Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła polska kampania reklamowa Samsunga Galaxy Note II [wideo]

Ruszyła polska kampania reklamowa Samsunga Galaxy Note II [wideo]

LuiN 22 Października 2012 08:53

0 0

samsung galaxy note iiSamsung rozpoczął promocję Galaxy Note II. Co do zaoferowania ma wyrośnięty smartfon i kompaktowy tablet w jednym?

Urządzenie dostępne jest na polskim rynku od 11. października. Na długiej liście funkcji znajdziemy 5,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD, pokryty szkłem Gorilla Glass 2, cztery rdzenie Cortex A9 1,6 GHz zaszyte w chipsecie Exynos 4412 Quad i grafika Mali-400MP, aparat 8 Mpix, przednią kamerkę 2 Mpix, Bluetooth 4.0, NFC, GPS+GLONASS, wyjście TV (MHL), system usuwania szumów otoczenia w czasie rozmowy, magnetyczny rysik S-Pen, HSPA+ (pobieranie do 21 Mb/s), LTE Cat3 (pobieranie do 100 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s) i do tego litowo-jonową baterię 3100 mAh.

Sugerowana cena urządzenia wynosi 2749 zł, w Polsce Note II dostępny jest w kolorach marmurowo-białym i tytanowo-szarym.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 1

    1.  2012-10-22 09:54:36

    "cztery rdzenie Cortex A9 1,6 GHz z chipsetem Exynos 4412 Quad" troche to niepoprawnie ujęte, bo te rdzenie są częscią chipsetu :)

  • 1

    3. ~  2012-10-22 10:18:25  host: z27-14.opera-mini.net

    Plus ze ceny jedynki spadna. A do neta jedynka lepsza bo bardziej w kwadrat niz tak jak 2 w prostokat.

  • 1

    4. ~tomcio  2012-10-22 10:25:59  host: w3cache.polsat.net.pl

    @KR. Najpierw sprawdź a potem pisz... Wersja LTE wspiera także HSPA i to w wyższych prędkościach: "3G (N7100): HSPA+ (odbieranie 21Mb/s i wysyłanie 5.76Mb/s) LTE (N7105): LTE (odbieranie 100Mb/s i wysyłanie 50Mb/s) i HSPA+ (odbieranie 42Mb/s i wysyłanie 5.76Mb/s)"

  • 2

    5. ~KR  2012-10-22 10:42:21  host: webgateway1.nykredit.dk

    @tomcio. Nie mniej jednak w druga strone to nie dziala, wiec komunikat jest mylący.

  • 2

    6. ~req  2012-10-22 10:53:03  host: user-46-113-227-38.play-internet.pl

    Dla mnie to trochę za mąka rewolucja aby z 1 przesiadać się na 2. W jedynce faktycznie brakuje tylko możliwości ustawienia akcji po wyciągnięciu rysika - poza tym spełnia wszystkie moje zachcianki :-)

  • 0

    7. ~  2012-10-22 10:55:16  host: user-188-33-55-197.play-internet.pl

    Panowie, wiecie kiedy telefon moze pojawic sie w Play?

  • 1

    8.  2012-10-22 10:55:54

    Mozna juz kupic zarowno szary jak i bialy od 2,5k w sklepach, na Alledrogo moze i taniej ;) Jedynka od okolo 1700, a S3 juz od 1800.

  • 1

    9.  2012-10-22 10:57:08

    BTW, jest juz takze w T-Mobile (na razie tylko u nich) w cenach... identycznych jak S3 :) W firmowym abo 140 cena jest juz calkiem calkiem.

  • 1

    10. ~Sako  2012-10-22 12:23:39  host: 87-205-145-118.adsl.inetia.pl

    ~9 na razie w biznesowych taryfach, ale jest :) co do cen to jeszcze muszę przestudiować, ale jeśli jest tak jak piszesz to zdecydowanie bardziej się opłaci od s3 (wystarczy popatrzeć na starego note'a jak stosunkowo wolno traci na wartości)

  • 1

    11. ~  2012-10-22 17:09:14  host: z20-12.opera-mini.net

    @3 Mnie też wkurzają panoramiczne lcd....nie ma jak 4do3

  • 1

    12. ~  2012-10-22 17:40:08  host: z26-08.opera-mini.net

    11. Panorama to dobra w kinie przy filmie krajobrazowym, reszta to psu na budę, bo i tak patrzy się w środek monitora. Uparli się i produkują na chama panoramę, a 4:3 był i jest najzdrowszym dla oczu.

  • 0

    13. ~Jkskij  2012-10-22 19:03:42  host: apn-5-60-167-210.dynamic.gprs.plus.pl

    Używam od zeszłego czwartku i rzeczywiście jak ktoś ma jedynke to nie bardzo wiadomo jaki jest się przesiadac na dwójkę. Zwezenie telefonu jest nieznaczne ale odczuwalne dla używania jedną ręką. Na pewno wielkim plusem jest bateria która ma wszelkie szanse wytrzymać dwa dni bez ładowania.

  • 0

    14.  2012-10-22 22:40:50

    3100 mAh-ow nie w kij dmuchal ;)

  • 0

    15. ~Artur  2012-10-23 02:19:14  host: 109.231.9.3.koba.pl

    Mam go od tygodnia. Do tej pory korzystałem z NOTE1. Pomimo, że na ICS 4,04, bateria trzymała mi 3 dni, a telefon dostarczał mi wielu przyjemności, postanowiłem zastąpić go nowszym. Szybkość NOTE2, jest ogromna. Dodano również dużą ilość różnych drobiazgów, które codziennie, odkrywam. Porównywałem - filmy i zdjęcia, znacznie lepiej ogląda się na NOTE2. Aparat foto i nagrywanie video, to bajka. Jestem bardzo zadowolony.

  • 0

    17.  2012-10-23 11:34:38

    Powiedzialbym, ze lepsza niz w T-M :)

  • 0

    18. ~gmo zabija dna  2012-10-24 17:46:38  host: 108-83-125-174.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

    Czy juz dodali spust do robienia zdjec?

  • 0

    19. ~rr5  2012-11-08 08:48:32  host: abhg196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ktos moze mi wytlumaczyc dlaczego note II oferowany w polsce jest bez lte!!!

  • 0

    20.  2012-11-08 08:52:32

    Kurcze, ryż musiał strasznie zdrożeć że te telefony ostatnio takie drogie się porobiły (niesmaczny żart - wiem).

Dodaj swoją opinię