Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszył Tlenofon

Ruszył Tlenofon

WitekT 8 Listopada 2004 09:51

0 0
12 gr za minutę rozmowy międzynarodowej i 9 gr międzystrefowej — te stawki mogą zagotować krew w żyłach tradycyjnym operatorom. Tlen, komunikator internetowy należący do spółki o2.pl, uruchomił komercyjne usługi głosowe.Firma chce konkurować z telekomami, oferując tanie połączenia telefoniczne wykorzystujące Internet. Konkurenci nie obawiają się jednak migracji klientów. Tlenofon wymaga stałego łącza do Internetu i posiadania komputera, więc z pewnością nie stanie się szybko produktem masowym. Może jednak zaszkodzić wizerunkowi operatorów i zmusić ich do korekt cenowych.

O2.pl chce do końca roku pozyskać kilka tysięcy abonentów. Usługa pozbawiona jest abonamentu i dostępna w modelu post-paid. Od kilku dni podobną testuje Wirtualna Polska, do końca roku prawdopodobnie zrobią to także Onet.pl i najpopularniejszy polski komunikator Gadu-Gadu.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-58-166.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet