12.04.2013r., oferta NIE ZOSTAŁA URUCHOMIONA, nie można zamówić karty sim, a nie ścigać się na hasła " piszemy o tym jako pierwsi ''? Co z rzetelnością, pytam?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    185. ~  2013-04-12 12:00:04  host: staticline-31-182-87-90.toya.net.pl

    WSTYD TELEPOLIS

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    186. ~Calm7  2013-04-12 12:03:30  host: v27-04.opera-mini.net

    Ruszyła polska oferta - tak jest NAPISANE, a nie operator vectone :-D

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    187. ~ryh  2013-04-13 01:02:37  host: v15-12.opera-mini.net

    dziwne ze nie ma aktualnego artykulu o KLUCZ MOBILE ktory od wczoraj dziala naprawde.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    188.  2013-04-13 09:12:29

    ryh: jakbyś dobrze poszukał, to byś znalazł. :-) Proponuję wpisać hasło "klucz" w naszą wyszukiwarkę...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    189. ~ryh  2013-04-13 10:38:58  host: v42-13.opera-mini.net

    przepraszam,znalazlem:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    190. ~xkx  2013-06-01 22:19:40  host: 22-229-251-94.net.stream.pl

    Cóż dziś mamy 1.06 i sieć ciągle nie działa. Ciekawe kiedy ruszy - jak ruszy. Bo oferta ciekawa. Co prawda nieco drożej niż w Virgin Mobile ale za to darmowe połączenia wewnątrz sieci i roramingowe + sensowniejszy operator na którego sieci działa. A co z tym idzie pewnie będzie przez T-Mobile traktowany jako własny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    193. ~.  2013-06-03 09:02:10  host: v28-16.opera-mini.net

    192WSAT. Nie rozumiesz słów? Ruszyła oferta, nie usługi! Wróć do żłobka, to masz szansę mniej się wydurniać.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    194.  2013-06-03 09:03:45

    @192 W naszym kraju Vectone jest najbardziej wirtualnym ze wszystkich wirtualnych operatorów :-) Świadczy to też o niebywale profesjonalnym podejściu firmy Vectone do naszego rynku. A co do tego mają dziennikarze to doprawdy nie wiem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    195. ~jerzy  2013-06-10 14:33:02  host: 77.87.73.166

    kiedy do diabła ruszy !!!!!!!!!!!!!!!!!