Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza promocja oferty no limit w Orange na kartę [wideo]

Rusza promocja oferty no limit w Orange na kartę [wideo]

LuiN 5 Listopada 2012 10:40

0 0

Sieć Orange rozpoczęła kampanię reklamową promującą nielimitowane rozmowy i wiadomości w Orange na kartę dostępne po doładowaniu konta.

Po doładowaniu konta odpowiednią kwotą otrzymuje się nielimitowane połączenia i SMS-y do wszystkich sieci komórkowych:
25-39 zł - przez 5 dni,
 40-99 zł - przez 10 dni,
 100 zł i więcej - przez 20 dni.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy





Szerzej o nowej promocji dostępnej w Orange pisaliśmy w tej wiadomości.

Który operator ma najlepszą ofertę "no limit" w prepaidzie?

T-Mobile
9.81%
Orange
15.54%
Plus
16.21%
Play
39.33%
Nie mam zdania
19.11%

Wszystkich głosujących: 1345



Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 3

    5.  2012-11-05 11:41:16

    Mi ta reklama niewiele mówi. W przeciwieństwie do Play czy Plusa, jeżeli nie czytałbym Telepolis, to tutaj nie wiedziałbym o co chodzi dokładnie po jednokrotnym obejrzeniu reklamy.

  • 1

    6. ~david565  2012-11-05 11:58:25  host: 91-145-178-73.internetia.net.pl

    oferta jest bez sensu bo nie ma potem mozliwości włączenia roku ważności konta. Ja na to nie lece.

  • 1

    7.  2012-11-05 12:05:35

    6 i o to chodzi. Kiedy japczyński przez 3 tygodnie ściemniał, że pracują nad odpowiedzią (a nie nad kalką) prawie wszyscy na jego blogu pisali, że tak długo siedzą, bo myślą nad tym: "jak coś dać, żeby nie dać, a przy okazji zabrać". Ot, całe orżnąć. Dla mnie to najgorsza oferta, bo pokazuje ich podejścia do swoich klientów.

  • 1

    8. ~młody  2012-11-05 12:27:23  host: public107458.xdsl.centertel.pl

    Generalnie nie włącza się, trzeba reklamować. Po reklamacji włączyli i nie zabrali rocznej ważności. Po 20 minutowej rozmowie rozłącza i przez kilka godzin numer nieprawidłowy. zajefanie.

  • 1

    9. ~  2012-11-05 13:01:20  host: 62-233-161-39.adsl.inetia.pl

    Reklama totalne dno. Tak jak i oferta bo wyłącza na stałe roczną ważność konta. Plus często reklamy ma fatalne, to tutaj muszę przyznać, że Plus się postarał, Orange sklecił to na kolanie. Widać tu brak zaplecza ludzi. Skupili się na darmowych kodach to nolimit opóźnili i na fatalnych warunkach i beznadziejnej reklamie. Orange pomału gnije.

  • 1

    10. ~pabloki  2012-11-05 13:38:20  host: apn-77-113-144-105.dynamic.gprs.plus.pl

    orange rdzewieje. pozostały już tylko kurz i zardzewiałe blachy na sypiących sie masztach, jakieś iskrzenia na btsach, wiatr hula przez pozbawione sprzętu i okien salony .wszystko runęło z hukiem. jest mgła .przemijanie zmienia sie z orange

  • 1

    11.  2012-11-05 14:12:52

    Szkoda kasy na takie reklamy, zwłaszcza że nic z niej nie wynika. Ani to zachęca, ani to zniechęca, a zanim ktoś to obejrzy to promocja się skończy ;)

  • 1

    12. ~  2012-11-05 15:11:13  host: apn-77-113-23-247.dynamic.gprs.plus.pl

    tandetna reklama... oferta równiez

  • 0

    13. ~  2012-11-05 17:14:15  host: v59-12.opera-mini.net

    Wolę nie oglądać tej reklamy, by się dodatkowo nie wkur..ć, bo sam no limit w Orange mnie zdrowo wkurzył (zasadami i wykluczeniami). No limit fajna rzecz, ale dajcie go we wszystkich taryfach i bez haków! Hej.

  • 0

    14. ~Misiek  2012-11-05 17:27:42  host: 89-72-108-81.dynamic.chello.pl

    "Nigdy nie wprowadzimy jako pierwsi niczego, co by zmniejszyło przychody Orange" - cytat z wypowiedzi prezesa Centertela. Ja nie mam więcej pytań. 100% orżnąć.

  • 0

    15. ~  2012-11-05 17:34:24  host: v59-12.opera-mini.net

    Odn.14. Ewidentna olewka klientów, a cały ten blog rzecznika gdzie próbujemy cokolwiek uzyskać - jest psu na budę! Jedyne zmiany, to tylko wtedy, gdy konkurencja z czymś wyskoczy. PRZYKRE.

  • 0

    16. ~Misiek  2012-11-05 17:36:46  host: 89-72-108-81.dynamic.chello.pl

    Tutaj jeszcze ciekawiej: W następstwie wprowadzenia w II kwartale ofert na nielimitowane rozmowy komórkowe i SMS-y przez wszystkich operatorów w Polsce, średni przychód na użytkownika w naszym segmencie usług dla biznesu obniżył się znacząco. Środki zapobiegawcze, jakie natychmiast podjęliśmy nie będą wystarczające, aby w pełni zneutralizować negatywny wpływ tej nowej wojny cenowej na wartość całego rynku - skomentował wyniki Maciej Witucki, prezes Orange Polska. źródło - Telepolis id=26702

  • 0

    17. ~robek  2012-11-05 20:19:42  host: 031011139217.warszawa.vectranet.pl

    Hehe, pierw dali rok waznosci konta, a teraz kombinuja jak z tego zrezygnowac.

  • 0

    18. ~robek  2012-11-05 20:27:09  host: 031011139217.warszawa.vectranet.pl

    A po co bylo przejmowac TP teraz wiecej prezesow do wykarmienia.

  • 0

    19. ~sly  2012-11-05 21:46:24  host: 89-77-203-123.dynamic.chello.pl

    Orżnąć wyginie jak dinozaury uhaha bo nie przystosuje się do zmian i zdechnie

  • 0

    20. ~mk  2012-11-06 10:01:03  host: public-gprs147125.centertel.pl

    Nigdy w to nie wejdę. Żadnych podwójnych doładowań czy nielimitowanych rozmów !!!! Bzdura !!!

  • 0

    21.  2012-11-06 10:04:14

    16. ~Misiek - i uważasz, ze nie nie ma racji człowiek?

  • 0

    22. ~Gosiiia  2012-11-07 02:10:33  host: public117896.xdsl.centertel.pl

    a ja z innej beczki....kto wykonuje utwór w tej reklamie?

  • 0

    23. ~  2012-11-07 10:18:39  host: ppp146207.ostnet.pl

    No limit mnie nie przekonuje, też mam taką opcję, bo jestem w Heyah, ale u swojego opa cenię fajne pakiety netowe i smsowy, a to to jakieś dziwactwo z tym no limit.

  • 0

    24.  2013-11-09 18:22:27

    Mam uczucie déj? vu. Przypomnijcie sobie, co się działo rok temu i co stało się 14 stycznia br. ;-).

Dodaj swoją opinię