Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszył eShop Play

Ruszył eShop Play

sirmark 13 Września 2007 14:36

0 0
Play uruchomił na swojej stronie internetowej sklep. Podzielony jest on na cztery główne działy - "PlayKarta", "Telefony", "Akcesoria", "Biżuteria", gdzie dostępne są telefony, startery oraz biżuteria i akcesoria telefoniczne.

W tym momencie sklep koncentruje się na sprzedaży usług prepaid, starterów o wartości 30 i 9 zł. Kupujący zestaw PlayKarta 30 zł mogą sami wybrać sobie numer telefonu. Klienci eShopu mogą liczyć na promocyjne ofert i rabaty. Obecnie w wyjątkowo atrakcyjnych cenach można kupić biżuterię komórkową.


Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~marnet  2007-09-13 15:04:50  host: ano34.internetdsl.tpnet.pl

    14 zł

  • 0

    4. ~sebz  2007-09-13 15:05:38  host: ehi40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i na co im sklep? w moim miescie nigdzie nie ma telefonów Play.chce podpisac umowę,3 pkt w miescie,a tu lipa,zero asortymentu,wszędzie tylko słyszę,może za 3 tygodnie lipa

  • 0

    5. ~  2007-09-13 15:16:08  host: 195.225.71.137

    Szanowny P. chce zdobyc duza ilosc klientow,a stawia bariery typu blokowanie jednoczesnego kupna dwoch abonamentow. Mam dwojke dzieci i chcialem im zrobic prezent. Niestety, Play do tego nie dojrzal :(

  • 0

    6. ~Martinello  2007-09-13 15:20:54  host: axj21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak jest możliwość wybrania numeru, ale z puli AŻ 3 numerów :-) ha ha

  • 0

    7. ~ump  2007-09-13 15:34:19  host: 213-238-119-58.adsl.inetia.pl

    wydaje mi sie że mozna kupic dwie aktywacje naraz, ale wiąże sie to z wpłata kaucji 450zł

  • 0

    8. ~kjp23  2007-09-13 15:40:27  host: ain126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy wie ktoś z was jak mogę sprawdzić pozostały kapitał złotówek w Play Abonament?? Prosze o pomoc i z góry dziękuje.

  • 0

    9.  2007-09-13 15:45:03

    *101# - sprawdzanie kapitalu zlotowek

  • 0

    10.  2007-09-13 15:55:19

    Jaki jest sens kupienia startera np za 9 zł jak koszta przesyłki wynoszą 14 zł czyli starter mamy za 22 zł, kto to będzie kupował jak obok w kiosku ma ten sam produkt za 9 zł a nie 22 zł..jak dla mnie mija się z celem taki sklep..

  • 0

    11.  2007-09-13 16:00:39

    23 zł oczywiście koszt tego startera-nigdy z matmy nie byłem dobry...:)))

  • 0

    12. ~  2007-09-13 16:29:07  host: abul44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    faktycznie kupno (aktywacja) jednego telefonu "troszke" Playa blokuje niestety :( W Erze np mozna kupic 2 telefony jesli ktos ma ukonczone 25 lat (o ile dobrze pamietam) i to jest dobre rozwiazanie.

  • 0

    13.  2007-09-13 16:30:45

    a ten sklep - przepraszam - to chyba jakiś żarcik. Podejrzewam, że w sklepie z Maybachami za milion każdy jest większy wybór.

  • 0

    14. ~triple  2007-09-13 17:00:03  host: ckm43.neoplus.adsl.tpnet.pl

    spokojnie...poczekamy i abo będzie można zamówić, się rozwijają chłopaki. nie można dwóch aktywacji? jestes pewien? chyba az muszę to sprawdzić.

  • 0

    15. ~Paluch  2007-09-13 18:14:26  host: aapl168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Łatwe, szybkie i przyjemne. Bez wychodzenia z domu. Podobnie jak z zakupami ze sklepu. Tez musisz dopłacić do tego, że Ci przywiozą rzeczy spożywcze pod wycieraczke.To dobra rzecz dla tych, którzy nie mają czasu wyjść do salonu Play. Poza tym sklep internetowy w dzisiejszych czasach to podstawa!

  • 0

    16. ~  2007-09-13 18:20:04  host: gqz26.internetdsl.tpnet.pl

    @5 wystarczy ze udasz sie do najblizszego punktu Play i za ich posrednictwem wyslesz prośbe o zwiekszenie limitu dla ciebie, w ciagu dwuch dni dostajesz odp pozytywna i mozesz podpisac dwie umowy, ale masz na to 4 dni.

  • 0

    17. ~dzodzo  2007-09-13 21:51:34  host: 34-pr2-9.acn.waw.pl

    sciagaja zywcem pomysly od ery co swiadczy ze ta siec raczej na psy pomalu schodzi

  • 0

    18.  2007-09-13 22:05:03

    Spokojnie...Era Playowi nie dorówna mam nadzieje nigdy...A sklep on-line mieć trzeba...jak się mówi że jest się multimedialną siecią ...

  • 0

    19. ~rad  2007-09-14 00:16:54  host: bnm154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @18 "Era Playowi nie dorówna mam nadzieje nigdy..." Ze co? W erze za 49,5 miesiecznie mam 100 minut do sieci i na stacjonarne, 40 do wszystkich i 50MB danych (nie licze, ze mam jeszcze pakiet 1800 minut na dwa lata). W playu by to kosztowalo 140*0.5+50*5=70+250=320zl... Ponad 6 razy drozej!

  • 0

    20. ~kjp23  2007-09-14 16:25:03  host: ahu149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @9 Mati66611 dzięki za info. Pozdro!

  • 0

    21. ~andeilka  2007-09-17 10:31:59  host: dqa2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rad,ale masz 100min do sieci i nastacjonarne, a co w momencie kiedy chcesz zadwonic do kogos kto ma telw Orange albo Plusie??!!placisz ok 0,70gr za minute...a w Play do jakiego operatora bys nie dzownil placisz 49 gr za min i to juz poza abo...w abo min zaczynaja sie od 25 gr...

  • 0

    22. ~misio  2007-10-06 15:07:13  host: awz208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Erze jak masz minuty do Ery i do innych to najpierw i tak zabiera ci z tych "do wszystkich". W Play abonament 50 masz 70zl c miesiac na wygadanie do wszystkich i o kazdej porze... =142 minuty do wszystkich :D Do tego 49gr/min.

Dodaj swoją opinię