Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kampania reklamowa świątecznej promocji Plusa na kartę

Rusza kampania reklamowa świątecznej promocji Plusa na kartę

orson_dzi 6 Listopada 2015 16:06

7 13

Plus zaprezentował nowy spot reklamowy promujący świąteczne nielimitowane rozmowy w ofertach na kartę.



W reklamę ponownie zostali zaangażowani polscy siatkarze. Spot promuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w ofertach na kartę, które z okazji zbliżających się Świąt kosztują 10 zł.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Świąteczną ulotkę Plusa
Zobacz: Rozmowy bez limitu w świątecznej promocji Plusa na kartę




Źródło tekstu: Plus; wł     

w sumie: 38
  • -3

    19.  2015-11-06 21:44:03

    18). a niby który portal miałby reklamować promocję gsm, jak nie portal gsm..?

  • -2

    20. ~  2015-11-06 23:13:18  host: user-94-254-133-6.play-internet.pl

    @17 wow, masz tv, wow i jeszcze go oglądasz? I co z tego, że o tym piszą, piszą o kampaniach wszystkich operatorów.

  • 2

    21. ~the-bil  2015-11-06 23:45:33  host: public-gprs517553.centertel.pl

    Skoro zaczęliście temat to dokończcie! W jakich stacjach TV będzie prowadzona ta kampania i o jakich godzinach będą nadawane reklamy?! Muszę to wiedzieć żebym ich nie przegapił, bo bez nich byłbym uboższy o ważną i niezbędna wiedzę, bez której nawet krowy mleka nie dają, a kury jajek nie znoszą.

  • 1

    22. ~  2015-11-07 07:27:17  host: agfe120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kicha

  • 2

    23. ~Chodzi o kasę  2015-11-07 08:42:51  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    @20, właśnie o to chodzi, że o tym piszą. Z punktu widzenia użytkownika nius o wartości zerowej. Może ma wartość dodatnią dla jakichś menedżerków analizujących rynek po to, by za chwilę "przywalić" konkurencji równie genialnym tekstem co Plus ostatnio: "dzwonię nawet bez zasięgu czterech sieci".

  • 2

    24. ~Fokus  2015-11-07 10:13:27  host: n14-05-05.opera-mini.net

    @19. Calm7, ty naprawde nic nie rozumiesz? Przecież był tu już wcześniej news na temat świątecznej oferty z nielimitowanymi rozmowami za 10 zł w ofertach Plus na kartę i to było w porządku. Natomiast powyższy news nic nie wnosi z punktu widzenia misji i właściwego przekazu typowego dla portalu telekomunikacyjnego! W ledwo trzech zdaniach (na dodatek z błędami - no ale orson już tak ma) dostajemy informacje, że będą reklamy nowej oferty (przecież jak operator wprowadza nową ofertę to ją reklamuje! Po co o tym pisać za każdym razem?!), czy też kto gra w nowej reklamie - niech jeszcze dopiszą kto kogo wygryzł z roli, jakie były gaże za udział w reklamie oraz kto spał z reżyserem i będzie news godny "pudelka telekomunikacyjnego" ;-)

  • 2

    25. ~do Fokus 24).  2015-11-07 10:34:45  host: n30-05-04.opera-mini.net

    24). z naszego punktu widzenia może nie ma to sensu, ale nie tylko ten portal tak pisze ,,podwojenie". Nie ma co się tym przejmować, dziury trzeba zapychać, choć uważam, że to z braku czasu (najdelikatniej ująłem).

  • 2

    26. ~Fokus  2015-11-07 10:42:48  host: n14-05-05.opera-mini.net

    @25. Jakie dziury trzeba zapychać? Przecie hołdowanie zasadzie "oby jak najwięcej..." zaniża ogólny poziom newsów.

  • 2

    28. ~  2015-11-07 10:58:20  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Tak, jasne, dziury zapychać... Do czego to doszło: reklamuje się reklamy. Niedługo będzie się reklamować reklamy reklam... A dalej?...

  • -2

    29.  2015-11-07 11:06:58

    28). to, do czego dochodzi tu, to najmniejszy problem...
    Wystarczy omijać newsy, tak jak ja reklamy w tv podczas oglądania filmu - im szybciej się tego nauczycie - tym lepiej się żyje
    :-)

  • 2

    30. ~  2015-11-07 11:23:17  host: host-176-221-123-49.dynamic.mm.pl

    Na reklamy też czasem bluzgam. Nie wiem jak Ty, ale ja nie mam w głowie wyłącznika słuchu, wzroku i moralności, który działa jak tylko reklama się zacznie.

  • -2

    31.  2015-11-07 11:31:41

    3o). nie twierdzę, że jestem z kamienia
    :-D
    czasem niektóre dyrne reklamy tm i pleja dają radę się ,,przebić" i drażnią oczy, słuch, intelekt

  • -2

    32.  2015-11-07 11:39:30

    Każda reklama na różnych kanałach działa na tej samej zasadzie:
    zaczyna się i kończy po pewnym czasie - nie trzeba wtedy siedzieć np. 15' przed telewizorem, a iść i zrobić coś pożytecznego
    :-)
    PS. niektóre sprzęty nagrywające - pozwalają wychwycić start i stop reklam na filmie
    :-)

  • 0

    33.  2015-11-07 14:55:22

    Też mnie denerwuje to dublowanie niusów. I to nie chodzi tylko o Plusa, ale o wszystkich. Na przykład Play zapowiada, że coś zapowiada, albo Sawicki zapowiada, że coś się zapowiada. A konkretów brak. Coraz więcej niusów z doopy, coraz mniej technologicznych i merytorycznych.

  • 1

    34.  2015-11-07 16:19:59

    ***** KONIA Z RZĘDEM... temu kto znajdzie w Salonie Plusa w Warszawie STARTER " JA+ Konto ważne PRZEZ CAŁY ROK " , - 3 salony PLUSA w Warszawie odwiedziłem, wszędzie brak, odpowiadają mi w salonach że czekają aż im się stare sprzedadzą, a promocja skończy się już w marcu więc pewnie przyjdą jak już bedzie po wszystkim. Pytałem o nie na stronie PLUSA na faceboku, to miły Pan mi napisał, żebym sobie listę salonów w Warszawie znalazł i sobie podzwonił gdzie mają te startery albo zadzwonił do BOK, to mi sprawdzą gdzie w Warszawie można je kupić śmiech na sali. Ot taka świąteczna promocja od plusa :)

  • 0

    35. ~co nie stefan  2015-11-07 19:10:00  host: 188.146.66.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kupic starter za 5 zl , 10 zl zaplacic za promocje, 5 zl za stacjonarne to juz 20 zl, a za tyle RBM daje to samo wiec nie kazdemu oplaca robic sie te kombinacje

  • 2

    36. ~  2015-11-07 22:59:36  host: h188116037186.nephax.eu

    dzyndzel belll dzyndzel bel KUPUJCIE PLUSA 2mc przed swietami! dzyndzel bell dzyndzel bell

  • -2

    37.  2015-11-08 08:06:21

    dzyndzel belll, dzyndzel bell...
    http://tlp.is/824
    http://tlp.is/82e
    http://tlp.is/833
    http://tlp.is/83u

  • -1

    41. ~turkuć  2015-11-08 17:58:45  host: host135.v17.interkam.pl

    żeby jeszcze mieli zasięg wszędzie... miałem nawet ich starter ale jak tylko od miasta się odjedzie to nie ma jak zadzwonić... teraz mam co prawda u operatora internetowego vikings ale przynajmniej zasięg dobry i miesięcznie płace 24zł.

  • 0

    42. ~  2015-11-09 10:33:55  host: adbp28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bradzie mi się podobała ciężarówka od t mobile

Dodaj swoją opinię