Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza program promocyjny Virgin Mobile - Virgin OKazje

Rusza program promocyjny Virgin Mobile - Virgin OKazje

orson_dzi 16 Sierpnia 2016 13:28

11 2

Virgin OKazje to nowy program promocyjny, obejmujący unikatowe zniżki, nawet do 50% wartości produktu lub usługi. Z rabatów będą mogli skorzystać nie tylko klienci operatora w Polsce, ale wszyscy członkowie Klubu Virgin.



Wśród kodów rabatowych, każdy użytkownik znajdzie ofertę dla siebie. Partnerzy Virgin Mobile udostępniają między innymi zniżki zarówno na pizzę, jak i na bukiet dla ukochanej osoby, czy nawet skok ze spadochronem. Lista partnerów jest na bieżąco aktualizowana. Do Klubu może zapisać się każdy - nie ma obowiązku posiadania numeru w Virgin Mobile.




Aby stać się członkiem Klubu Virgin należy zalogować się na stronie internetowej Virgin Mobile i wejść w zakładkę Virgin OKazje. Daje to dostęp do Strefy Super, dostępnej dla każdego, bez względu na posiadanie numeru w Virgin Mobile. Dla najbardziej aktywnych abonentów przygotowano dwie dedykowane Strefy: Mega oraz Giga. W nich znajdują się najatrakcyjniejsze zniżki, niektóre zapewniają nawet 50% rabatu na dany produkt lub usługę.

Podział na strefy:
  • Strefa Super - dostęp do niej mają wszyscy użytkownicy Klubu Virgin.
  • Strefa Mega - skorzystać z tych rabatów mogą wszyscy użytkownicy Klubu Virgin, którzy w ostatnim miesiącu kalendarzowym wydali minimum 35 zł na usługi Virgin Mobile.
  • Strefa Giga - strefa dla wszystkich członków Klubu Virgin, którzy w ostatnich trzech miesiącach wydali minimum 35 zł w każdym miesiącu na usługi Virgin Mobile.

Przypisanie do poszczególnych Stref odbywa się automatycznie. Z jednego kodu rabatowego skorzystać może tylko jeden członek Klubu Virgin, a liczba poszczególnych kodów jest ograniczona.

Zobacz: Regulamin promocji Virgin OKazje

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: virgin mobile | virgin okazje

w sumie: 30
  • 0

    11. ~:)  2016-08-16 14:15:03  host: user-94-254-147-50.play-internet.pl

    ciekawe co w play w czwartek wymyślą?
    http://tlp.is/au2

  • 0

    12.  2016-08-16 14:24:48

    @1 Grażynka coś kiwdyś mówiła, że Virgin ma wystartować w krajach ościennych - europa wschodnia. W Polace ma być centrum zarządzania tym wszystkim.

  • -1

    13. ~Hotelarz  2016-08-16 14:26:44  host: apn-95-41-103-218.dynamic.gprs.plus.pl

    @11, Play to niech wymyśli internet stabilny bo w HSPA+ to porażka jeszcze te 100 GB na rok za rejestracje ważne.

  • 0

    14.  2016-08-16 14:33:38

    11 - a nie mogłeś tego pytania zadać tam skąd masz informację? Już od dwóch godzin widzę ludzie rozmawiają...

  • -1

    15.  2016-08-16 14:34:19

    @słoneczny, proponuję... Ukrainę. ;-)

  • -1

    16. ~  2016-08-16 14:34:30  host: user-94-254-129-97.play-internet.pl

    pewnie konferencja spod blasku gwiazdy pt "tanio już było"

  • 0

    17. ~Ola  2016-08-16 15:08:55  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Zniżka do 50 % ,jasne ,jak widzę te ceny za usługi dodatkowe ,Lepiej dołączcie o vectone ,a nie róbcie obciachu .

    Obsługa bok zmieńcie lepiej , dzwoni się nagle się słyszy cześć ,myślę chyba konsultant się pomylił, chce dane ,pytam jak się nazywa , a on że Sebastian i tyle .....

  • 1

    18. ~  2016-08-16 15:12:00  host: 168.235.207.195

    danielr a mnie bardzo ciekawi kiedy zdechniesz:)

  • 0

    19. ~Tomek  2016-08-16 15:17:40  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    Szkoda czytać tych komentarzy... dają zniżki a wy tylko hejtujecie :)

  • 0

    20. ~Ola  2016-08-16 15:28:33  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    @ 19 Tomku ,Tak szkoda czytać Twoje wypociny, Już Ci ktoś da na coś zniżkę... Nie ma czegoś takiego .

  • 0

    21. ~jojo  2016-08-16 15:42:41  host: 208.83.7.223

    DanieielR to dusigrosz nikt normalny pracujacy nie przejdzie do Virgin Mobile gdzie jest slaba jakosc uslug i slaby zasieg.

  • 0

    22. ~~~~  2016-08-16 16:09:52  host: apn-77-112-118-56.dynamic.gprs.plus.pl

    A po co wam poczta głosowa? I tak nikt się nie nagrywa

  • 1

    23. ~  2016-08-16 16:24:33  host: user-94-254-162-41.play-internet.pl

    No tak poci poczta głosowa poco mms ciekawe co będzie następne poco

  • 1

    24. ~  2016-08-16 16:32:14  host: aeac215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    17, tak sobie przyjęli - obsługa klienta wyluzowana i koleżeńska, a nie czołobitna. Dziwne przy pierwszym kontakcie, ale w sumie nie dostrzegam w tym problemu.

  • 0

    25.  2016-08-16 18:50:58

    Dla mnie Bok jest OK ale nie podoba mi się że, wyłączyli pocztę głosową oraz, że warunkiem skorzystania z promocji jest wyrażanie zgody marketingowej dla konta a nie jak do tej pory dla numeru.

    Niestety ale po wprowadzeniu w play i Timo pakietu 25 nolimit oraz orange 26 virgin puchnie z ceną 29 pln

    Dodatkowo w FaktMobile jest podobny pakiet 19 za rozmowy no limit i z kodów 40 sms miesięcznie i 200 mb data - tu też Virgin i pakiet freemium puchnie

  • 0

    26. ~hunu  2016-08-16 21:23:59  host: 195.116.111.176

    Pora uciekać, a ja mam jeszcze tyle kasy>

  • 0

    27. ~.mar  2016-08-17 13:37:48  host: user-94-254-146-232.play-internet.pl

    17 - Brat Sebastian

  • 0

    28. ~areskrk  2016-08-17 15:00:52  host: 87-207-187-89.dynamic.chello.pl

    jestem rok u nich. i zostało mi 50 zł na karcie. Potem przechodzę do orange free na karte. 5 gb internetu to już za mało. w d...e mam zniżkę na podstawki do kwiatków. Jak będę potrzebował sweterek i express do kawy to sobie założe kartę lojalnego klienta biedronki. Od operatora tele, oczekuję połączeń, sms, mms - brak w pakiecie i dużo internetu (4-5 gb było do przeżycia rok temu). czekam na 9 gb. Minimum.

  • 0

    29. ~ale Orange  2016-08-17 15:48:48  host: user-94-254-243-249.play-internet.pl

    da ci ten internet za 5zł na aż dwa dni. To dobra oferta dla wiejskich użytkowników. Miastowi wola Play.

  • 0

    30. ~jula  2016-08-21 00:08:33  host: user-94-254-163-82.play-internet.pl

    Jestem klientka Virgin i przejrzalam te ich zniżki. Okazało się, że należę do strefy najwyzszej. I niektóre rabaty są super atrakcyjne! Taka Telepizza dla przykładu. W końcu jakis telekom docenia lojalnego klienta. Nie mam nic przeciwko.

Dodaj swoją opinię