Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła kampania reklamowa Simplus Easy

Ruszyła kampania reklamowa Simplus Easy

WitekT 30 Maja 2005 13:17

0 0

24. maja ruszyła nowa multimedialna kampania Simplus.

Kampania obejmuje telewizję (m.in. TVN, Polsat, TVP oraz kanały tematyczne), radio (RMF FM, Radiostację oraz radiostacje lokalne), prasę (prasę młodzieżową, studencką, Aktivist, Life), outdoor na terenie całej Polski oraz Internet (GG, Tlen, Onet.pl, Wirtalnapolska.pl, Interia.pl).




Celem kampanii jest zakomunikowanie nowej taryfy Easy, w której stawka w pakietach za minutę rozmowy do sieci i na telefony stacjonarne wynosi 25 gr brutto, a SMS w pakiecie kosztuje 1 gr (do sieci Plus GSM).

Nadzorem realizacji kampanii zajęło się Euro RSCG Warsaw. Planowaniem i zakupem mediów zajął się Universal Mc Cann.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 9
  • 0

    1. ~D.rek  2005-05-30 15:31:00  host: wifi-gw.man.olsztyn.pl

    To miłe, że patrząc na reklamy +a, wkońcu nie mam czego się wstydzić... Oby tak dalej

  • 0

    2. ~ehmm  2005-05-30 15:43:00  host: 212.244.115.33

    a ja mam - nie ma tam ani słowa, że taka usługa kosztuje 6zł netto (miesięcznie chyba, ale z tego co mi wiadomo to jest limit 24 czy 25min) a wiec cóż - 25gr/min w taryfie easy - ale za 6zł netto i tylko 24min - reszta - rozmowy za 78gr/min - też mi promocja też mi taryfa nadzwyczajna...:(( - kicha - to już samiswoi mają taniej - bo 24gr/min rozmowy i to na stałe i bez dodatkowych opłat...

  • 0

    3. ~viki  2005-05-30 16:38:00  host: bmv31.neoplus.adsl.tpnet.pl

    powinni wprowadzić 25 gr/min do plusa i stacjonarnych na stale, a nie kombinować. trzeba sprawdzac wykorzystanie pakietu co chwile, bo nie mozna aktywowac wiecej niz 1 pakiet 24 minut - bez sensu; nawet moga byc te pakiety ale jedynie gdy bedzie mozna sobie ich kilka kupic w tym samym czasie a nie czekac na koniec jednego zeby znowu aktywowac - kicha, + nic tym zbytnio nie zdziała

  • 0

    4. ~messer  2005-05-30 19:27:00  host: ws194.internetdsl.tpnet.pl

    ja zawsze uwazalem ta siec za krancowo zachowawcza (delikatnie mowiac).wszelkie innowacje i na wszelkie obnizki cen + zawsze reagowal jako ostatni ze wszystkich trzech operatorow,pazernosc.

  • 0

    5. ~kacha  2005-05-30 22:51:00  host: dsg28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe, czy reklama telewizyjna jest kontynuacją reklamy o "najlepszych warunkach" Jeżeli tak, to myślę , że dadzą jeszcze lepszą dziewczynę, która zdejmie bluzkę.

  • 0

    6. ~2012  2005-05-31 00:18:00  host: dzq94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    bo plus "małpuje" od innych operatorów, sam nie chce się wychylać ale też nie chce tracić klientów, jest na szarym końcu. Pazerność to paskudna przypadłość. O pozycji plusa świadczy ilość abonentów ok. 7 mln. Era+Heyah ok. 11 mln. nawet Idea-Orange-ft ok. 8 mln. Te liczby mówią same za siebie, nic więcej nie trzeba dodawać, ale widać z tego że konkurencja w samej trójcy się nasila i bardzo dobrze. Pozdro.

  • 0

    7. ~no name  2005-05-31 00:45:00  host: 158.75.28.14

    calkowicie sie zgadzam z moimi przedmowcami...

  • 0

    8. ~viki  2005-06-24 19:50:00  host: bmp55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    denna ta moja taryfa... odliczanie minut w pakiecie działa z opóźnieniem! 24 minuty wykorzystane a telefon nie chce przyjąć komendy "kup nowy pakiet" bo twierdzi że jeszcze mam aktywny poprzedni, co jest bzdurą :) pewnie specjalnie tak zrobili, jak ktoś musi zadzwonić nagle to zaraz zamiast 25 gr buli 80 gr i oto chodzi - reklama jedno a rzeczywistość drugie. pa

  • 0

    9. ~  2005-08-22 17:09:29  host: aaw228.internetdsl.tpnet.pl

    najwyrzsz czas aby simplus zastanowił się nad swymi klijętami

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a


~Nik | 2017-10-20 18:26:01

#4. ~RadekNiestety nie ma jeszcze modemów na USB z LTE przynajmniej Kat.6, aż dziwne. Tak więc do routerów mozna podpiąć modem LTE max. Kat.4

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet