Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza MVNO dla zainteresowanych ezoteryką

Rusza MVNO dla zainteresowanych ezoteryką

WitekT 19 Grudnia 2007 12:23

0 0
Startuje Ezo Mobile - telefonia dla ludzi zainteresowanych tematyką ezoteryki. To jedna z marek hostowana jako MVNO przez MNI.

Cennik podstawowych usług jest bardzo prosty - 0,67 zł za minutę poza sieć (także na stacjonarne) oraz 0,35 zł w sieci. SMS - 0,22 zł. Cała wartość oferty polega jednak na usługach dodanych, opartych głównie na menu w telefonie (menu SAT). Numer będzie można kupić w sklepie internetowym pod adresem www.ezomobile.pl. Co ciekawe, numer wybierze... wróżka.

Zobacz: szczegółową prezentację oferty Ezo Mobile z konferencji (plik PPT; 886 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2007-12-19 12:30:41

    Jeśli przejrzycie tą prezentację - to zauwazycie że te ceny 55gr i 29gr to są ceny netto!!

  • 0

    2.  2007-12-19 12:34:24

    Onyx-22: słuszna uwaga, już poprawiłem na ceny brutto.

  • 0

    3.  2007-12-19 12:43:37

    Ceny też nie najlepsze. Simfonia jednak lepiej wypada cenowo, choć oferta mniej wygodna bo oparta na pakietach.

  • 0

    4.  2007-12-19 12:52:16

    No, to niedlugo bedzie telefonia dla uzytkownikow zmywarek i pralek... :)

  • 0

    5.  2007-12-19 12:52:53

    Hm, po dokładnym zapoznaniu się z prezentacją powiem, że jednak tak źle nie wygląda. Bonusy do doładowań obniżające koszty połączeń, a dodatkowo za korzystanie z usług premium jakieś SMSy czy minuty. Dla kogoś kto z takich usług premium korzysta jest to na pewno dobra oferta.

  • 0

    6.  2007-12-19 12:54:02

    Nie przypominam sobie abym wydawał jakieś pieniądze na ezoterykę (prezentacja).

  • 0

    7. ~bananadj  2007-12-19 12:58:49  host: apn-232-175.gprsbal.plusgsm.pl

    jakby ktoś był zainteresowany co tak na prawdę dzieję się w ezo tv zapraszam tu: pl.youtube.com/watch?v=fX5lkXPF33M

  • 0

    8. ~A  2007-12-19 13:33:23  host: cqe80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A może tak jeszcze Jesus Telecom? :/

  • 0

    9.  2007-12-19 13:58:56

    Zadziwiające. W kraju, gdzie Kościół ma większe wpływy niż jakakolwiek partia polityczna, gdzie niedawno jakaś osoba duchowna stwierdziła autorytatywnie, że wróżby andrzejkowe to pogaństwo, tworzenie takich ezo-biznesów przechodzi zupełnie bez echa :-P

  • 0

    10. ~jojo  2007-12-19 14:12:41  host: edt80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Największe pogaństwo to... sam Kościół Katolicki.

  • 0

    11. ~piotras  2007-12-19 14:43:28  host: 150.254.125.50

    Też mnie to dziwi, podczas gdy prawie 95% przyznaje się do katolicyzmu czy wiary prawosławnej tudzież protestanckiej, a reszta to "zadeklarowani ateiści" takie zabobony przyciągają ponad milion ludzi!

  • 0

    12. ~ukenamuniu  2007-12-23 11:32:22  host: nat-go2-1.aster.pl

    To pan, profesor, powiesił podkowę nad drzwiami? Wierzy pan w takie zabobony? Ja? Skąd! Ale ludzie mówią że pomaga, to powiesiłem.

  • 0

    13. ~J  2009-12-31 11:03:53  host: ip-94-42-25-144.multimo.pl

    "A może tak jeszcze Jesus Telecom? :/" Popieram :D

Dodaj swoją opinię