Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszył nowy e-sklep Orange

Ruszył nowy e-sklep Orange

sirmark 18 Sierpnia 2006 10:37

0 0
Orange uruchomił na swojej stronie nowy sklep. Można już składać zamówienia. Z naszych krótkich obserwacji wynika, że cały czas trwają dalsze pracę nad mechanizmem sklepu.

Miejmy nadzieję, że nowy sklep jak i cała logistyka będą działać bezproblemowo.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2006-08-18 11:51:21

    diabolo mi wsio w popie działa, mojemu bratu działa, tacie działa, kuzynowi działa, wujkowi, cioci i dziadkowi też ;) więc nie wiem co może być nie tak :P

    I kiedy do e-sklepu wróci znów SE W300i albo Benq-Siemens C81, którego tak szumnie promują... Szlag mnie trafi

  • 0

    5.  2006-08-18 11:52:58

    napisz maila do bok@orange.pl, tam ci pomogą na pewno.

  • 0

    6.  2006-08-18 12:14:39

    heh, karta zdrapka 25 cena.... 30.50 brutto ;)

  • 0

    7.  2006-08-18 12:32:03

    tomico... napisałem. Teraz czekam kiedy się odezwą...

  • 0

    8.  2006-08-18 13:02:56

    Jak słysze, Orange ma wiele niedociągnięc w kwestii dostępności telefonów, obsługi klientów, zabezpieczania baz danych klientów i wiele można by jeszcze wymieniać. Ten sklep teraz chyba najmniej jest potrzebny, wciąż mało popularny.

  • 0

    9.  2006-08-18 13:23:52

    w ogóle nie ma bezpośredniego linku do sklepu z głównej strony :/

  • 0

    10. ~ksad  2006-08-18 14:24:49  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    kubik: jest, poszukaj baneru i - kliknij. Proste?

  • 0

    11. ~kupczak  2006-08-18 16:30:38  host: polsl7-1.rybnet.pl

    wystarczy kliknąć w zakładkę telefony i jesteśmy w sklepie...

  • 0

    12. ~getITright  2006-08-18 16:51:47  host: phantom.teldom.pl

    hehe z ciekawości sobie sprawdzięłm czy ceny się nie pozmieniały, czy są jakieś nowe zniżki za kupno w e-sklepie, wziąłem kwotę zobowiązania 60zł i nokia N70 przy tej kwocie kosztuje... 1350zł !!! :D a na Allegro BEZ UMOWY NA 24 MISIĄCE, Z GWARANCJĄ NA 24 MIESIĄCE kosztuje 1300zł !!! Dodam jeszcze że na Allegro w sklepie, który wystawia fakturę, daje gwarancję itp. a nie z jakichś podejżanych źródeł. To jest dopiero ZŁODZIEJSTWO orange, przecież przez 2 lata będą zarabiać na mnie, a telefon zamiast dotować... to oni ZARABIAJĄ NA JEGO SPRZEDAŻY ! Komedia poprostu :D

  • 0

    13. ~getITright  2006-08-18 16:54:02  host: phantom.teldom.pl

    dlatego nie dziwię się że polscy operatorzy mają O WIELE WYŻSZE ZYSKI w stosunku do przychodów niż takie firmy jak Vodafone, T-mobile, czy O2... innymi słowy nieźle nas koszą z kaski :/

  • 0

    14. ~getITright  2006-08-18 16:57:30  host: phantom.teldom.pl

    @DiAbOlO - a co Ci odbiło żeby kupować najdroższy pre-paid w Polsce - POP ??? Czemu nie TT, albo SS ??? Chcesz mojej rady ? Wyrzuć ten starter do śmietnika, gdzie jego miejsce :)))

  • 0

    15. ~  2006-08-18 17:53:53  host: inet20909-1.eranet.pl

    ~getITright- nie wiem skąd masz takie ceny na N70 ale raczej nie są realne - powód cena sprzedazy u dystrybutora Nokii w Polsce jest na poziomie ok 1300 ale netto! Z vatem jest to jednak drozej. Ewentualnie podaj jaki to sklep na Allegro jest taki tani?
    pzdr

  • 0

    16. ~getITright  2006-08-18 18:13:55  host: phantom.teldom.pl

    @15 - nie ma sprawy :) http://allegro.pl/item119212076_nokia_n70_bez_simloc_slask_b_b_sklepy_508089248.html tutaj akurat za 1400zł ale w orange z umową na 2 lata 1350zł, więc te 50zł więcej nie robi różnicy, http://allegro.pl/item120062424_nowa_n70_vat22_b_simlocka_w_wa_centrum_punkt_g_14.html też za 1400zł, a to że masz u dystrybutora, a co ty myślisz że Orange kupuje u dystrybutora ??? NIE ! orange kupuje bezpośrednio u producenta i jeżeli u polskiego hurtownika ten telefon kosztuje 1300zł to orange kupuje go za poniżej 1000zł a sprzedaje z umową na 2 lata na której przez te dwa lata zarabia za np. 1350zł, a w niższych abonamentach jeszcze więcej kosi na telefonie. Ale chciałeś za 1300zł i... mówisz - masz :) http://allegro.pl/item121866546_nokia_n70_idealna_2mpx_komplet_gwar_lodz.html tutaj masz za 1298zł :P

  • 0

    17. ~getITright  2006-08-18 18:17:02  host: phantom.teldom.pl

    czy to dla ciebie jest wystarczaqjąco realne ??? czy to może matrix, albo może raczej błąd matrixa :DDD

  • 0

    18. ~getITright  2006-08-18 18:31:01  host: phantom.teldom.pl

    a w tą cene 1300 + VAT to w ogóle coś mi się nie chce wierzyć, bo za np. 1500zł to ten telefon w ogóle bez problemu można dostać np. na Pixmania.com (właśnie sprawdzałem) a to już jest sklep pełną gębą - cena 1539zł, a 1300 +22% VAT to 1586zł czyli pixmania by musiała na tym tracić... pzdr

  • 0

    19. ~eryk  2006-08-19 23:56:41  host: inet20909-1.eranet.pl

    Sorry ~getITright wczesniej sie nie podpisalem ale poprawiam sie (@15).
    Co do ostatniego linka to jest to telefon używany, pierwszy link z kolei to telefon z zagranicy i nie ma polskiej gwarancji, Takie aparaty zawsze beda mialy nizsza cene niz Polskie poniewaz za Odra sa inne ceny i oplaca sie przemycac je do Polski.

  • 0

    20. ~ery  2006-08-20 00:06:41  host: inet20909-1.eranet.pl

    ~getITright co do linku drugiego to dolicz sobie 22% do ceny 1399 i zobaczysz ile bedzie.
    Poza tym znam tych kolesi (G14)i wiem skad maja telefony. Co do cen zakupow przez Operatora to nie sadze abyc uczestniczyl w negocjacjach i znal szczegoly cenowe. ogolnie dalej nie wykazales ze mozna kupic ten aparat taniej niz 1300 netto w Polsce , legalnie, bez podejrzanych zrodel. Pix jest podmiotem zarejestrowanym w UE i ma inne podadki niz posdmioty polskie wiec ceny tez sa inne - moze na ten model jest taniej ale na mase innych juz nie. lecz pewnie nie zgadzajac sie ze mna znowu bedziesz mogl podrzucic kilka ciekawych linkow do smiechu...

  • 0

    21. ~Fakirek  2007-08-27 16:21:17  host: ayb18.internetdsl.tpnet.pl

    Dzisiaj jest 27.08.2007, a ja 19.08.2007r. złożyłem zlecenie na dodatkowa aktywację na moim koncie i nic. Status zamówienia się nie zmienia. Teraz wywaliło serwery baz danych bo nie da się sprawdzić statusu. Rozmowa z call-center nic nie daje, bo nie mają dostępu do danych, a ze sklepem Orange można się skonsultowac tylko via mail - a te pozostają bez odpowiedzi. Jedyna zaleta to dodatkowe bonusy. Obsługa zupełnie do kitu.

  • 0

    22. ~luki100011  2007-12-12 13:31:04  host: adct192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamówiłem produkt, otrzymałem, aktywacja karty miała nastąpić zgodnie z regulaminem po aktywacji na stronie www.orange.pl/aktywuj od razu, a tu .... nic karta nieaktywna już 7 dni i każą czekać bo..... wcale tak nie jest jak napisali w regulaminie 7 dni trwa aktywacja, co konsultatnt to inny wariant: 7 dni roboczych , 7 dni od otrzymania paczki, 7 dni od zamówienia, wybierają taki termin jaki im pasuje NIE POLECAM!!! to ze trochę taniej to nic wam nie da bo zamiast przed "mikołajem" korzystać do dzisiaj nie korzystam.

  • 0

    23. ~norb9  2009-01-07 20:17:13  host: host892514135.3s.pl

    Witam. Na dzien 07.01.2009 moge z pełną odpowiedzialnością stwierdzić że sklep online to porażka! Podobnie zamawiałem darmowy starter do orange (nie wiem co mnie napadło) i w sumie cały proces trwa już od połowy grudnia, a ja nadal nie moge używać tej karty! Ciekawe czy orange zdaje sobie sprawe że są inni operatorzy na rynku... Bo fakt, taki klient jak ja, nic im po takiej stracie - logistyczne myślenie? ODRADZAM!

Dodaj swoją opinię