Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszył konkurs Siemensa i Ery

Ruszył konkurs Siemensa i Ery

WitekT 18 Lipca 2005 11:31

0 0
11. lipca na zlecenie Siemensa ruszyła kampania reklamowa promująca organizowany w sieci Era konkurs dla nabywców telefonu komórkowego Siemens M65 lub zestawu M65 wraz z uchwytem rowerowym Bike-o-Meter.Promowany konkurs przeznaczony jest dla klientów sieci Era, którzy po zakupie telefonu M65 lub zestawu wyślą na podany numer SMS z własnym tłumaczeniem nazwy Bike-o-Meter. Wśród autorów najciekawszych pomysłów rozlosowanych zostanie dwieście rowerów GIANT. Konkurs potrwa 4 tygodnie, do 15. sierpnia.

Media plan przewiduje wykorzystanie prasy drukowanej, radia oraz Internetu. W miejscowościach nadmorskich zorganizowane zostaną dodatkowo akcje promocyjne zachęcające do zakupu i udziału w konkursie. W placówkach handlowych sieci Era dostępne będą ulotki związane z organizowaną akcją. Kampania potrwa do 15. sierpnia.

Źródło tekstu: Media Run     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~zofia  2005-07-18 11:45:00  host: aqg22.internetdsl.tpnet.pl

    Rowery oczywiście z Taiwanu zostaną dostarczone...wprawdzie przejęcie przez BenQ od października ale już się podlizują:)
    I tak będzie redukcja

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-217-140.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet