Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruszają szkolenia o VoIP

Ruszają szkolenia o VoIP

sirmark 6 Kwietnia 2007 11:37

0 0

11. kwietnia w Krakowie będzie miało miejsce pierwsze z pięciu zaplanowanych szkoleń o VoIP. Odbędą się one w największych miastach Polski, a jego uczestnicy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę o temat bezpiecznej migracji do telefonii VoIP. Szkolenia są organizowane przez Konsorcujm FEN oraz Datera.

Szkolenia Call-eX Business Meeting skierowane są do firm IT już współpracujących z konsorcjum FEN, a także tych dopiero zainteresowanych poszerzeniem swojej oferty o rozwiązania VoIP. Tematem szkoleń będzie zagadnienie płynnej i kontrolowanej migracji od telefonii tradycyjnej do telefonii opartej o technologię VoIP. Na konferencji zostaną także zaprezentowane możliwości najnowszych rozwiązań w dziedzinie VoIP - serwera telekomunikacyjnego Datera Call-eX i urządzeń Linksys. Wszyscy zainteresowani będą mogli się także zapoznać z zasadami współpracy z Konsorcjum FEN i Daterą.
Szkolenia Call-eX Business Meeting odbędą się w następujących terminach:
11. kwietnia - Kraków,
13. kwietnia - Poznań,
20. kwietnia - Łódź
24. kwietnia - Warszawa,
27. kwietnia - Gdańsk.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. By wziąć w nim udział, należy wysłać zgłoszenie na adres info@datera.pl.

Źródło tekstu: Datera     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2007-04-06 11:41:55

    Taa... a oferta kogo będzie promowana?

  • 0

    2. ~  2007-04-06 14:49:55  host: aaxu128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie Inotela.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet