Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła nieoficjalna polska przedsprzedaż iPhone'ów. Ceny z kosmosu

Ruszyła nieoficjalna polska przedsprzedaż iPhone'ów. Ceny z kosmosu

LuiN 18 Września 2013 10:00

4 16

Serwis iClinic, zajmujący się pogwarancyjną naprawą urządzeń mobilnych Apple'a, rozpoczął przedsprzedaż kolejnej generacji iPhone'ów. Za otrzymanie smartfonu przed polską premierą trzeba słono zapłacić.




Odbiór osobisty telefonów możliwy będzie już 23. września, wtedy też rozpocznie się wysyłka urządzeń klientom, którzy nie będą mogli osobiście odebrać sprzętu. W ofercie znalazły się wszystkie warianty nowych iPhone'ów:
  • Apple iPhone 5s 64 GB - 4800 zł;
  • Apple iPhone 5s 32 GB - 4500 zł;
  • Apple iPhone 5s 16 GB - 4200 zł;
  • Apple iPhone 5c 32 GB - 4200 zł;
  • Apple iPhone 5c 16 GB - 3900 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęci Apple iPhone 5c w katalogu.
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia Apple iPhone 5s w katalogu.

Źródło tekstu: iclinic, wł     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    73.  2013-09-18 14:32:03

    Na allegro już schodzą:)

  • 0

    74. ~ja"p"ko  2013-09-18 15:58:52  host: apn-95-40-227-140.dynamic.gprs.plus.pl

    Prawda o sukcesie sprzedaży apple iphone: http://www.youtube.com/watch?v=-Ws06qWMcNE

  • 2

    76. ~Ja  2013-09-18 17:42:37  host: ena254.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telefony są bez ładowarki, trzeba dokupić za 2999 zł ;-)

  • 0

    77.  2013-09-18 17:51:33

    Według mnie sprzęt w hurcie warty 500 zł. + 4300 zł. za wizerunek stworzony działaniami marketingowymi ;) U innych dostawców ten wizerunek kosztuje sporo mniej.

  • -1

    78.  2013-09-18 17:54:52

    77: Prawda. Ale prawdą jest też, że towar jest tyle warty, ile ktoś chce za niego zapłacić. Jak ktoś lubi tyle płacić za tel - niech kupuje... :)

  • 1

    79. ~HD  2013-09-18 18:33:56  host: 89-71-32-107.dynamic.chello.pl

    Cztery klocki za plastikowe jabłko:) Ponoć te poliwęglanowe miały być dostępne cenowo dla przeciętnego kowalskiego a kto to kupi?Każdy bedzie wolał juz dopłacić te 600 zł i kupić prawdziwego jabka...

  • 1

    80. ~  2013-09-18 18:49:42  host: 93.154.168.154

    Dlaczego w najwiekszej opcji jest tylko 64 giga pamięci? Za tą cene powinien być conajmniej 1TB.

  • 0

    82. ~Płacić trzeba, ale za coś.  2013-09-18 19:14:02  host: 89-67-96-53.dynamic.chello.pl

    To jest szczyt marketingu, wmówić komuś że potrzebuje coś takiego. Jak to się mówi że "któż może bogatemu zabronić". Ale znam tzw. "bidaków" co to kupią na raty ( abonament ) i płacą i nie płaczą, a wręcz się cieszą. Jak wspomniałem to wspaniały przykład skuteczności marketingu.

  • 0

    83.  2013-09-18 19:16:04

    Witku, szanuję Twoją pracę i zawsze podzielam Twoje zdanie ale w tym przypadku Paweł i bodaj Olek mają rację. Nie wytykam Ci, że to news sponsorowany, jednak zobacz ile komentatorów jest wburzonych na Apple, a nie na tego resellera - nturalna reakcja. To przecież ceny "z rękawa", a nie oficjalne. OK, tytuł tytułem, zgodzę się, jednak tutaj wypadałoby go zmienić. Dałbym np. "Znamy nieoficjalne ceny iPhone'ów. Ceny z kosmosu." Myślę, że drobna korekta, a wiele zmienia. Paweł pewnie potwierdzi.

  • 1

    84.  2013-09-18 19:19:41

    matteo: OK, dopisałem.

  • 0

    85.  2013-09-18 21:56:25

    Samsung ma Plastic Fantastic. Apple zaś Perfect Plastic :D

  • 0

    86.  2013-09-19 08:33:29

    WitekT: super, dzięki.

  • 0

    87. ~...  2013-09-19 09:15:43  host: public-gprs455187.centertel.pl

    W Tions w przedsprzedaży ok. 1000 zł taniej...

  • 0

    89.  2013-09-19 16:40:30

    Ceny faktycznie kosmiczne, ale jeśli 5C nie będzie na poziomie max 2000-2100 zł i 5S za ok. 2700-2800 zł, to w dalszym ciągu ceny będą z kosmosu. 5C jest odgrzewanym kotletem w (moim zdaniem) nie do końca udanej kolorystyce (mimo wszystko powinien być jakiś czarny lub szary odcień dla faceta). Nie ta droga jeśli chodzi o mój gust, to samo tyczy się cukierkowego iOS 7...

  • 0

    90. ~tata  2013-09-19 16:58:15  host: apn-95-41-187-211.dynamic.gprs.plus.pl

    Nokia seria 8....szlachetny metal,szafirowe szklo,artystyczne dzwonki ,rozumiem cena i wyrob dla konkretnych klientow ale tu tylko marketing i odgrzewany kotlet.

  • 0

    91.  2013-09-20 19:41:16

    Za "emejzing", nawet ten z plastiku, trzeba płacić...

  • 0

    92. ~drzewko  2013-09-21 18:27:58  host: user-94-254-192-242.play-internet.pl

    ceny apple iphone, ipad - może im się przecinek zgubił? ;-) Apple zawsze był droższy. Też Mac był droższy od PC. But is it better? Zdania są podzielone. I collect Bitcoins. BTC: 1D9ZrsVjiGAh9SGxLX7nXZCj8PNyWePrRu

  • 0

    93. ~Murek  2013-09-27 09:38:14  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    ja bym tam jeszcze jedno zero dopisal co tam jak sie bawic to na maxa

  • 0

    94. ~  2013-09-28 11:31:41  host: v59-14.opera-mini.net

    Realnie ten telefon Apple iPHONE 5S jest wart 1200zł, a jak ktoś żąda większej sumy to jest naciągaczem. Frajer wyda więcej, a mądry poczeka na normalną cenę. Proste, jak budowa cepa !

  • 0

    95. ~Autobus iClinic w Berlinie  2013-09-28 12:44:35  host: user-94-254-211-84.play-internet.pl

    Ceny są kosmiczne bo zakup odbył sie przez ludzi wsadzonych w autobus z kursem na Berlin. To nie pierszy raz kiedy iClinic w taki sposób dokonują zakupu.

Dodaj swoją opinię