Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszy piłkarska telefonia Lechia-mobile

Ruszy piłkarska telefonia Lechia-mobile

sirmark 16 Października 2008 18:31

0 0

Rusza pierwsza w Polsce piłkarska telefonia komórkowa - Lechia-mobile - pisze Gazeta Wyborcza.

Ta inicjatywa przyniesie korzyści i klubowi, i kibicom - mówi prezes Lechii Maciej Turnowiecki. Korzystając z Lechia-mobile fani będą współfinansować działalność klubu, w zamian otrzymają SMS-y z najświeższymi informacjami o tym, co dzieje się w zespole, jak piłkarze spędzają czas przed meczem, itp. To zacieśnienie więzi i budowanie przyjacielskich relacji na linii klub-kibice.

Partnerem telekomunikacyjnym przedsięwzięcia jest Orange. Do Lechia-mobile mogą się więc przyłączyć tylko osoby posiadające telefony w tej sieci. Wystarczy kupić starter za 20 zł, wysłać SMS za 3,66 zł, a potem tak jak przy zwykłych telefonach typu pre-paid doładowywać swoje konto. Na początku kibice mogą liczyć na promocję - przy pierwszych sześciu doładowanich za minimum 25 zł za każdym razem otrzymają godzinę darmowych rozmów.




Oficjalnie sieć komórkowa Lechii aktywowana zostanie podczas niedzielnego meczu z Górnikiem Zabrze. Startery na początku będzie można kupować w klubowym sklepiku na stadionie, potem mają trafić do szerszej sprzedaży. Nie tylko w Gdańsku, ale i w innych miastach, w których znajdują się fankluby Lechii.

Przemysław Kasza z Orange jest optymistą. Liczę, że oferta nasza i klubu spodoba się kibicom. Już sam starter jest pamiątką klubową. To dynamiczny projekt, jeśli będzie wśród kibiców zapotrzebowanie, to powstaną telefony w biało-zielonych barwach albo pojawią się dzwonki z melodiami kibicowskich piosnek..

Ani Orange, ani Lechia nie chcą zdradzić jaka cześć zysków ma wpływać na konto klubowe.

Źródło tekstu: Gazeta Wyborcza     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~darcio  2008-10-16 20:22:36  host: nat-mi3.aster.pl

    lechia to dno ligi nawet nie wiem w ktorej lidze ta druzyna bywa

  • 0

    8. ~polo  2008-10-16 20:43:56  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    tzn wg mnie stanowczo za duzo robi sie tych wirtualnych operatorow, juz chyba przesyt jest, zreszta w/w oferta jest bardziej skierowana do wezszego grona, czy ja wiem czy to bedzie dobry pomysl...

  • 0

    9. ~tricki  2008-10-16 20:44:51  host: 89.108.200.4

    Darcio - masz jakis taki pe....ski nick, moze stąd nie wiesz w której lidze Lechia "bywa", a skoro nie wiesz to po co piszesz ze jest na dnie ligi!!! Dla mnie pomysł jest oryginalny, inna sprawa to sukces marketingowy. Na mecze Lechii przychodzi ok 6 tys ludzi. Z drugiej strony pewnie kazdy kibic postawi sobie za cel miec nr w MobileLechii :)))

  • 0

    10. ~gekon  2008-10-16 20:45:55  host: apn-77-113-61-224.gprs.plus.pl

    darcio ty szmato mam nadzieje że prawdziwi kibice I ligowej Lechii cię znajdą i wtedy nadejdzie dla ciebie prawdziwa era

  • 0

    11. ~mirekb  2008-10-16 21:01:44  host: apn-77-112-123-124.gprs.plus.pl

    lechii zycze powodzenia a wygranym jest jak zwykle ptk centertel bo za udostepnienie sieci bierze duzo kasy,na tym z reszta mno będą zarabiac czesciej jak mtr zmaleje.staly stabilny dochod za kazdy ruch w jej sieci.dobry biznes pod warunkiem ze kibice dopiszą..juz widze w cenniku tej oferty do play 75groszy do reszty moze 65 sms standardowo 20 w sieci moze 10 gr i koszmarnie droga transmisja pewnie 4-5pln/1MB.standardy jak na mvno na ptk jako mno

  • 0

    12. ~  2008-10-16 21:20:49  host: oo7.ipartners.pl

    Sirmark sie zapetlil w petli czasu ;-P Jakby mu sie chcialo posprawdzac (a nigdy mu sie nie chce) to by wklikal slynny zwrot "pisalismy o tym w tej wiadomosci" i podlinkowal ten link: http://www.telepolis.pl/news.php?id=10450 ;-P

  • 0

    13. ~gekon  2008-10-16 21:47:00  host: aase66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie mam nic do kibicow Lechi, ale nie podobaja mi sie takei twory. Moze realu czy manchesterze by sie to sprawdzilo, albo sprawdza, bo nie wiem nawet, lecz u nas nie wroze takiemu przedsiewzieciu duzej przyszlosci. Osobiscie mam mixplusa, gdzie zagoscily niedawno nowe taryfy i jestem zadowolony

  • 0

    14. ~empireus  2008-10-16 22:28:22  host: apn-77-113-98-149.gprs.plus.pl

    przecie to mialo wystartowac juz w styczniu br. :/ projekt widze cienko, bo nawet o domene sie nie zatroszczyli ;)

  • 0

    15. ~empireus  2008-10-16 22:34:43  host: apn-77-113-98-149.gprs.plus.pl

    11*** gdybys nie zauwazyl, to nawet Plus ostatnio w nowych taryfach ma cene do Play inna niz do pozostalych operatorow, wiec wyluzuj. Nie chce wszczynac kolejnej wojny swiat... ale osobiscie posiadam abo plus i ery, a pechowo najwiecej numerow w ksiazce tel. mam do orange - to chyba o czyms swiadczy? To ze Ty nie lubisz tej sieci, nie znaczy, ze jest to zly operator. osobiscie twierdze, ze dla malych firm Orange ma najlepsza oferte... Co z tego, ze Play jest taki cycus glancus, jak olewa firmy i koncentruje sie na malolatach? Zapal albo zaparz sobie jakies ziolo i juz wyluzuj nt. Orange, bo co post, to krytyka wobec tego opa w Twoich wypowiedziach. Ronie dobrze mozesz sam sobie stworzyc MVNO i byc operatorem, ustanawiac stawki i rozdawac wszystko za darmo...

  • 0

    16. ~wibra  2008-10-16 22:43:51  host: nat-138.ghnet.pl

    Tak tak - 9gr/min, sms po 1 gr, POP - 3 po 3 gr - to są opcje ktorych używam. Nie potrzebuję więc jakiejś Lechii. I mam jeszcze abo a Erze. Chyba wystarczy ?

  • 0

    17. ~dechomenon  2008-10-16 22:46:25  host: eqw87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16- ta oferta jest skierowana do kibiców...a nie koniecznie ma być najtańsza na rynku...

  • 0

    18. ~  2008-10-16 23:01:11  host: ahl124.internetdsl.tpnet.pl

    a ja sobie kupie ten starter:) po pierwsze dlatego, ze jestem z gdanska, chociaz na lechie chodze zadko, po drugie dlatego aby miec kolejny numer ktory bede podawal naiwnym panienkom w celu omawiania wspolnych spraw sercowych:)

  • 0

    19. ~aflok  2008-10-16 23:03:50  host: arq29.internetdsl.tpnet.pl

    Era dla debili. Brata 5 lat kantowali z umową, jak powiedział że przechodzi do Play to chcieli mu dać 500 minut do każdej sieci przez 2 lata trwania umowy. 5 lat temu jeszcze byli ok a teraz to banda frajerów.

  • 0

    20. ~  2008-10-16 23:21:49  host: apn-77-112-90-175.gprs.plus.pl

    faszyści mobile

  • 0

    21. ~oikko  2008-10-17 02:13:57  host: 89.108.200.4

    czy to prawda ze sprzymiezona z lechia jest legia ?? - bo jezeli tak to i ja kupie sobie starterek :) - moze uratuje mnie kiedys na ulicy

  • 0

    22. ~darek  2008-10-17 07:29:01  host: nat-mi3.aster.pl

    lechia to dno i bankrut ligowy .

  • 0

    23. ~  2008-10-17 07:42:49  host: host-64.pzuci.pl

    Da się przez godzinę umówić ustawkę? ;)

  • 0

    24. ~mirekb  2008-10-17 08:30:40  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    @15 ok.byc moze szanowny kolego nie rozumiesz jednego:ja nawet podziwiam ptk centertel za polityke zarabiania pieniedzy,po2 nigdy nie oceniaem oferty orange dla firm,zawsze sie czepialem abo lub prepaid,nidgy tez nie napisalem ze play jest cycus glancus,zasiegu ery ciezko sie nie czepiac a plusa nigdy nie faworyzowalem a jedynie uwazam ze daje mi najlepsza cene uslugi za dana jakosc.jest tak z resztą od lat w moim rejonie i tylko w tym zakresie są moje wypowiedzi

  • 0

    25. ~bijo  2008-10-19 23:35:52  host: chello089076139059.chello.pl

    nie no dobra, nawet jakbym był super fanem lechii to za nic nie wymieniłbym sobie swojego simplusa na mnvo

  • 0

    26. ~ra  2008-10-20 09:33:52  host: aco250.internetdsl.tpnet.pl

    nic, tylko zyczyc powodzenia :}

Dodaj swoją opinię