Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszył polski Nokia Music Store

Ruszył polski Nokia Music Store

LuiN 26 Czerwca 2009 09:08

0 0

Nokia dokonała tego, czego od lat nie był w stanie zrobić Apple. Od dziś internetowy sklep muzyczny - Nokia Music Store - dostępny jest także w Polsce. Nokia Music Store oferuje ponad 4,5 miliona utworów (ok. 400 tys. albumów) artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego.



Już dzisiaj, tylko w Nokia Music Store, można m.in. kupić najnowszy album Moby’ego, który na sklepowych półkach pojawi się 1. lipca br. czy też pobrać gratisowy singiel Davida Guetty "When love takes over".

Nokia Music Store to internetowy sklep muzyczny, który zapewnia dostęp do ulubionej muzyki. Słuchasz radia w tramwaju i słyszysz piosenkę, która Ci się podoba? Wystarczy, że wykorzystując możliwość połączenia telefonu komórkowego z Internetem, zalogujesz się na music.nokia.pl (lub klikniesz na ikonkę Nokia Music Store w telefonie) i masz dostęp do całej płytoteki NMS.




Ulubioną muzykę w postaci pojedynczych utworów lub całych płyt można kupić także korzystając z komputera. Oprogramowanie Nokia Music for PC ułatwia nie tylko porządkowanie i przesyłanie muzyki pomiędzy komputerem, telefonem lub kompatybilnym urządzeniem, ale także poznawanie, odtwarzanie i pobieranie muzyki bezpośrednio z Nokia Music Store.

Muzyka w Nokia Music Store może być zakupiona za pomocą kart kredytowych. Pojedynczy utwór kosztować będzie 3,49 zł, zaś cały album będzie można kupić za 34,9 zł. Użytkownicy sklepu mogą przesłuchać 30-sekundowy fragment każdego utworu przed jego zakupieniem.

Więcej informacji na temat oferty Nokii znaleźć można pod adresem music.nokia.pl/.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~SLAin  2009-06-26 10:18:23  host: habibi.gts.pl

    SUUUUPPPERR! utwory za 1 dolara. cena nie powala, ale ważne ze już jest! To pierwszy sklep tego typu w Polsce z biblioteką utworów normalnej wielkości no i dostępna niezależnie od operatora. Ciekawe jak rozwiązali DRM - czy jest przypisany do Komputera(jeden zakup wiele odtwarzaczy) czy do komórki(jeden zakup jeden odtwarzacz) - trza protestować ;-) iTunowcy jeszcze poczekają ze 3 lata ;-)

  • 0

    3. ~tho  2009-06-26 10:31:05  host: t02-12.opera-mini.net

    Gdzie jest pierwszy obronca apple robbo2k, ktory tak nie wierzyl w start NMS w Polsce? Sprawa jest dla mnie jasna nokii sie chcialo i to zrobili, a apple ma poprostu gdzies polskich uzytkownikow ich sprzetow a szkoda, bo mialem nadzieje, ze itunes wystartuje szybciej biorac pod uwage ich doswiadczenie na tym polu... Pewnie za 2-3 tygodnie wyatartuje polskie itunes funkcjonalnie podobne do polskiego ebay'a...

  • 0

    4. ~robbo2k  2009-06-26 10:38:39  host: w3cache.tktelekom.pl

    Oczywiscie ze iTunes wystartuje niedlugo bo Sony i Apple urobili juz ZAIKS. Nie dziwi cie ze przez tyle lat nic a tu mamy Polskie SIngstary na playstation i NMS ? Itunes potrzebuje jednak wiecej czasu niz taki tak sklepik warzywny Nokii

  • 0

    5.  2009-06-26 10:41:31

    Kupie tylko wtedy jeżeli będzie to zwykłe mp3 (niezabezpieczone).

  • 0

    6. ~tho  2009-06-26 11:17:51  host: t02-06.opera-mini.net

    Nie liczylbym na to. Raczej zadna wytwornia nie pojdzie na taki uklad. @robbo - jezeli wg. Ciebie warzywniak ma byc jakas ujma to polecam tylko spojrzes jaki staz ma jeden i drugi projekt... co do singstarow itp. Patrz ze swoje utwory do tych gierek udostepnilo tylko sony i magic records (a zarazem universal music, bo to ich sublabel) najwieksi gracze na polski rynku, ktore zaiks maja w malym palcu od poczatku wiec nie widze tu zadnego problemu...

  • 0

    7. ~  2009-06-26 11:48:04  host: dts217.neoplus.adsl.tpnet.pl

    słyszeliście że majkel nie żyje ? dzieci na całym świecie świętują :D:D

  • 0

    8.  2009-06-26 11:57:43

    @7, po komentarzu widać, że też jesteś dzieckiem i to chyba jeszcze nie do końca ukształtowanym psychicznie...

  • 0

    9. ~blablabla  2009-06-26 12:07:57  host: 89.108.200.107

    Fajnie że NMS już wystartował, ale ceny są trochę nie teges, ewentualnie zarobki w Polsce są trochę nie teges.

  • 0

    10. ~cz  2009-06-26 12:38:52  host: chello089074167149.chello.pl

    Nokia chce kasę zarobić za nic.

  • 0

    11. ~RafalM  2009-06-26 12:39:15  host: 88.220.106.70

    @9 A może to i to? W naszych realiach 0,15 zł za utwór wydaje się rozsądną ceną. 34 zł za album? To ja wolę kupić CD

  • 0

    12. ~  2009-06-26 12:45:58  host: t07-10.opera-mini.net

    Nie ma sie czym podniecac przynajmniej dla kogos kto swiadomie sluchal muzyki 5lat temu lub wczesniej. Obecna jakosc mp3, cd i odtwarzaczy tychze to dno. Przesterowany brzeczaco-stukajacy charkot. Ostatnio w pubie mialem przyjemnosc posluchac sobie "The Wall". Horror trudny do rozpoznania. 1/3 dzwiekow wycieta reszta cyfrowo znieksztalcona. Autorzy by sie zdziwili a moze i zeszli na zawal. Jeden, zdaje sie na swoje szczescie, nie dozyl.

  • 0

    13. ~moo  2009-06-26 12:51:15  host: public-gprs93011.centertel.pl

    Zawsze się znajdzie jakiś malkontent. Pewnie będę z tego korzystał. Wolę kupić 2/3 piosenki z albumu niż całe cd i potem przełączać kawałki. A poza tym ilu tych narzekających na cenę kupuje cd i słucha w domowym zaciszu? I tak ściągacie mp3 wrzucacie na odtwarzacze i wypalacie na płyty a nie na odwrót.

  • 0

    14. ~piotr  2009-06-26 14:00:09  host: ip212122218053.intelink.pl

    to już wole muzodajnie, taniej :)

  • 0

    15. ~  2009-06-26 14:24:33  host: 82.146.248.94

    @6 Muzodajni i iTunes jakoś się udaje sprzedawac bez DRM.

  • 0

    16. ~moo  2009-06-26 15:05:51  host: public-gprs93011.centertel.pl

    @15: a kupujesz legalnie na itunes?

  • 0

    17. ~  2009-06-26 17:28:25  host: public13640.xdsl.centertel.pl

    Jak tańsze będzie to może i się w to pobawię a tymczasem jednak jak mam coś zasysać to zostanę przy Orange World.

  • 0

    18. ~didisz  2009-06-26 22:29:16  host: nat-mo2.aster.pl

    Ten DRM znalazłem na stronie Nokii info że można sciągnąc ten sam plik 25 !!! razy na 5 telefonów lub 5 komputerów.. + nagrac 10 płyt audio !! sprawdzam!!!

  • 0

    19. ~jot  2009-06-29 09:17:50  host: arw98.internetdsl.tpnet.pl

    Nie działa. Pic na wodę i fotomontarz. Z ciekawości kliknąłem i oto co się oczętom mym ukazało: "Nokia Music Store nie obsługuje Twojego urządzenia. Informację na temat kompatybilnych urządzeń znajdziesz na stronie o telefonach serii N. Możesz uruchomić Nokia Music Store na komputerze używając przeglądarki Internet Explorer" Nie żebym na coś czekał ze strony Nokii ale jak dla mnie po tym komunikacie nadwyrężyli zaufanie do marki.

  • 0

    20. ~kolano  2009-06-29 16:03:18  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    Przecież już od roku można kupiwac muzokę legalnie w internecie i to o wiele taniej. Ja kupuje za 10 groszy utwory na muzodajni.pl Co tu sie spuszczać, jakby to było coś nowego?

  • 0

    21. ~fr  2009-07-13 19:41:23  host: aez51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    NOKIA to złodzieje! 34zł za płytę?!!! Wolę iść do empiku i mieć z okładką!!! Zachowują się jak ebay łaskawie wchodzący po latach do Polski z funcjonalnością jak allegro przy starcie! Traktują nas gorzej niż 10-ty świat... ebay przejechał się na allegro a Nokia Music Store przejedzie się na Muzodajnia.pl I tyle w tym temacie!

Dodaj swoją opinię