Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kolejna edycja nakrętkowej promocji w Play

Rusza kolejna edycja nakrętkowej promocji w Play

WitekT 2 Kwietnia 2015 10:44

5 4

1. kwietnia wystartowała kolejna edycja promocji, w ramach której użytkownicy Play na Kartę mogą otrzymać bonusy w zamian za kody spod kapsli napojów Fanta lub Sprite. Akcja potrwa do końca listopada.



Każdy kod można zamienić albo na promocyjne 2 zł doładowania i 100 MB transmisji, albo starter Play na Kartę o wartości 3 zł. Bonusy są ważne 30 dni, miesięcznie można wykorzystać do 8 kodów. Więcej szczegółów na stronie kodorzezwienia.pl.




Źródło tekstu: blogplay.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: play | fanta | sprite

w sumie: 41
  • 1

    23.  2015-04-02 17:37:33

    @20, trują? Wlewają komuś do gęby? Przystawiają broń do skroni?

  • -1

    24. ~Calm7  2015-04-02 17:44:52  host: n12-04-01.opera-mini.net

    Divhash. Nie ma znaczenia, bo trują i bez tego, nazwa ogólna, potoczna, a każdy wie o co chodzi :-p

  • 0

    25. ~mikk  2015-04-02 18:34:04  host: 194.107.18.25

    O co Wam chodzi z tym cukrem? Nie chcesz to nie kupuj. Jak tak bardzo chcesz to doładowanie to kup i WYLEJ, a 2 zł i 100MB i tak dostaniesz.

  • 0

    26. ~play  2015-04-02 20:33:18  host: cqe244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    potwierdzam
    w Play awaria zmiany taryf od 01 kwietnianikt nic nie robi zeby to usunąc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 1

    27. ~  2015-04-02 20:36:22  host: adce73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @26
    tak no przecież, że nic nie robią, bo po co, pewnie to olali, po co komu zmieniać taryfy łołołołoło!!!!one!!one!jedenjeden!!!

  • 1

    28. ~henio  2015-04-02 21:43:59  host: google-proxy-66-249-81-158.google.com

    Przymierzaja się do likwidacji starych taryf Play fresh

  • 0

    29.  2015-04-02 22:05:46

    @23 promują dzieciom niezdrową żywność. Przypadkiem nie ma zakazu sprzedaży w szkołach i reklamy słodkich napojów gazowanych ? Eksperci biją na alarm, nawet Osły uchwalają przepisy a Play pod prąd ?

  • 0

    30. ~  2015-04-02 22:11:52  host: adce73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @29
    Zakaz dotyczy wyłącznie SPRZEDAŻY niezdrowej żywności w szkołach. O reklamie nie ma ani słowa. W przeciwnym wypadku firmy takie jak McDonalds czy KFC czy wszystkie firmy napoi będących innymi niż zwykła woda mineralna/źródlana również musiałyby zaprzestać reklam w tv, internecie czy gdziekolwiek, bo przecież niezdrowa żywność.

  • 0

    31.  2015-04-02 22:50:56

    @30 jest zakaz reklamy śmieciowej żywności w audycjach dla dzieci do 12 lat. Same media się porozumiały. http://tlp.is/5va

  • -4

    32.  2015-04-03 07:55:10

    Pytanie mam... Jeśłi ktoś jest zminusowany, że nie widać jego komentarza, jak to się dzieje, ze dostaje kolejne minusy? Przecież trzeba ujawnić ukryte wiadomości chyba, nie? A może nie wiem czegoś?
    Jeśłi wiec czytelnicy i tak ujawniają komentarze - po cholerę je ukrywać? Jak dla mnie - zero logiki ;-)

  • -3

    33. ~RK  2015-04-03 10:45:21  host: cb78.internetdsl.tpnet.pl

    Ktoś już nabył te promocyjne butelki? Nigdzie ich jeszcze nie ma :-(

  • -1

    34.  2015-04-03 11:11:54

    standard - pojawia sie za okolo 2 tyg

  • -1

    35. ~  2015-04-03 18:45:24  host: user-94-254-198-78.play-internet.pl

    Ktoś napisał ale cenzura komentarz skasowała.

  • -4

    36.  2015-04-04 01:09:59

    @32 playowa gimbaza siedzi na mobilnej wersji, gdzie zminusowane i tak nie są ukrywane

  • -2

    37. ~  2015-04-04 06:26:49  host: n10-08-01.opera-mini.net

    awaria w pleyu

  • 0

    38. ~  2015-04-04 09:00:52  host: aeom79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawy jestem czy te kody bedą działać także w RBM Energy?

  • -1

    39.  2015-04-04 10:57:21

    ma ktos sprzedac kod?
    nigdzie ich nie ma

  • -1

    40.  2015-04-04 11:23:18

    @38
    Dotyczy prawie wszystkich taryf prepaid Play z wyjątkiem RBM
    http://tlp.is/5vn

  • 0

    41.  2015-04-07 10:33:18

    @39
    Są na Alle... Ale póki co ceny nieco zaporowe, kod na 2zł + 100MB jedyne, UWAGA, 5zł...
    Buhahaha ;)

  • 0

    42. ~salion  2015-04-19 09:33:49  host: google-proxy-66-249-81-162.google.com

    Mam taryfę "Play Fresh darmowe rozmowy i sms po doładowaniu"

    Nie można sprawdzić stanu środków kodem *108# , ani *107# (a było tak w regulaminie)
    Dlaczego? Bo środki zostały przyznane na konto jako "promocyjne MB w strefie taniego internetu" (do wykorzystania tylko w zasięgu własnym sieci play)

    Na Play 24 mam tak:
    Promocyjne MB 0 MB
    Promocyjne MB w strefie taniego Internetu 100 MB

    Korzystałem z internetu i zeszła kasa z konta a nie z pakietu.
    Dlaczego? Bo byłem w zasięgu sieci innej niż Play (dokładnie t-mobile).

    Promocja nie działa jak miała działać. Albo jest bardzo lipna skoro działa tylko na własnym zasięgu sieci play.

Dodaj swoją opinię