Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła polska kampania reklamowa T-Mobile

Ruszyła polska kampania reklamowa T-Mobile

LuiN 23 Maja 2011 15:57

0 0

23. maja wystartowała kampania reklamowa Polskiej Telefonii Cyfrowej, która ma na celu poinformowanie wszystkich konsumentów o rebrandingu oraz budowanie świadomości międzynarodowej marki T-Mobile wśród odbiorców.

W pierwszej części komunikacji sieć Era dziękuje za wspólnie spędzony czas i zapowiada nadchodzące zmiany. W kolejnej odsłonie kampanii T-Mobile przedstawi się klientom w Polsce oraz zaprosi ich do globalnej sieci, z której korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

Chwile, które łączą. to hasło towarzyszące marce T-Mobile w Polsce. Właśnie w nim zawarta jest obietnica marki T-Mobile - możliwość dzielenie się ważnymi chwilami w życiu.




Pierwsze informacje na temat nowej oferty przedstawiliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PTC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~mirekb  2011-05-23 20:48:09  host: apn-77-114-66-154.dynamic.gprs.plus.pl

    w sieci tmobile w calym swiecie moze i beda stawki jak w kraju ale oczywiscie nie do play i ewentualnie poza abo;-)ciekawe ze Rakowski przychodzi na spotkania z waznymi pracownikami-wczesniej nie bylo to praktywkowane.przesympatyczny facet,nie dziwie sie ze dt wsadzilo go do pl..mowil jasno-taniej nie bedzie ale bedzie wiecej-po tym co zobacze w regulaminach poznam ile facet jest wart w tym co mowi

  • 0

    14.  2011-05-23 20:50:05

    Jak wchodziło orange to też miała zrobić się światowa sieć a jest jak jest. Dlatego myślę, że zmiana Ery na T-Mobile też nie sprawi, że użytkownicy tej sieci poczują się jak światowcy.

  • 0

    15. ~  2011-05-23 20:50:26  host: dynamic-78-9-151-231.ssp.dialog.net.pl

    @11 - jestem TakTakową skarbonką - szkoda mi było tych 600zł na koncie :P - aż tak często nie dzwonię za granicę, żeby być tak zdesperowanym - przeszedłem do Mixa ostatecznie, skusiłem się na telefon

  • 0

    16. ~  2011-05-23 20:58:10  host: gaja.tpnet.pl

    @13. ~mirekb: To jest standardowa procedura w międzynarodowych korporacjach. W pierwszym rzucie przysyła się bardzo sympatycznego gościa, który zdobywa przyczółki i robi dobrą opinie korporacji. A potem, gdy korporacja ugruntuje już swoją pozycję, na jego miejsce przysyła się nowych gości, specjalistów od wyciskania kasy, choćby i z kamienia.

  • 0

    17.  2011-05-23 23:13:54

    Dobrze, że ktoś o tym pomyślał... "Nadchodzi wyjątkowa chwila" - pierwsza część (spot 10 s): http://www.youtube.com/watch?v=5Pn2tC0Yq7w

  • 0

    18. ~kyuss  2011-05-24 09:53:14  host: 77-255-55-45.adsl.inetia.pl

    Rebranding ma nie tylko służyć temu by zakomunikować, że 'oto wchodzi nowa jakość'. To przede wszystkim danie szansy Polakom korzystania z sieci telefonii komórkowej wg światowych standardów czego w Polsce, z całym szacunkiem choćby do Ery jeszcze nie było. Wprowadzenie taniego roamingu (zarówno jeśli chodzi o koszt rozmów jak i transfer danych)i nielimitowanych połączeń w T-Mobile na terenie prawie całej UE to naprawdę ciekawa sprawa. Teraz czekamy jaką twarz zaprezentuje T-Mobile w swych reklamach i w jaki sposób sprzeda swe pomysły. Ja myślę, że ciężko jest wymyślić hasło, które by z jednej strony dobrze 'ubrało' wizerunek i ofertę firmy a z drugiej zakomunikowało o co tak naprawdę w tym wszystkim chodzi. 'Chwile, które łączą' to hasło już dobrze znane wszystkim użytkownikom T-Mobile na całym świecie i się całkiem nieźle sprawdza.

  • 0

    19. ~ZICO  2011-05-24 14:09:34  host: abjp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak samo głupia i robiąca ludziom wodę z mózgu jak w przypadku orange

  • 0

    20. ~ZICO  2011-05-24 14:13:00  host: abjp139.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #18: A co tu robi spec od prania mózgu z PTC? Dobrze powiedziałeś: Rebranding ma nie tylko służyć temu by zakomunikować, że "oto wchodzi nowa jakość". Tutaj ci się tylko trochę pomyliło bo powinno być: To przede wszystkim transfer gigantycznej nieopodatkowanej kasy do centrali w Bonn.

  • 0

    22.  2011-05-24 14:30:33

    Im ktoś bardziej bogaty, tym bardziej skąpy. Orange też się chwaliło w ilu to krajach działa i nic z tego dla nas nie wynika. Oprócz OFnK.

  • 0

    23. ~wuzet  2011-05-24 14:31:06  host: user-31-175-116-158.play-internet.pl

    @ przejść bezpośrednio z Ery do Heyah się nie da. Można przejść z Heyah do abo w Erze... Na razie. Ale może kiedy wejdzie T mobile coś się zmieni ;) Nowe reklamy już widziałem, a nawet jedną w okrojonej, drugą w dłuższej formie. Ciekawy jestem jak to dalej rozegrają.

  • 0

    24. ~wuzet  2011-05-24 14:33:41  host: user-31-175-116-158.play-internet.pl

    @21 co racja to racja. Mamy inne czasy, a wejście T Mobile już z zapowiedzi będzie znacznie ciekawsze- choćby ze względu na nielimitowane połączenia wewnątrz sieci T Mobile na całym świecie. Do tej pory najbardziej atrakcyjne ceny połączeń roamingowych i międzynarodowych miała w Polsce Heyah. T Mobile w tym segmencie zrobi rewolucję.

  • 0

    25.  2011-05-24 23:55:48

    jakos nie wierze w nielimitowane rozmowy w T-era! To by znaczylo ze ja bym nie musial oplacac Rodzina w sieci tzn bym mila rachunek mniejszy o okolo 40 zeta!A moze nielimitowany po oplaceniu ....era kodu np za 40 zeta?!

  • 0

    26. ~fredzia  2011-05-25 00:24:10  host: metalurg.realestate.net.pl

    rozmowy do ue tak jak w heyah..

  • 0

    27. ~buffalo  2011-05-25 09:29:48  host: 213-238-65-222.adsl.inetia.pl

    @Erowiec Uwierz, uwierz. Właśnie dlatego jest to takie rewolucyjne. Pakiet 'Rodzina w sieci w ramach którego możesz rozmawiać z kilkoma najbliższymi ci osobami, które mają telefon w Erze możesz zamienić na pakiet 'Nielimitowanych połączeń w całym T-Mobile' i rozmawiać ze wszystkimi w sieci w Polsce i w większości krajów UE. Oczywiście tylko w mixie i abonamencie. Ja tam nie wierzę w cuda ale w deklaracje tak potężnej sieci tak.

  • 0

    28.  2011-05-25 11:07:47

    do numeru 27. Tylko ze raczej nadal bedzie mi sie oplacalo placic okolo 40 zl i miec SIEC W RODZINIE ja i 5 osob po 2000 min każdy, niż wszyscy członkowie SIECI W RODZINIE (karta i abo) mieli by placic za nielimitowany dostep do T-era :-) Tym bardziej ze do zagranicznych nie dzwonimy mimo ze mieszkam 1 km od granicy z Deutschlandami.

  • 0

    29. ~buffalo  2011-05-26 10:17:03  host: 87-205-243-220.adsl.inetia.pl

    @Erowiec Wiesz, 'Nielimitowane połączenia w sieci T-Mobile' mają być w pakiecie, więc po prostu możesz go sobie dokooptować do tego co już masz jeśli będziesz tylko uważał, że te obecne rozwiązania ci nie wystarczą. Spróbujesz, przekalkulujesz i albo przy tym zostaniesz albo nie. Masz większy wybór i tyle. Proste.

  • 0

    30. ~  2011-05-26 10:22:52  host: v16-11.opera-mini.net

    T-Mobile rządzi!

  • 0

    31. ~elo  2011-05-26 10:58:58  host: rev82-54.sferanet.pl

    i jak się ma to do Waszego newsa z marca? http://www.telepolis.pl/news.php?id=21031 :)))

  • 0

    32. ~  2011-05-27 13:03:10  host: dpe64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak na razie chyba nie ma co ich krytykować. Czas pokaże na co ich stać. Nie są przecież znane jeszcze żadne oferty T-Mobile. Z drugiej strony chyba ciężko będzie przebić im Orange - tym bardziej, że orange coraz prędzej rozwija nowe technologie hspa+dc (tym razem Katowice), nie wspomnę o pozostałych ofertach: wspólna orbita, zwierzaki II etc. Sama jestem ciekawa jak to będzie.

  • 0

    33.  2011-05-27 14:25:17

    @26 w Heyah są tanie połączenie międzynarodowe, ale TMobile zapowiada wprowadzenie pakietów nielimitowanych połączeń w sieci T w różnych państwach.

Dodaj swoją opinię