Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła kampania reklamowa iPhone'a 5C - "plastikowej perfekcji" [wideo]

Ruszyła kampania reklamowa iPhone'a 5C - "plastikowej perfekcji" [wideo]

LuiN 17 Września 2013 10:32

3 7
apple iphone 5c W przeciwieństwie do Nokii, Apple nie boi się stwierdzenia, że jego nowa rodzina smartfonów jest plastikowa. "Perfekcyjnie plastikowa".

Zarówno większość Nokii Lumia, jak i najnowszy Apple iPhone 5C mają obudowę wykonaną z poliwęglanu. W kampaniach promocyjnych Nokii kluczową kwestią było podkreślenie, że poliwęglan to coś więcej niż tylko zwykły plastik. Z kolei Apple określenia plastik absolutnie się nie boi:

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6. ~Namakon  2013-09-17 11:15:42  host: 81.219.84.18

    2@ Wygląd chińskiego smartfona za 20$ + cena zwykłego iphone5 = dziki lans jabłuszka :P @1 średnią krajową :D

  • 0

    7. ~  2013-09-17 11:39:54  host: proxy5.messagelabs.net

    teraz wmówią naiwnym, że plastik jest najlepszy i musi kosztować więcej niż poprzednia obudowa, platik jest cool;)

  • 0

    8. ~PlayBoy  2013-09-17 11:40:10  host: host-81-190-211-206.wroclaw.mm.pl

    Gdybyśmy zobaczyli tę reklamę pół roku temu, można by pomyśleć że ktoś nabija się z jakości produktów Apple, że wypuścił viral i im zaszkodzić. A tu masz, reklama IPhone'a.

  • 2

    9. ~a  2013-09-17 11:50:44  host: ip-93-154-215-188.free.aero2.net.pl

    eh w sam raz na dziki lans od remizą... a no tak nie działa, bateria padła

  • -1

    10. ~  2013-09-17 12:12:49  host: afcj145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    podobno w iPhonie nie da się baterii wymienić, jest na stałe. Prawda to?

  • 2

    11.  2013-09-17 12:16:46

    Szczyt hipokryzji. Przez lata szydzili z plastikowych Samsungów itp, a teraz nagle plastik jest cool. Żenua.

  • 0

    12.  2013-09-17 12:23:50

    @11 hipokryzja hipokryzją... Szczytem jest IMO wmawianie ludziom, że to coś rewolucyjnego, gdy to ten sam sprzęt co zeszłoroczna piątka w nowej, taniej obudowie...

  • 0

    13.  2013-09-17 12:23:56

    Applefan nagle pokocha plastik.

  • 0

    15. ~tata  2013-09-17 12:44:18  host: apn-95-40-168-229.dynamic.gprs.plus.pl

    Nokia stare sprzedaje jako nowe i tylko kolory zmienia.Ludzie na Boga a co tu mozna zmienic by bylo nowe.Linie papilarne to juz bylo.16 zegarow,liczba mega pixeli......A to tylko telefon.

  • 0

    16.  2013-09-17 13:08:24

    Mogliby dać sobie spokój z tym nanosim. To tylko zniechęca ludzi do zakupu tego aparatu.

  • 0

    18.  2013-09-17 13:21:18

    @14 miałem i dlatego narzekam. Za to jak widać Ty na oczy nie widziałeś iPhone 3 ani 3GS, które też z plastiku były a obudowy same z siebie pękały w okolicach portów. No ale jak to się mówi: "tylko "polaczek" wszędzie polaczków widzi bo równych sobie szuka".

  • 0

    19.  2013-09-17 13:24:47

    @15 dać porządny aparat z fleshem ksenonowym, lepszy ekran (i nie mam na myśli większej rozdzielczości ani przekątnej a jakość dotyku i obrazu), NFC, moduł FM, microUSB, Wi-Fi Direct a nie jakąś proteze od Apple. A to tylko kilka rzeczy, które konkurencja oferuje od kilku lat.

  • 0

    20. ~Gazo  2013-09-17 14:42:10  host: 5adbbb43.bb.sky.com

    @19 nie wszystko co wymieniłeś jest potrzebne w telefonie :) 1: Lepszy aparat - iPhone i tak ma niezły (po co się ścigać na MP?) jak na telefon. Tak właściwie jak ktoś chce robić zdjęcia niech kupi aparat a nie telefon. 2: Ekran - mógłby być większy i o lepszej rozdzielczości faktycznie, co do jakości dotyku to zastrzeżeń nie mam. Jakość obrazu, tu mogłaby być poprawa. Lepsze kąty widzenia, czerń powinna być czarna a nie szara, no i lepsza widoczność na słońcu. 3: NFC - mam obecnie w telefonie, ale uważam to za coś zbędnego. Jeszcze nie zdarzyło mi się tego praktycznie wykorzystać (oprócz testowego używania), jest na to jeszcze trochę za wczesnie. Banki jeszcze nie zdążyły w pełni powdrażać usług opartych na tej technologii. 4: Moduł FM - może Cię to zdziwi albo zaciekawi, ale sam Samsung nie włożył modułu FM do Galaxy S4. Za jakiś czas zamiast FM będziemy korzystać z internetowych stacji bo po prostu nie będzie wyjścia. Częstotliwości te później będę bardzo potrzebne do innych usług więc to się skończy. 5: microUSB - jedyny punkt którym całkowicie się z Tobą zgadzam. Mając kilka urządzeń w domu które mają taki sam port jest dużo łatwiej, poza tym jak jesteś u kogoś zawsze można się podłączyć do ładowarki. Apple wypuściło przejściówki co było tylko ominięciem przepisów UE o standaryzacji portów i ładowarek w telefonach. Lightning port jest bardzo dobry ale brak standaryzacji jest dużym minusem. 6: Wi-Fi Direct: To jest bardzo fajny standard do przesyłania danych między urządzeniami, ale tak naprawdę częstość korzystania z przesyłania czegoś między jednym urządzeniem a drugim nie jest zbyt duża. Częściej już korzystam z maila, bo wysyłam coś zazwyczaj do kogoś kto nie jest ze mną. Powiem też że ja chciałbym żeby było jeszcze to: slot na karty pamięci co naprawdę się przydaje, no i bardziej otwarty system plików (te dwie cechy się łączą w z

  • 0

    21. ~pabloki  2013-09-17 14:48:42  host: apn-77-115-9-93.dynamic.gprs.plus.pl

    apple pluje w twarz swoim klientom a oni mówić będą że deszcz pada. szczyt chamstwa. nie wiem czemu ale ajfon ma dla mnie tylko wzrnicto, grafikę, a reszta jest u innych , tańszych. dali mi 4-ke do konta ale oddałem dziecku koleżanki . nie wiem czym się podniecać w ajfonie .

  • -1

    22.  2013-09-17 15:03:12

    @20 nie o ilości Mpix pisałem a o lepszym aparacie. Chyba lepiej robić zdjęcia ładniejsze niż brzydsze? Co do czułości ekranu - a rękawiczki? Konkurencja obsługę w nich od dawna oferuje. NFC to nie tylko banki ale i zmiana profili za pomocą naklejek oraz błyskawicznie parowanie akcesoriów. Co do FM - a co mnie Samsung obchodzi. Dla mnie to wada. Jakby temat SGS4 dotyczył to bym mu wypominał. A częstotliwości z tego pasma niby na co innego mają iść? Swoją drogą rzadki okaz z Ciebie. Masz własne zdanie a nie takie jakie narzuca Apple. A o to w sieci ciężko.

  • 0

    24.  2013-09-17 16:03:24

    @23 nie tyle komplememt co fakt. Jest masa osób co gardzi daną funkcją a kiedy Apple to wprowadzi żyć bez niej nie mogą.

  • 0

    25. ~JustMe  2013-09-17 21:30:56  host: 149.254.250.249

    Ale mam beke z Applefana, nie dość że plastik to jeszcze taki jakiś odpustowy, ale przynajmniej teraz pasuje do mizernego oprogramowania. Wcześniejsze produkty nie zachowywaly równowagi pomiędzy zawartością a body. Wiec chyba brawo co? Pogratulujmy Apple za udany produkt!

  • 0

    26. ~ola  2013-09-18 10:10:13  host: user-188-33-42-93.play-internet.pl

    @14 a Twój przereklamowany produkt marketingu już umie wgrać pliki, nie przez jeden słuszny program, tylko tak, jakie mi się podoba? Radio już działa? Zasięgu nie gubi? A no tak, mam chwytać jak mi producent każe bo nie zadziała... odpowiednie, nowe i drogie, kable już kupione? Inne urządzenia umieją się podzielić jednym kablem USB, tu mam mieć wszystko osobno... A i bateria padła, no tak... kup Pan nowe bo to niewymienne. Albo lepiej, już za rok nowy obiekt, wiec co się Pan martwisz :) I najlepsze, wzrok człowieka wyciągającego ten telefon w autobusie aby wszyscy widzieli, ups, bateria padła, schowamy... Kupuj co chcesz, ale LG l3II to wyprzedza w przedbiegach :) No i jak tam inwigilacja? Jakie to nowości ten telefon wysyła "przypadkiem"? Sieci Wifi? Dane z WIfi? Foty czy co tam jeszcze się da? Mało o tym na Internecie? No i nie zapominaj iż musisz używać u danego opa bo sim-lock... Apple ma za mało produktów, odgrzewany kotlet co roku - NUDA!!!

  • 0

    27. ~Darek  2013-09-18 10:32:18  host: apn-46-76-5-55.dynamic.gprs.plus.pl

    Ładne to to , ale nie jest "świeże", bo to już było. Generalnie jabłuszka są fajne choć nie rywalizują np. wielkością ekranu, to całość pracuje bardzo dobrze. Ale ja i tak nowego i "tańszego" produktu Appla nie kupię bo mnie nie stać, a na np. Nokie lub LG i owszem :)

  • 0

    28. ~jappko  2013-09-18 17:18:29  host: apn-95-40-227-140.dynamic.gprs.plus.pl

    Prawda o sukcesie sprzedazy apple iphone: http://www.youtube.com/watch?v=-Ws06qWMcNE

Dodaj swoją opinię