Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła kolejna odsłona "Szalonych dni" w Orange

Ruszyła kolejna odsłona "Szalonych dni" w Orange

orson_dzi 22 Kwietnia 2015 11:30

2 3

Po raz drugi w tym miesiącu Orange wystartowało z nową odsłoną Szalonych dni. Promocja dotyczy zakupu jednego z ośmiu smartfonów.






W najnowszej odsłonie akcji, która potrwa do 28 kwietnia, obniżone został ceny następujących smartfonów:
  • Nokia Lumia 830 za 9 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 219 zł),
  • Huawei G7 za 9 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 129 zł),
  • Sony Xperia T3 za 9 zł w Smart Planie Halo II 69,98 (poprzednia cena 99 zł),
  • Samsung Galaxy Grand Prime za 9 zł w Smart Planie Halo 59,98 (poprzednia cena 89 zł),
  • HTC Desire 820 za 9 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 169 zł),
  • Apple iPhone 4S za 99 zł w Smart Planie Halo II 69,98 (poprzednia cena 399 zł),
  • HTC Desire 620 za 49 zł w Smart Planie Multi II 49,98 (poprzednia cena 349 zł),
  • LG G3 s za 9 zł w Smart Planie Halo II 69,98 (poprzednia cena 149 zł),

Zobacz: Cennik telefonów w sklepie internetowym Orange

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: szalone dni | orange

w sumie: 24
  • 0

    5. ~Calm7  2015-04-22 12:24:57  host: 82.113.74.132

    nie zapominajmy o zablokowanym bootloaderze w wypadku smartfonów z androidem. to plus simlocki i rozdęte orange menu , zaśmiecony soft jest atrakcja orange : )

  • 2

    6. ~znafca  2015-04-22 12:25:44  host: 185-10-26-111.static.ip.hexaoperator.pl

    4- Jeżeli się nie znasz to nie pisz. W zeszłym roku w grudniu nastąpiła zmiana w prawie i teraz klienci indywidualni jak i biznesowi mają gwarancje z tytułu rękojmi. Wiem bo sam takie zgłoszenia przyjmuje :)

  • 1

    7.  2015-04-22 12:40:50

    Poprzednia edycja Szalonych Dni była lepsza ( ciekawsze smartfony ) sam skorzystałem . Smartfon przyszedł bez żadnego znaczka na obudowie ,jakiegoś wielkiego syfu nie widzę od Orange,kilka aplikacji i jedynie logo które się pokazuje przy odpaleniu Smartfona ( SGS5 ) Co do simlocka był ,ale wysłałem dane które pani poprosiła z BOK na @ i tu Orange ustanowiło mój prywatny rekord świata w odpowiedzi,kod na @ dostałem w 3,5 h od wysłania danych !Simlock zdjęty i jest ok .

  • 0

    8. ~Sla  2015-04-22 13:35:03  host: robcom.static.korbank.pl

    Zdjęli Ci simlocka za darmo na prośbę mailową? :>

  • 0

    9. ~la vie change avec Orange  2015-04-22 14:07:56  host: 212.244.23.181

    Napiszcie, że Orange własnie sprzedaje spółkę Contact Center ;) Pozdrawiam

  • -1

    10. ~baboso  2015-04-22 14:10:03  host: 91.196.214.230

    Ja się zastanawiam jakim trzeba być głupkiem żeby kupować telefony w "promocji" od opa. Nie dość, że umowa przynajmniej 24m to jeszcze zaśmiecony i obrandowany soft i cena niekiedy wyższa niż w wolnej sprzedaży. To dotyczy każdego operatora. Lepiej kupić telefon w sklepie i wziąć np nju czy rbm.

  • 1

    11.  2015-04-22 14:19:12

    @10 A niekiedy niższa, więc nie generalizuj. Ja zawsze kupuję u opa w promocji, szukam tego telefonu, który mi w danej chwili pasuje a jeśli nie pasuje żaden to kupuje na handel a na wolnym rynku szukam czegoś dla siebie. Tym sposobem mam abonament Smart Plan Multi 89 zł, no limit, 2GB netu, 400 min w roamingu, który mnie kosztuje po sprzedaży słuchawki ok. 15 zł miesięcznie. Można?

  • 1

    12.  2015-04-22 14:35:53

    @ 8 ,tak zdjęli za darmo,numer był przenoszony z innej sieci,dlatego dostałem za darmo .
    @ 10,ja brałem i nie uważam się za głupka . Sony Xperia Z3C wyjdzie mnie w abonamencie za całość na 24 miesiące 1760 zł,w tym smartfon i 24 miesiące no-limit . Każdy ma prawo wyboru, nie oceniaj innych i wyzywaj od głupków .

  • 1

    13. ~  2015-04-22 14:40:02  host: apn-5-172-252-135.dynamic.gprs.plus.pl

    10, jeśli ktoś myśli, głupku, poskłada promocje tak, że kupowanie telefonu poza abonamentem będzie znacznie droższe.

  • 1

    14.  2015-04-22 14:41:58

    A teraz zobacz sobie ile w normalnym sklepie kosztuje np. Z3C i dolicz do tego 24 x 29 zł ( tyle chyba trzeba dać za no limit z 2 GB neta ) ile razem wyjdzie ? Kto jest głupi . Problem w tym ze trzeba brać z głową i tylko wtedy gdy jest prawdziwa okazja .

  • 1

    15. ~terry  2015-04-22 14:42:56  host: 088156138096.dynamic-ra-1.vectranet.pl

    @10 Weź sobie jeden z drugim czasem, gdy jest promocja przelicz i przestań głupoty pisać. Kupuj w sklepie a potem doładowuj w nju Ale innych od glupkow nie wyzywaj. Brałem 1,5 roku temu abo za 69zł z Lumia 920 za 49zł. Od razu mogłem go sprzedac za około 900-1000zl. Miałem kod 30% więc abo kosztuje mnie 49zł. Plus 10zł za Orange Open czyli 39zł. Do tego dostałem 200zł z mbanku. Przeczytaj to, podpisz i przestań się ośmieszać

  • 1

    16. ~  2015-04-22 15:10:30  host: user-109-243-27-153.play-internet.pl

    @4: Niezgodność towaru z umową (na podst. Ustawy o Szczególnych Warunkach Sprzedaży Konsumenckiej z 27.07.2002) obowiązywała do 24.12.2014r. włącznie.
    Od 25.12.2014 obowiązuje Ustawa z 30 maja 2014 o Prawach Konsumenta i "niezgodność" została zastąpiona rękojmią opisaną w Kodeksie Cywilnym.

  • 1

    17. ~  2015-04-22 15:12:41  host: user-109-243-27-153.play-internet.pl

    @16: Doprecyzuję jeszcze jedną kwestię. Dla towarów/usług zakupionych do 24.12.2014 włącznie obowiązują "stare" przepisy", a nowa ustawa dotyczy umów zawartych od 25 grudnia.

  • 0

    18. ~  2015-04-23 07:19:41  host: user-164-126-62-171.play-internet.pl

    @17 to że w Polsce prawo nie działa wstecz to akurat ma swoje plusy :) nie zawsze ale jednak :)

  • 0

    19. ~whan  2015-04-24 12:55:33  host: 89-69-111-12.dynamic.chello.pl

    dodali z3 za 299. Moim zdanie dobra opcja dla przenoszących.

  • 0

    20. ~  2015-04-24 18:30:53  host: gaja.tpnet.pl

    18. Działa wstecz - vide podniesienie wieku emerytalnego.

  • 0

    21.  2015-04-25 09:56:20

    Dlaczego zapomnieliście dodać SONY XPERIA Z3 za 299 zł w Smart Planie Multi II 89,98 (poprzednia cena 919 zł),

  • 1

    22. ~  2015-04-25 11:11:12  host: epm126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sony Experie Z3 musieli wrzucić wczoraj na stronę bo jak ruszała ta promocja jeszcze na Z3. Moim zdaniem cena za Z3 jest dobrą ofertą dla przenoszących

  • 0

    23. ~whan  2015-04-25 13:05:25  host: 89-69-111-12.dynamic.chello.pl

    Tak, Z3 to dobra oferta. Smartfon mimo, że niedoceniany to bardzo dobry jeśli chodzi o wszystkie aspekty. Przy przeniesieniu numeru wychodzi ok 1900 PLN przez 24 msc (abonament + 299 za tel.). Proszę wskazać lepszą ofertę...

  • 0