Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła fala aktualizacji Galaxy Note

Ruszyła fala aktualizacji Galaxy Note

LuiN 10 Maja 2012 13:51

0 0

samsung galaxy note Wyczekiwana od miesięcy aktualizacja oprogramowania dla Samsunga N7000 Galaxy Note wreszcie jest dostępna. Samsung rozpoczął udostępnianie Androida 4.0.3 dla swojego tableto-telefonu na wybranych rynkach.

W pierwszej kolejności nowa wersja systemu trafi do urządzeń zakupionych na wolnym rynku, z pominięciem operatora komórkowego. Notyfikacje dotyczące dostępności aktualizacji pojawiły się póki co u wybranych niemieckich użytkowników. Wkrótce możemy spodziewać się aktualizacji oprogramowania również dla użytkowników Note'a mieszkających w Polsce.

Wraz z nowym oprogramowaniem użytkownicy oprócz nowych funkcji otrzymują też pakiet dodatkowych aplikacji Premium Suite.




Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia urządzenia w katalogu.
Zobacz: test urządzenia.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1. ~activex  2012-05-10 14:41:43  host: caq21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    instaluję... :)

  • 1

    2. ~req  2012-05-10 14:43:00  host: proxy.netia.pl

    mam tel zakupiony poza sieciami kom. i jakoś nie mam jeszcze dostępnej tej aktualizacji :-(

  • 0

    3.  2012-05-10 14:55:43

    @2 widocznie nie ma jeszcze na polskich serwerach kwestia kilku dni napewno :)

  • 0

    4.  2012-05-10 15:29:29

    Albo nie czekać i wrzucać Odinem/ mobile Odinem :)

  • 0

    5. ~Przemek  2012-05-10 15:36:06  host: agw54.internetdsl.tpnet.pl

    Jesli ktoś już bedzie miał zainstalowaną niech da znac czy działa stabilnie czy moze są z nią jakies problemy jak z ICS na SGSII

  • 0

    6.  2012-05-10 15:36:19

    @4 i tracić gwarancję :P

  • -1

    7. ~fi  2012-05-10 16:06:59  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Komunikat Samsunga dla telefonów brandowanych w T-Mobile:"W związku z licznymi problemami związanym z aktualizacją telefonu Samsung Galaxy SII (I9100) do wersji ICS (Android 4.0) tj. niestabilnością działania, problemami z wydajnością baterii oraz zawieszaniem się systemu aktualizacja została wstrzymana do odwołania.Firma Samsung zobowiązała się przygotować kolejną, poprawioną wersję systemu w możliwie jak najkrótszym czasie.Użytkownicy, którzy po dokonanej aktualizacji stwierdzą problemy z działaniem telefonu mogą oczekiwać na pojawienie się nowszego oprogramowania lub w autoryzowanym serwisie gwarancyjnie wymienić oprogramowanie na wcześniejsze, pozbawione wad - całkowicie bezpłatnie, włączając w to przesyłkę kurierską." Uaktualniłem swój SGSII i mogę potwierdzić że problemy rzeczywiście są.

  • -1

    8. ~ehh  2012-05-10 16:27:54  host: ane237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam SGS2 - dawno jade juz na modowanym Adnroidzie 4.0.3 ( ba - nawet testowalem wersje z 4.0.4 - ale mi sie nie podoba ) i nie ma zadnych problemow na 4.0.3 . Bateria ( coprawda 2000 ) działa dwie doby, przy dosc sporym uzywaniu, co jest wydaje mi sie super wynikiem

  • 1

    9.  2012-05-10 17:29:25

    szooooooook, aktualizacja samsunga?

  • 0

    10. ~vonski  2012-05-10 17:44:55  host: 178-37-54-81.adsl.inetia.pl

    #6: poczytaj sobie co to jest Odin zanim napiszesz glupoty

  • 0

    11. ~premier  2012-05-25 21:22:20  host: aetv219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mamy 25 maja, soft mam bez brandu a aktualizacji jak nie było tak nie ma :P pozdrawiam samsunga

  • 0

    12. ~koniec z samsungiem  2012-05-27 20:31:10  host: 236.85-237-179.tkchopin.pl

    jesli nie dostane aktualizacji do mojego notka w czerwcu to moja przygoda z samsungiem sie kończy to juz moj drugi galaxy i drugi bez aktualizacji w pierwszym tez mi obiecali a zostalo na androidzie 1.5

  • 0

    13. ~kiedy ?!  2012-05-31 12:58:52  host: public100683.cdma.centertel.pl

    Jutro czerwiec a jak na razie miałem tylko aktualizacje oprogramowania 2.3.6 to jakieś żarty... Co jak co ale Note jest przeznaczony dla osób wymagających i ludzi biznesu tak więc niech Samsung coś z tym zrobi bo traci dobrych klientów...

  • 0

    14. ~Radon  2012-06-30 07:49:34  host: 114.96.117.78.rev.sfr.net

    Aktualizacje bedziecie mieli jak wydacie swoje pieniązki na nowego Samsunga Note 2, z moją Omnią było podobnie, tylko ludziom nadzieje robią i wypuszczają jakies niedopracowane wersje beta...

Dodaj swoją opinię