Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła aktualizacja iOS do wersji 7.1

Ruszyła aktualizacja iOS do wersji 7.1

LuiN 10 Marca 2014 18:39

9 4

apple iphones Apple rozpoczął wysyłkę aktualizacji oprogramowania iOS do wersji 7.1 dla smartfonów, iPodów Touch i tabletów producenta.



Na liście zmian znalazła się obsługa zapowiedzianego przez Apple systemu CarPlay, szereg poprawek wykrytych błędów i udoskonalenia już istniejących funkcji. Posiadacze iPhone'ów 5s dostają m.in. jeszcze skuteczniejsze rozpoznawanie linii papilarnych i automatyczny tryb HDR w aparacie fotograficznym, a iPhone'ów 4 - lepszą wydajność. Dla polskich użytkowników iPhone'ów jedną z najbardziej odczuwalnych zmian może być odblokowana łączność LTE dla sieci Orange.




Zobacz: Apple CarPlay jeszcze w tym roku zagości w autach

Według Apple'a, aktualizacja usuwa też błąd losowych restartów systemu, na który skarżyły się osoby, które zaktualizowały oprogramowanie do wersji 7.0.

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ipad | iphone

w sumie: 120
  • 0

    101. ~Olek  2014-03-11 19:08:14  host: host-89-229-70-63.szczecin.mm.pl

    @84 Od wielu lat w porównaniu z innymi firmami klienci Apple są najbardziej zadowoleni z jakości serwisu, do tego ten sprzęt jest najmniej awaryjny. Nawet w Korei klienci Apple najbardziej zadowoloną grupą, na dowód polecam http://www.examiner.com/article/apple-embarasses-samsung-tops-so uth-korean-customer-satisfaction-survey Sprzęt innych producentów psuje się znacznie częściej i widocznie dlatego muszą oni udzielać dłuższej gwarancji. Co w Polsce i tak nie ma znaczenia, skoro obowiązują dwa lata. W tym miejscu pozwolę sobie zakończyć dyskusję na ten temat, bo szkoda mi czasu na prostowanie tych bredni.

  • 0

    102. ~  2014-03-11 19:42:13  host: 81.219.84.18

    Hate dzwignią reklamy!

  • 0

    103.  2014-03-11 19:50:03

    Mnie zastanawia że iPhone zbudowany z podzespołów Samsunga czy LG jest najlepszy a produkty tych firm to badziewie. Poza tym widzę że chińskie rączki lepiej przykładają się do składania iPhone dlatego jest trwalszy i w ogóle lepszy.

  • 0

    104. ~pabloki  2014-03-11 20:12:36  host: 213.158.216.206.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @103 cena kotek, cena...

  • 0

    105.  2014-03-11 20:14:13

    @103: a skad wiesz czy jakosc podzespolow jest taka sama mimo tego samego producenta? Choc ja akurat bardziej cenie jakosc softu w iPhone niz z Androidow, z ktorych sie przesiadlem (mam jeden jeszcze jako sluzbowy).

  • 0

    106.  2014-03-11 20:29:29

    @103 a mnie zastanawia jak to jest z tym krzemem i metalem do produkcji tych podzespołów przez Samsunga. Przecież one pochodzą z chińskich kopalń... Dzieciaki!!! To nie ma znaczenia kto produkuje!!!

  • 0

    107. ~moto  2014-03-11 20:30:19  host: bzu235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe, akurat BMW są jednymi z bardziej usterkowych moto. Ale szachownica na baku robi swoje, żeby właściciele mimo wszystko wychwalali je pod niebiosa. Wspaniałych BMW nie widać jakoś w MotoGP. W Dakarze można na palcach jednej ręki je policzyć. Nie sprawdzają się te cudeńka? To gdzie się sprawdzają? Na głównej ulicy w mieście do lansu?

  • 0

    108. ~gościuuuuu  2014-03-11 20:46:21  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    ~moto - następny posiadacz (nieposiadacz) problemu auta bo japończyk to, francuz tamto, a chińczyk jeszcze... i tak do upadłego. ZACZNIJMY patrzeć na auta nie pod względem marki (niestety faktem jest że BMW ma najgorszą opinie no bo na zapyziałych rynkach miast i wsi modele powyżej 20 lat są na topie - dlaczego nie pisze bo to oczywiste). Pisałem już kiedyś na temat taryf i napisze ponownie coś takiego: WSZYSTKO CO WYBIERAMY jest zawsze wypadkową kosztów/dostępności i podatności na reklamę indywidualnie dla każdego z nas. A jak ktoś ma syndrom BMW (oczywiście nówka z 1985 roku nie bity przebieg 20tyś km pierwszy właściciel starszy pan itp) to jest jego problem. A dlaczego BMW nie ma na MotoGP czy Dakaże? Dlatego że nie ma tam (choć pkazjonalnie się pojawiają) ferrari, lambo, R-R, Bentleya itd

  • 0

    109.  2014-03-11 22:25:09

    @108 - Jeśli już to Dakarze bo miasto Dakar się nazywa. @106- Krzem i metale z Chińskich kopalni, ja pierd... to mistrzostwo świata ;-) Te metale i krzem tworząc się tam setki tysięcy lat temu wiedziały że dziś będą tam Chiny;-) Każdego dnia doświadczasz takich wizji? Hmmmm BMW, może zobaczysz to ? http://motofilm.pl/2013/09/publiczny-lincz-bmw-m6-we-frankfurcie -w-ramach-protestu/ Teraz nawet w autach z różnych koncernów siedzą te same czujniki, i inne elementy różniące się drobiazgami takimi jak wtyczka lub podobnymi, różna jest również cana takiej części w zależności od marki. Globalna wioska, dziś ne wiadomo jakie auto kupić by być zadowolonym.

  • 0

    110. ~slash  2014-03-12 07:15:29  host: 093105140214.naklo.vectranet.pl

    po aktualizacji do 7.1 zmniejszyl sie zasieg, tam gdzie mialem 5 kropek, mam teraz 2 gora 3 kropki, u was tez tak jest ?

  • -1

    111.  2014-03-12 09:00:40

    @109 widzę, że znasz się na motocyklach. Ja objeżdżam kolejny model i nie miałem z nimi żadnych problemów, mimo rozbudowanej elektroniki jak elektroniczne zawieszenie, kontrola trakcji itd - rzeczy niedostępne u konkurencji.

  • 0

    112.  2014-03-12 12:02:22

    sueshack: Widzę co widzę, NIE JEST SZYBCIEJ. Jeżeli już są różnice to marginalne, ze stoperem w ręku, tego się nie odczuwa. To nie jest gwestia gustu czy subiektywnej oceny! Oszczędź sobie dalsze smuty w postaci głupich wycieczek, bo nie zachowujesz się śmiesznie, prędzej żałosnie. Tak samo to, że mam to udowadniać. Tak samo mogę poddawać w wątpliwość głosy paru przypadkowych anonimów z randomowych IP którzy równie dobrze mogą być iSheep :) || W ustawieniach miałem już wcześniej włączone "redukuj ruch". Teraz jest to defaultowo. WOW. Aplikacje jak się muliły, tak się mulą, Safari mimo że działa odrobinę lepiej, to dalej haczy i ścina podczas przewijania/reskalowania stron, zamiast płynnego działania do którego przywykłem wcześniej, za to animacja wejścia w menedżer zadań jest płynna, WOW AMAZING. Ale przy okazji zjeb*no znak shifta na klawiaturze ODWRÓCONĄ PALETĄ, co jest szczytem debilizmu jak dla mnie - panie ser ajw, normalnie piąte koło u wozu, nie słyszałeś żeby nie ulepszać tego co nie jest zepsute? Na lepsze za to odczuwam przejrzystość interfejsu połączeń telefonicznych - chyba najlepiej ze wszystkich, jakie widziałem, wiadomo od razu gdzie jest odrzucenie drugiego połączenia, gdzie jest hold etc. || Co do testu na arstechnika: wykazuje marginalne różnice, mierzone głównie w milisekundach. Sprawdziłem, czasy mniej-więcej się pokrywają, tylko, że TEGO SIĘ NIE ODCZUWA, TELEFON DALEJ CHODZI WOLNO. Napisałem bykami, żeby dotarło. Różnica była np. w uruchomieniu telefonu na iOS przed-7.x. A największa różnica jest w przypadku odpalenia równie wiekowego Samsunga Galaxy S2, który przy tym g*wnie śmiga jak diabeł tasmański. A jest na Androidzie 4.1, na którym nie mam problemów z kompatybilnością z aplikacjami - nie muszę mieć na siłę najnowszej wersji, owieczko :)

  • 0

    113. ~sueshack  2014-03-12 13:55:32  host: rev-46.229.149.2.atman.pl

    Wow tyle napisać, żeby nic nie powiedzieć. Po co trzymasz tego ajfona, skoro taki niedobry. Idź kup sobie jakiegoś samsunga, świat będzie piękniejszy.

  • 0

    114.  2014-03-12 14:51:01

    Próbujesz deprecjonować fakty obracając je w "nic"? Nie wciskaj mi taniego kitu. A kupię zapewne Sony Z1 Compact, o wiele lepsze rozwiązanie od wszechobecnych czytników linii papilarnych i moim zdaniem lepszy wybór od iPonga.

  • 0

    115. ~sueshack  2014-03-12 16:51:01  host: rev-46.229.149.2.atman.pl

    A kupuj sobie co chcesz, byleś przestał już płakać jaki to ajfon niedobry pod każdym newsem na temat iOS. Nudne to i przewidywalne jak troling applefana.

  • 0

    116. ~  2014-03-12 17:14:44  host: 81.219.84.18

    +1 sueshack

  • 0

    117.  2014-03-13 06:27:15

    A zauważyłeś, że dzieje się tak, bo krytykuję, może bezsensownie, postawę applefana ? to nie znaczy, że nie widzę zalet pewnych rozwiązań iOSa i dlatego z niego (przynajmniej na razie) korzystam... tylko nie ma w tych rozmowach na to miejsca. Mimo to, konkurencja w postaci Androida oferuje rozwiązania, które zbliżają się stabilnością i responsywnością - a jeśli do tego Sony proponuje to w sensownej wielkości, to dlaczego nie?

  • 0

    118. ~Nihit  2014-03-20 01:23:48  host: dynamic-78-9-29-42.ssp.dialog.net.pl

    Rownież zauważyłem zmniejszenie kresek zasięgu po aktualizacji do 7.1 iphone 4s

  • 0

    119. ~Nihit  2014-03-20 01:25:05  host: dynamic-78-9-29-42.ssp.dialog.net.pl

    Rownież zauważyłem zmniejszenie kresek zasięgu po aktualizacji do 7.1 iphone 4s. Nie działa jeszcze aplikacja pogoda

  • 0

    120. ~adixx  2014-03-20 15:17:01  host: 212.160.172.84

    Mam Xperię Z i ipada 4 z retina i ludzie drodzy, po co wy się kłócicie, forum jest PO TO by każdy mógł wyrazić swoją opinię na dany temat, a nie żeby jeździć po sobie nawzajem, moi drodzy!!! KAŻDY KORZYSTA Z TEGO NA CO MA OCHOTĘ/NA CO GO STAĆ/CO MU SIĘ PODOBA.

Dodaj swoją opinię