Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła Orange TV Go

Ruszyła Orange TV Go

sirmark 6 Grudnia 2016 12:01

8 1

orange tv go Orange uruchomił Orange TV Go, czyli nową usługę pozwalającą oglądać telewizję na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych.

Użytkownicy urządzeń mobilnych mają do dyspozycji aplikację, którą można pobrać z AppStore i Google Play. Dla chętnych, którzy chcieliby skorzystać z urządzeń stacjonarnych operator przygotował serwis internetowy. Do uruchomienia usługi potrzebne będzie ID i kod usługi Orange TV. Usługę trzeba także aktywować na dekoderze lub poprzez infolinię.

W Orange TV Go dostępne jest 89 kanałów telewizji tradycyjnej, jednak lista zależna jest od posiadanych pakietów usługi. Użytkownik otrzymuje także dostęp do 600 filmów w katalogu VOD.




Miesięczna opłata za korzystanie z Orange TV Go wynosi 4,99 zł.

Dostęp z komputera możliwy jest poprzez stronę www.tvgo.orange.pl.

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange tv go | orange

w sumie: 22
  • 2

    3. ~KSX  2016-12-06 12:22:25  host: public-gprs351040.centertel.pl

    Byłem dziś w salonie orange. Ani doradca, ani pani kierowniczka nie potrafili znaleźć informacji o liście kanałów.

  • 1

    4.  2016-12-06 12:22:34

    PS. mogliby wymusić prawnie żeby linki w regulaminach musiały prowadzić do konkretnej podstrony a nie ogólnie na stronę serwisu. W takiej formie to śmianie się w twarz zainteresowanym...

  • 0

    5. ~  2016-12-06 12:23:12  host: host-81-190-229-145.dynamic.mm.pl

    http://tlp.is/bzn

  • 0

    6.  2016-12-06 12:23:45

    @2 na pewno gdzieś mam.

  • 0

    7. ~MaaNyy  2016-12-06 12:29:02  host: 77-255-90-115.adsl.inetia.pl

    Lista kanałów można sprawdzić w zakładce TV - http://tlp.is/bzo

  • 2

    8. ~  2016-12-06 12:36:36  host: public-gprs175786.centertel.pl

    A gdzie program 1 i 2? PO co mi tvn24 z chamską propagandą antyrządową platfonsów esbeckich...

  • 0

    9. ~ptr  2016-12-06 12:44:19  host: ckn104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wlasniw dziwne z tym brakiem tvp bo jeszcze tydzien temu byly. Pewnie niedkugo wlacza

  • 1

    10.  2016-12-06 12:51:29

    Niestety, to że ma się dostęp do jakiegoś kanału nadawanego Orange TV nie gwarantuje wcale że ten kanał będzie w Orange GO. Dostawcy kontentu traktują Polskę jak żyłę złota kasując dużo wyższe stawki i blokując nadawanie kanałów w technologii IPTV. Prawdziwym mistrzem jest grupa TVN :( bo im się wydaje że wszyscy będą korzystać z ich shitplayera.

  • 0

    11. ~~~  2016-12-06 12:56:22  host: ddg135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedyś z Playa się śmiali. A teraz Orange wprowadza TV.

  • 0

    12.  2016-12-06 12:57:38

    Dobrze rozumiem, że nie jest to usługa samoistna, że muszę mieć najpierw wykupiony jakiś pakiet TV w Orange, żeby za dodatkową dopłatą mieć dostęp do części należących do niego programów przez Orange GO?

  • 0

    14. ~hmm  2016-12-06 13:19:38  host: public-gprs358837.centertel.pl

    Coś to za ładnie wygląda... 3 x hbo, cinemax itd itp - za 4,99 misięcznie?? I dodatkowo bez naliczania transferu jeśli jesteś w Orange z abonamentem??

  • 0

    15. ~Piotrek  2016-12-06 13:30:53  host: apn-37-7-173-146.dynamic.gprs.plus.pl

    kto jeszcze w dobie wszechobecnego internetu i VOD korzysta ze zwyklej telewizji z reklamami powtórkami powtórek i programami dostępnymi tylko raz o z góry ustalonej przez nadawce dacie i godzinie??

  • 1

    16.  2016-12-06 13:57:18

    Strona mobilnej usługi nie działa na urządzeniach mobilnych - BRAWO Orange, siecio numer 1! Jeszcze długo się nie zmnicie widzę.

  • 4

    17.  2016-12-06 14:00:33

    dla wszystkich zainteresowanych (np. @14) usługa Orange TV GO dedykowana jest wyłącznie posiadaczom stacjonarnej usługi telewizyjnej Orange (sprzedawanej w pakiecie z internetem) Czyli aby móc za 4,99 zł zamówić ORange TV GO, klient musi posiadać albo promocję Neostrada+ TV lub tzw. Funpack (Neostrada+TV+VoIP) Wtedy będzie mógł oglądać kanały, które ma na dekoderze telewizyjnym (z kilkoma wyjątkami) na swoim urządzeniu przenośnym lub komputerze z dostępem do internetu. Usługa bliźniacza z NC+ GO z tą różnicą, że klient Orange nie ma limitu godzin, a w NC+ jest. Do tego Orange TV GO nie zużywa pakietu internetu w komórce, a NC+ GO tak. To tyle, jeżeli idzie o szczegóły. Jak ktoś ma pytania to śmiało

  • 1

    18.  2016-12-06 14:05:17

    @17: Dzięki za wyjaśnienie. Te informacje powinny być w artykule.

  • 0

    19.  2016-12-06 14:10:05

    @15 ja

  • 1

    20. ~  2016-12-06 14:17:02  host: aerw25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15, ja. Mój dostawca telewizji bierze jakieś śmieszne pieniądze za spory pakiet kanałów, a w dekoderze mam nagrywarkę, więc oglądam kiedy mi wygodnie, a reklamy przewijam.

  • 0

    21. ~  2016-12-06 14:59:02  host: 104.129.29.100.static.quadranet.com

    Czy tylko ja nie mogę wejśc na strony http://tlp.is/bzq ? Działa to komuś? Możecie przekleić gdzieś listę kanałów?

  • 0

    22. ~Piotrek  2016-12-06 17:38:35  host: apn-37-7-165-26.dynamic.gprs.plus.pl

    @20 ale usługi typu nc+ Go/PLAY NOW/Orange GO mają nagrywakę??co innego nagrać sobie coś wartościowego z satelity czy z kablówki najlepiej w HD a co innego ślepiać w ekranik telefonu czy tabletu. I wątpię by usługi GO miały opcje zapisu materiału :-(

  • 1

    23.  2016-12-06 17:42:48