Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszyła aktualizacja do iOS 7

Ruszyła aktualizacja do iOS 7

WitekT 18 Września 2013 19:02

8 5
Ruszyła aktualizacja smartfonów i tabletów Apple do iOS 7. Aktualizacja, w zależności od urządzenia, ma wielkość od 600 do 800 MB.

Przypomnijmy, że aktualizacja jest dostępna dla iPhone'a 4 i późniejszych, iPada 2 i późniejszych, iPada mini, iPoda touch piątej generacji.

Zobacz: Apple zaprezentował iOS 7.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | ios | ipad | iphoe

w sumie: 99
  • 3

    94.  2013-09-18 22:49:40

    @91 czuje się więc wyjątkowy bo miałem 3 urządzenia z nim i jakoś nie tęsknię. Ale wmawiaj sobie prestiż, wmawiaj. Skoro się z tym lepiej czujesz to czemu nie? Tylko innym pierdół oszczędź. Taka mała prośbą.

  • 1

    95. ~appleban  2013-09-18 23:53:43  host: 89-72-81-75.dynamic.chello.pl

    miałem ip4 nigdy więcej srajfona, upadł i prawie 3k w błoto..... i to po miesiącu używania.....

  • 0

    96.  2013-09-18 23:56:34

    @ 95 - dlatego ja mam RhinoShield i dodatkową gwarancję AppleCare+ ;)

  • 0

    97.  2013-09-19 00:21:58

    @95 a gdybyś miał szajsunga to by Ci nie upadł? no tak, one latają bo to lekki plastik

  • 0

    98. ~NG  2013-09-19 01:46:02  host: 89-79-8-235.dynamic.chello.pl

    ~appleban - Trzeba było poczytać, o zasadzie umożliwiającej płatną wymianę iPhone'ów, jeśli są zakupione w wolnej sprzedaży za granicą. Różnica w cenie niewielka, a w przypadku takich sytuacji zawsze możesz płatnie za ok. 1100 zł dostać sprawnego, wyglądającego jak nowy, z tą samą konfiguracją smartfona. To mi się akurat bardzo spodobało w tej firmie. :) Zainstalowałem iOS7, z niewielkimi problemami. Nie jestem przekonany co do tego landrynkowego wyglądu. Poprzedni wyglądał potężnie i wykorzystywał możliwości graficzne. Nowy jest prosty, nie podkreśla jednak statusu premium urządzenia. Do 5C będzie pasował, ale do 5 i 5S po prostu nie bardzo.

  • 1

    99.  2013-09-19 07:32:13

    @91. podziwiam... miałem iPhone 4s - kupiłem z ciekawości, świetnie wykonany, intuicyjny system przyjazny dla oka tylko ta cena...po 11 miesiącach się popsuł wymienili na refuba, sprzedałem go i kupiłem nowego HTC ONE X z 24 miesięczną gwarancją, po rocznym użytkowaniu ios wcześniej windows mobile, teraz androida dochodzę do wniosku że iPhone nie jest wart swojej ceny biorąc pod uwagę że nie oferuje nic więcej może poza dłuższym wsparciem ale biorąc pod uwagę 12 miesięczną gwarancję to tak bym się nie zachwycał...

  • 0

    100. ~localhost  2013-09-19 07:36:17  host: localhost

    @99 to na iPhonie jest gwarancja tylko rok?

  • 0

    101. ~  2013-09-19 07:38:34  host: localhost

    A czemu się applefan tu nie wypowiada? Czyżby nie udzwignal ceny no nowego iPhona 5c?

  • 2

    102. ~MM  2013-09-19 07:42:29  host: 77-242-225-130.net.pbthawe.eu

    applefan od wczoraj jest w szoku !! Nie może uwierzyć, że tak go wydymali z ceną. A już prawie go miał ..........

  • 1

    104.  2013-09-19 08:42:33

    @100. a ile? przecież to żadna nowość że apple rządzi się swoimi prawami i nawet w UE daje 12 miesięcy gwarancji, ewentualnie można walczyć z operatorem o wymianę na zasadach towaru niezgodnego z umową.

  • 1

    107.  2013-09-19 09:54:15

    @103 patrz, tylu ludzi ma iOS a tylko ty ołtarzyki stawiasz. Może to cię skłoni. do refleksji nad sobą?

  • 0

    109.  2013-09-19 11:16:08

    W końcu udało mi się zainstalować i wszystko było ok, gdyby nie ta okropna BIEL. Przy obracaniu w tryb horyzontalny animacja jest o wiele wolniejsza niż na 6.1.3. Paski przeglądarki w trybie pełnoekranowym same się pojawiają, a nie zawsze chce je widzieć. Brakuje tych gradientów i tekstur, było fajnie, a teraz jest przeciętnie :/

  • 0

    110. ~Jamessz  2013-09-19 12:01:00  host: apn-95-41-18-124.dynamic.gprs.plus.pl

    Aktualizacja do ios 7.0 powiedzieli ze 18.09 i jest 18.09 - masz to w androidzie ?

  • 1

    112. ~  2013-09-19 14:23:09  host: public-gprs675275.centertel.pl

    Szkoda tylko, ze applefan_ oprocz MOWIENIA ze jest devem, nie powiedzial nic wiecej. Gadac kazdy moze, na przyklad ja teraz mowie, ze jestem hakierem i ukradne wam numery kart rabatowych do waszych hipermarkietow - no i co z tego? Podobna wartosc ma reszta jego slow - moim zdaniem trzeba olac goscia jako trolla i korzystac z tego, z czego sie chce. A nie tracic czas na glupia krytyke - hate breeds hate, applefan_. Albo masz problemy albo bedziesz je mial, to wszystko wraca... Zastanow sie nad tym.

  • 0

    113.  2013-09-19 15:20:05

    @108. wcale nie zaprzeczam że płacę nie tylko za aktualizację ale również za dobrze działający system, wcale nie odmawiam tego że iOS jest prosty, intuicyjny i dobrze działający tylko według mnie cały ten zestaw ma dużo za dużo zawyżoną cenę biorąc pod uwagę jego ograniczenia i parametry sprzętu w porównaniu do sprzętu konkurencji, myślę że lwią cześć marży oprócz dobrze działającego systemu zabiera logo i marketing który apple ma naprawdę skuteczny i wiele firm mogło by się od nich uczyć. Jeżeli chodzi o sam system to jest mocno ograniczony - prosty przykład blokowanie połączeń od jakiegoś numeru...w ios nie możliwe bez jailbreka, w androidzie masa programów - działających gorzej lub lepiej ale bez kombinacji, w HTC taka funkcja standardowo bez dodatkowych programów. Moja opinia oczywiście subiektywna, gdybym miał inne potrzeby pewnie zachwalał bym ios a może windows... hmmm no ale mam takie potrzeby które na tą chwilę spełnia android, rynek się zmienia i być może za rok coś innego zaspokoi moje wymagania, oby w rozsądnej cenie bo jabłkowa niestety do takich nie należy :D

  • 0

    114.  2013-09-19 15:23:05

    @110 przyznam się że nie mam, HTC ONE 15 sierpnia dostał aktualizacje a ja mam brandowanego z Tmobile i nadal czekam, nie ukrywam że mnie to irytuje ale poki co moje poirytowanie nie jest warte tego żebym płacił 1000zł więcej tymbardziej że w ios też wiele rzeczy mnie irytowało :D z tego co słychać to coraz więcej osób nie jest zadowolonych z tego co dostali 18.09 wraz z nowym systemem...:D

  • 0

    115.  2013-09-19 16:04:02

    16h po udostępnieniu aktualizacji 30% urządzeń na iOS już ją miało zainstalowaną :)

  • -1

    116.  2013-09-19 16:06:37

    @111 nie dokończyłeś zdania. Powinno być: "Może nie zdajesz sobie sprawy ale Android to system" ... który nie dorasta do pięt iOS'owi jeżeli chodzi o wydajność i płynność działania

  • 0

    122. ~qwerty  2013-09-26 00:36:42  host: user-5-173-238-67.play-internet.pl

    ile jest dostępnej pamięci dla użytkownika w iPhone 5 16gb na ios7?

  • 0

    123. ~asd  2013-10-05 13:34:39  host: ip-93-154-217-133.free.aero2.net.pl

    niechce sie klucic co gorsze a co lepsze. ale napewno wiem jak wziolem do reki samsunga ostatniej generacji i plastik przeraza do tego android zajmuje okolo 7gb ,gdzie ios raptem niecale 2gb wiec ...co bede pisal dalej

Dodaj swoją opinię