Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła nowa Ipla

Ruszyła nowa Ipla

orson_dzi 21 Lutego 2018 13:32

4 3

ipla

Wystartowała nowa odsłona Ipli. Nowy wygląd ma zapewnić proste i przejrzyste wyszukiwanie treści. Zmiany zaszły także w samej ofercie.

Nowa strona automatycznie dostosowuje się do urządzenia, na którym jest uruchamiana. Bez względu na to, czy jest to telefon, tablet czy komputer. Istnieje również możliwość kontynuowania oglądania na innym urządzeniu, bez konieczności przewijania materiału. Podobną funkcjonalność oferuje np. Netflix.

W serwisie pojawił się nowy pakiet Ipla HBO, który zawiera łącznie aż 9 kanałów telewizyjnych: 5 HBO - HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD i Cinemax 2 HD oraz 4 AXN - AXN HD, AXN Spin HD, AXN Black, AXN White, a także bibliotekę kilku tysięcy filmów i seriali z oferty HBO, która będzie sukcesywnie poszerzana. Pełny pakiet kanałów IPLA HBO kosztuje 35 zł miesięcznie.




Nowy pakiet Ipla Extra Premiery w odświeżonej i rozbudowanej formie zastąpi dotychczasowy pakiet IPLA Extra. Dzięki pakietowi użytkownicy wyłączą reklamy we wszystkich treściach w serwisie je zawierających, a do tego obejrzą przedpremierowe odcinki najpopularniejszych seriali i programów znanych z anten Polsatu: "Przyjaciółki", "Pierwsza miłość", "W rytmie serca" i wiele innych. Za ten pakiet użytkownicy zapłacą 10 zł miesięcznie, a klienci Plusa 5 zł.

W pakiecie Ipla TV jest dostępnych 87 kanałów telewizyjnych, w tym m.in.: sportowe (np. Polsat Sport HD, Eurosport 1 HD), informacyjne (np. Polsat News HD), filmowe (np. Comedy Central, Paramount Channel, Kino Polska, Epic Drama HD, AXN HD, Lifetime HD, TNT HD), rozrywkowe (np. Polsat Play HD, Polsat Cafe HD, BBC Brit, MTV Polska), edukacyjne (np. Discovery Channel HD, National Geographic, Nat Geo Wild, History) czy dla dzieci (np. Nicktoons, Disney Channel, Cartoon Network HD, Boomerang). W promocji, przez pierwsze 3 miesiące, pakiet będzie kosztował 50 zł miesięcznie, potem jego cena wyniesie 60 zł. Klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu w promocji otrzymają pakiet za 25 zł na 3 miesiące, później zapłacą 30 zł.

Dotychczasowe pakiety pozostają bez zmian. Przez pierwsze 14 dni można je używać za darmo. Wszystkie pakiety są dostępny w opcji 30-dniowej.

Zapytaliśmy biuro prasowe o obsługę technologii Google Cast (Chromecast itp.) oraz czy z HBO będzie można też korzystać w aplikacji HBO GO (Player+ TVN-u tego nie potrafi). Gdy tylko otrzymamy informację zwrotną, zaktualizujemy wiadomość.

Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat; wł     

Dodaj do:

Tagi: ipla

w sumie: 26
  • 0

    7. ~  2018-02-21 13:46:02  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    2 tak jeżeli masz abonament w Plush

  • -1

    8.  2018-02-21 13:48:20

    Miałem wykupione testowo te pakiety na 14 dni,właśnie wszystko wyłączyłem bo za taką jakość obrazu to ja dziękuję .Kanały sportowe z Ipli to sama pixeloza ,nie po to kupiłem TV 4k 65" żeby takie badziewie oglądać .

  • 0

    10. ~piokuk  2018-02-21 13:50:36  host: public-gprs377576.centertel.pl

    Jak mam niby uruchomić ten pakiet ipla TV? Gdzie się podziały dawne bonusy dla abonentów cyfrowego polsatu?

  • 3

    11.  2018-02-21 13:54:38

    śmieszą mnie te przedpremierowe odcinki seriali. obejrzysz 1 odcinek wczesnej a potem i tak trzeba czekać na kolejne i wychodzi, że nie dość że oglądasz to co wszyscy to jeszcze za to płacisz

  • 1

    12.  2018-02-21 14:09:59

    Myślałem że jest tez opcja nowego programu do oglądania.
    Niestety nawet na najnowszej 2.9.0 mam co parę sekund wyskakujące pixele w jakości HD.
    System postawiony na nowo nic nie daje.
    A komp odpala wiedźmina 3 na uber.
    Support ipli mnie olał, nawet jak wysłałem im logi z programu.

  • 0

    13. ~jureko  2018-02-21 14:37:54  host: j116-52.dbsinternet.pl

    U mnie kicha. Zgłosiłem że tnie się H i H2 jakieś 2 tygodnie temu i cisza. Błąd odtwarzania materiału. A reszta kanałów jako tako ok. Chwilowe przycinki na łączu 16Mb

  • 0

    14. ~Aa  2018-02-21 15:30:41  host: ip-37-109-33-49.a2mobile.pl

    Mogliby byc dostepni na xboxone, gdyz player jest na ps4.

  • 1

    15. ~  2018-02-21 16:49:24  host: 77.111.244.45

    Może mi ktoś powiedzieć, gdzie się podziały pakiety na 90 dni w cenie 21,90zł? Jeśli zlikwidowali, to stracą klienta.

  • 0

    16. ~pabloki  2018-02-21 17:09:43  host: user-5-173-50-216.play-internet.pl

    a to już nie ma zniżek dla klientów plusa? mi sie w pakietach nie wyświetlają zniżki . chyba że to "od " to jest po zniżce ale wtedy to oznacza 100% podwyżki.

  • 0

    17. ~Abcdefg  2018-02-21 19:26:52  host: ip-31-0-87-51.dynamic.gprs.plus.pl

    Czy są napisy i dźwięk oryginalny na kanałach HBO w IPLA?

  • 0

    18. ~Gliwice  2018-02-21 21:46:32  host: pub-137.65.multiplay.pl

    @16. ~pabloki Sprawdź i daj znać co i jak: www.plus.pl/uslugi/ipla
    @15. ~21,90zł a ja o tym nie widziałem:-/ Płaciłem 5zł za miesiąc z Plusa, pakiet "WIEDZA I NEWS":P

  • 0

    19. ~pabloki  2018-02-21 22:08:54  host: user-5-173-50-216.play-internet.pl

    18 już mam zniżki . na hbo nie ma . na pakiet iplatv mam za 25 zł.

  • 1

    20. ~piokuk  2018-02-21 23:24:26  host: user-94-254-147-40.play-internet.pl

    Ale ten pakiet za 25 zlotych jest dostępny na 30 dni a nie jak wynika z informacji prasowej na 3 miesiące.

  • 0

    21.  2018-02-22 10:00:30

    Zniżki dottyczy ofert na kartę, czy tylko abo?

  • 1

    22. ~  2018-02-22 14:10:28  host: user-94-254-147-95.play-internet.pl

    I tony reklam gratis...

  • 0

    23. ~  2018-02-22 22:39:42  host: 178-36-219-105.adsl.inetia.pl

    Techniczna padaka: brak Chromecast, brak obslugi na konsolach (PS lub XB) oferty HBO. W ich oficjalnym PDFie brak informacji o tym na czym rusza HBO, mimo odnisnika do tego dokumentu na ich stronie. Wszystko jak zwykle w Ipli na od*ierdol i po kosztach. Ten VoD przypomina mi bordel na kolkach.

  • 0

    24.  2018-02-22 22:47:43

    A jaki interes mają blokować oglądanie na linuxie?? Może ktoś wie?

  • 0

    25. ~Dudi  2018-03-01 15:03:29  host: 85.28.180.12

    Zlikwidowali zniżki dla klientów CP, na Linuksie nadal nie można oglądać (chyba w grudniu 2017 wysłałem zapytanie kiedy będzie apka na Linuksa - napisali że "nie mają takich informacji", a przez stronę www Ipla potrzebuje silverlighta, który niestety jest tylko na Windows. Bez sensu.)

  • 0

    26. ~jaceq  2018-04-02 20:16:47  host: apn-37-7-195-131.dynamic.gprs.plus.pl

    Na linuksie działa bez problemu na Chrome.

  • 0

    27. ~MMA  2018-05-19 14:30:52  host: 094231061010.gdansk.vectranet.pl

    Brak obsługi Chromecast to strzał w stopę :/ to w zasadzie jedyny powód dla którego zakończyłem abonament u nich.

Dodaj swoją opinię