Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszył konkurs Siemensa i Ery

Ruszył konkurs Siemensa i Ery

WitekT 18 Lipca 2005 11:31

0 0

11. lipca na zlecenie Siemensa ruszyła kampania reklamowa promująca organizowany w sieci Era konkurs dla nabywców telefonu komórkowego Siemens M65 lub zestawu M65 wraz z uchwytem rowerowym Bike-o-Meter.

Promowany konkurs przeznaczony jest dla klientów sieci Era, którzy po zakupie telefonu M65 lub zestawu wyślą na podany numer SMS z własnym tłumaczeniem nazwy Bike-o-Meter. Wśród autorów najciekawszych pomysłów rozlosowanych zostanie dwieście rowerów GIANT. Konkurs potrwa 4 tygodnie, do 15. sierpnia.
Media plan przewiduje wykorzystanie prasy drukowanej, radia oraz Internetu. W miejscowościach nadmorskich zorganizowane zostaną dodatkowo akcje promocyjne zachęcające do zakupu i udziału w konkursie. W placówkach handlowych sieci Era dostępne będą ulotki związane z organizowaną akcją. Kampania potrwa do 15. sierpnia.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~zofia  2005-07-18 11:45:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Rowery oczywiście z Taiwanu zostaną dostarczone...wprawdzie przejęcie przez BenQ od października ale już się podlizują:)
    I tak będzie redukcja

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet