Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kampania reklamowa Sony Ericssona C905

Rusza kampania reklamowa Sony Ericssona C905

LuiN 23 Października 2008 14:26

0 0

sonyericsson c905 Sony Ericsson Cyber-shot C905 to - wyjątkowo dla linii fotograficznej Sony Ericssona - telefon o rozsuwanej obudowie. Tył telefonu za zgrabną osłoną kryje aparat o rozdzielczości 8,1 Mpix z autofokusem i lampą kseononową połączoną z diodową. Do sieci trafił właśnie pierwszy spot reklamowy telefonu.

Specyfikacja nowego telefonu Sony Ericssona nie jest tajemnicą od czerwca, kiedy to odbyła się oficjalna prezentacja telefonu. Dużą galerię nowych produktów Sony Ericssona zamieściliśmy w tej wiadomości.

C905 oprócz ulepszonego aparatu fotograficznego oferuje także GPS, HSDPA, HSUPA i wyjście TV (VGA, 30 kl/s), może też pochwalić się WiFi z certyfikatem DLNA. Nie zabrakło Bluetooth - w standardzie 2.1, telefon ma 160 MB pamięci wewnętrznej, czytnik kart M2 i akcelerometr.






Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21.  2008-10-23 17:01:13

    Mylisze sie Grzegorz.Ol! get uzywa ponoc jakiegos samsunga D cos tam. I phone pewnie tez jest dla niego beee! Tylko i wylacznie to co on uzywa jest THE BEST!get to taki Wojewodzki w swiecie gsm, skopac jak sie tylko da i kogo sie da.

  • 0

    22. ~get  2008-10-23 17:06:17  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    kmarcin76 - nie D tylko i900, ale cóż, nie wymagam od takiej osoby jak ty pamięci, ani też kojarzenia nawet podstawowych faktów... "get to taki Wojewodzki w swiecie gsm, skopac jak sie tylko da i kogo sie da." dzięki za komplement, faktycznie mam podobne podejście jak Wojewódzki - wytłumaczę ci na czym to podejście polega w jednym krótkim zdaniu: JESTEM BARDZO WYMAGAJĄCY ! i nie uważam to za coś złego a wręcz przeciwnie, tobie również nikt nie broni mieć niższe wymagania...

  • 0

    23. ~  2008-10-23 17:19:02  host: 85.11.106.142

    halo, czy jest tu jakiś moderator? i może zamknąć usta gedowi, czy gadowi, jak mu tam...?

  • 0

    24. ~Boj  2008-10-23 17:34:46  host: ch100.internetdsl.tpnet.pl

    Wypas to on ma duzy ale co z tego jest brzydki jak noc listopadowa.Najpiekniejsza linie maja Samsungi.6 daje im za zasłonki gniazd ładowarki i karty pamieci to jest git.

  • 0

    25.  2008-10-23 17:37:39

    nie ma, ale jego poziom wypowiedzi świadczy tylko o nim. jak można oceniać coś na podstawie subiektywnych wypowiedzi testerów. test to TYLKO test i nigdy nie ma nam wyrabiac pełnej opini nt produktu. to my sami powinnismy ją stworzyć na podstawie własnych doświadczeń.

  • 0

    26. ~kwistas  2008-10-23 18:18:03  host: w3cache.wignet.pl

    ~get zrozum to że ty nie masz tak naprawdę żadnych argumentów. Wolisz wyzywać kogoś wyśmiewać jednym słowem zachowujesz się jak rozwydrzony bachor.

  • 0

    27. ~Irma  2008-10-23 18:23:25  host: byf120.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna paskudna cegła w wykonaniu SE.Szkarada tak tylko można ocenić ten wynalazek.I dlatego SE przynosi same straty.

  • 0

    28. ~  2008-10-23 18:28:24  host: pl27.warszawa.sdi.tpnet.pl

    Ale brak WI-FI - szkoda !!!

  • 0

    29.  2008-10-23 18:40:55

    28 - WiFi jest.

  • 0

    30. ~nick  2008-10-23 18:50:37  host: cby146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ciekawe czemu poskompili pamięci wewnetrznej skoro jest tak tania. No chyba że bedzie wersja C905 23GB.

  • 0

    31.  2008-10-23 23:27:35

    get! Piszesz, ze jestes wymagajacy a uzywasz jakiegos samsunga. Polowa samsungow typu slider wyglada tak samo wiec co z twoimi wymaganiami. Robia jak to koreancy wszystko na jedno kopyto. Co jak co ale azjaci w tworzeniu design'u czegokolwiek (elektronika, samochody zwlaszcza) nie sa dobrzy, delikatnie mowiac.Poza tym samsung to przeciez Korea a Korea to obciach (jak tico, matiz, i tego typu twory). Zaznaczam, ze to MOJA opinia i wzorem ciebie get moge wypisywac jakiekolwiek bzdury, co tylko mi slina na jezyk przyniesie. Wyczules ironie w tym co napisalem wyzej czy moze juz wytaczasz ciezkie dziala w obronie samsunga?Nic nie mam ani do samsunga, ani do nokii, i za przeproszeniem g... mnie obchodzi jakiego telefonu uzywaja osoby z danej grupy spolecznej, w przeciwienstwie do ciebie. Kolejny raz wyjezdzasz z jakimis tezami na moj temat jakbysmy sie znali. Najpierw piszesz, ze kupuję telefony w komisie (z czego to wywnioskowales?!), teraz ze z moja pamiecia jest cos nie tak.Co ty chlopie (a moze nie chlopie?) mozesz wiedziec o mnie?Ze nie zgadzam sie z twoimi opiniami to znaczy ze mozesz wymyslac sobie jakies rzeczy o mnie? Masz jakies urojenia czy jak to nazwac?Skoncz z personalnym atakiem na ludzi i jesli nie potrafisz wyrazac swoich opinii w normalny (czyt. nie ofensywny) sposob to zamilcz. Forum to nie ring.

  • 0

    32. ~omega  2008-10-24 07:57:51  host: 87-205-195-68.adsl.inetia.pl

    Ludzie nie wypowiadajcie się nie mając pojęcia o rzeczy... C905 jest bardzo dobrze wykonanym i stabilnie działającym telefonem, który jako jedyny w tej chwili mieściw tak niewielkiej obudowie 8Mpix, GPS i WiFi. To barzo porządny i ciekawy model - będzie się sprzedawał jak ciepłe bułeczki. Zapewniam. A co Do X1 - może późno się pojawi, ale w odróżnieniu od HTC będzie dzialał...

  • 0

    33. ~rafal  2008-10-24 09:47:55  host: yn69.internetdsl.tpnet.pl

    #32 skoro HTC wg Ciebie działa źle to X1 też nie będzie działać, to tak jakby napisać, że HTC to badziew a MDA jest super :)

  • 0

    34. ~get  2008-10-24 18:42:51  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    23 - co ? cenzurki się zachciewa ? to tak jak władza PRL-owska, była tak mierna i głupia jak ty, a że nie potrafiła się bronić przed zarzutami merytorycznie to... cenzurowała wszystkie opinie odbiegające od "jedynie słusznej" buhaha ależ ty jesteś komiczny, idź się lepiej pobaw w piaskownicy dziecko, może tam sobie poradzisz :DDD kwistas - to ty musisz zrozumieć że ja mam całą masę argumentów i używam ich zgodnie ze swoimi potrzebami, a ty jakie masz argumenty w tym temacie ??? kmarcin76 - uuuu i kolejna kompromitacja z twojej strony (tak jak właściwie każda twoja wypowiedź :D) otóż i900 to nie żaden slider (a nawet gdyby to co ?) tylko OMNIA, ale cóż... nie wymagam od takiej osoby jak ty takiej wiedzy ;D "Co jak co ale azjaci w tworzeniu design'u czegokolwiek (elektronika, samochody zwlaszcza) nie sa dobrzy, delikatnie mowiac." dziecko... nie kompromituj się aż tak bardzo :D bo zaczyna mi się ciebie robić żal... nawet nie wiedziałbym od czego zacząć żeby to skomentować, bo tak kretyńskiego stwierdzenia nie słyszałem od dawna, więc tylko krótko - po pierwsze SE również robią azjaci, po drugie samsung ma tak niewyobrażalnie szeroką gamę produktów o różnym designie, że mówienie o robieniu wszystkiego na jedno kopyto jest po prostu kabaretem :D co do personalnych wycieczek, to ty w tym jesteś niedościgniony, wszak to ty ciągle coś twierdzisz na mój temat o czym nie możesz mieć zielonego pojęcia, a to że masz słabą pamięć można stwierdzić po tym jak przekręcasz rzeczywistość - stwierdzam fakt ot co ! a co do tego jakie grupy społeczne używają jakich telefonów to jest tak że mnie to również nie bardzo obchodzi, ale fakt jest faktem że SE to niska półka telefonów, tak jak samochody dacia i jak kogoś nie stać na porządny samochód to kupuję sobie dacie, potem oczywiście broni swojego wyboru, a jak kogoś nie stać na porządny telefon to kupuje sobie SE, ja tylko stwierdzam fakt że SE jest kupowane zazwyczaj przez najniższe w hierarchii społecznej grupy...

  • 0

    35. ~get  2008-10-24 18:43:33  host: host-81-190-124-62.szczecin.mm.pl

    co zresztą widać po poziomie dyskusji w wątkach o SE...

  • 0

    36. ~nick  2008-10-24 21:09:52  host: cas48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to mamy komune na całego bo wiele moich wypowiedzi jest wycinanych.

  • 0

    37. ~  2008-10-26 17:23:49  host: 83.17.108.242

    Ale ten get głupa struga... Gorzej, jeśli nie struga, a taki jest naprawdę. Gosh!

  • 0

    38. ~ATieQ  2008-10-28 13:35:18  host: 87-205-214-1.adsl.inetia.pl

    jestem w najniższej społecznej grupie hura !

  • 0

    39. ~  2008-10-29 14:58:42  host: f96-014.opera-mini.net

    Get tu nie chodzi czy kreci filmy w vga ale o to ze na wyjsciu tv ma rozdzielczosc vga. Idz chwalic nokie gdzie indziej

  • 0