Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza przedsprzedaż Nexusa 5X w Play

Rusza przedsprzedaż Nexusa 5X w Play

orson_dzi 28 Października 2015 17:50

5 2

lg nexus 5xSieć Play rozpoczęła przedsprzedaż Nexusa 5X wyprodukowanego przez LG.



Smartfon został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 5,2 cala i rozdzielczości 1080p, procesor Qualcomm Snapdragon 808, 2 GB pamięci RAM (LPDDR3), aparat o rozdzielczości 12,3 Mpix z obiektywem o jasności F/2,0 i laserowym autofocusem, Wi-Fi i LTE kategorii 6 oraz akumulator o pojemności 2700 mAh. Dodatkowo Nexus 5X posiada gniazdo USB typu C, czytnik linii papilarnych i Androida 6.0.




LG Nexus 5X będzie dostępny w ofercie za tydzień, z kolei już dzisiaj ruszyła jego przedsprzedaż. Ceny rozpoczynają się od złotówki w najwyższych abonamentach, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zobacz: Cennik Nexusa 5X w sieci Play
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play; wł     

Dodaj do:

Tagi: play | lg nexus 5x

w sumie: 19
  • -2

    1. ~Bc  2015-10-28 19:09:57  host: user-94-254-133-47.play-internet.pl

    Polecam zapoznać sie ze SpEcYfIKaCją!!!!!!!!!!.....

  • 2

    2.  2015-10-28 19:18:56

    1, Bc - coś konkretnie masz na myśli?

  • -6

    3. ~Bc  2015-10-28 19:43:38  host: n30-03-09.opera-mini.net

    2@ To jest tragedia, zebym nie mogł włozyć karty pamięci i wymienić akumulator. Jak pojdzie do serwisu, to klapa z zapiami. A z chmury nie bedę korzystać.

  • 1

    4.  2015-10-28 20:55:34

    3 a kto Ci każe kupować ? to nie jest smartfon dla Ciebie

  • -4

    5. ~  2015-10-28 20:58:58  host: n26-03-04.opera-mini.net

    a dla kogo on jest?

  • 0

    6. ~Bc  2015-10-28 21:08:28  host: n13-04-03.opera-mini.net

    @4 Masz racje. Ja chcialem zrobić prezent córce. Jestem stale w
    drodze to dla mnie problem z zasilaniem i SD.

  • 1

    7.  2015-10-28 21:19:05

    5 dla tych co nie potrzebują karty pamięci i wymienny akumulator aż tak to trudno pojąć ?

  • 0

    8.  2015-10-28 21:21:54

    Telefon wart max tysiaka, za 2tys. Interes życia.

  • 1

    9.  2015-10-28 22:10:31

    Kusi mnie ten 5X, ale nie za takie pieniądze (2200 w przedsprzedaży). Jak zejdzie w okolice 1300-1400zł (więc nieprędko) to może pomyślimy. A tak na marginesie to w pierwszych recenzjach chwalą aparat.

  • -2

    10. ~  2015-10-29 00:20:18  host: n20-01-05.opera-mini.net

    7@ dla każdego lepiej by było gdyby można było wymienić akumulator i zainstalować kartę pamięci. przeszkadzałoby ci gdyby była taka możliwość czy nie pojmujesz tego?

  • 1

    12.  2015-10-29 08:32:56

    @6... kup sobie powerbank!!!

  • 2

    13.  2015-10-29 08:38:37

    @10: co do microSD to się zgodzę, ale bateria? W życiu nie korzystałem z możliwości wymiany baterii.

  • -1

    14.  2015-10-29 08:46:55

    vonski - Ty nie... Ja dwa razy już wymieniałem ;-) Mój kolega jeździ samochodami do pierwszego przeglądu - po 3 larach od zakupu (znaczy przed przeglądem sprzedaje, bo sam już go nie robi)
    Każdy ma inne preferencje ;-)

  • 0

    15. ~Bc  2015-10-29 08:51:09  host: n25-04-07.opera-mini.net

    @12 simpliflex
    wybacz,ale jestem poczatkujacym i nie wiem o którym modelu piszesz powerbank!!
    Jeśli mozesz to podaj specyfikację. Ja jestem duzo w podróźy i potrzebuje mieć dla pewności dobre urządzenie - bateria i karte SD dla rozrywki wymienną.

  • 2

    16.  2015-10-29 10:16:01

    10 nie nie pojmuję BO NIE POTRZEBUJĘ KARTY PAMIĘCI i nie potrzebuję WYMIENNEGO AKUMULATORA jeśli oczekujesz karty pamięci czy wymiennego aku to poszukaj inny smartfon powtarzam TO NIE JEST SMARTFON DLA CIEBIE 100 razy mam to powtarzać ? więc przestań płakać jak dziecko

  • 0

    17. ~dav  2015-10-29 11:05:34  host: host-52-67.compi.net.pl

    kupie jak bedzie chodzić po 1,5k, czyli pewnie za kilka miesięcy...

  • -1

    18. ~pi-pa  2015-10-29 11:23:37  host: n05-07-05.opera-mini.net

    16 masz czerwony Nick, stad nie mozna cie zrozumirc o co ci chodzi!!!!!!

  • -1

    19.  2015-10-29 13:29:31

    Dyskusja poszła w kierunku "nie da się wyjąć baterii nie ma wejścia na kartę pamięci" Karty pamięci są dużo wolniejsze niż obecnie montowana pamięć w telefonach, dlatego w niektórych modelach producenci decydują się na takie rozwiązanie, żeby nie zamulać telefonu kartą 128GB za 20 złotycb z allegro... Tutaj powinno zadać się inne pytanie. Na co komu brandowany przez sieć Nexus?

  • 0

    20. ~  2015-10-29 17:07:06  host: n13-03-07.opera-mini.net

    @16 ANDREE. nie przeżywaj tak bardzo czego ja potrzebuję. nikomu normalnemu nie przeszkadza że bateria jest wymienna. ani dodatkowa karta pamięci. przemyśl to 100 razy to może zrozumiesz.

Dodaj swoją opinię