Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kampania reklamowa oferty Plus Energia

Rusza kampania reklamowa oferty Plus Energia

LuiN 27 Stycznia 2015 10:45

1 4

27 stycznia wystartowała nowa odsłona oferty energii elektrycznej od Plusa dla gospodarstw domowych. Prąd od Plusa to gwarancja stałej ceny za energię przez cały okres umowy, brak prognoz i ukrytych opłat oraz prosta faktura.



Oferta energii elektrycznej od Plusa jest taka sama dla wszystkich odbiorców w całej Polsce niezależnie od miejsca zamieszkania. Co ważne, klienci zawsze otrzymują jedną fakturę za sprzedaż energii elektrycznej oraz za dystrybucję i nie ma na niej dodatkowych opłat.




KlienciTaryfa

Taryfa G11 (stała stawka dobow)

Taryfa G12 (strefy dzienne)

Taryfa G12 (strefy nocne)

Klienci Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku

0,2490 zł/kWh netto (0,3063 zł z VAT)

0,2940 zł/kWh netto (0,3616 zł z VAT)

0,1980 zł/kWh netto (0,2435 zł z VAT)

Pozostali klienci

0,2590 zł/kWh netto (0,3186 zł z VAT)

0,3060 zł/kWh netto (0,3764 zł z VAT)

0,2060 zł/kWh netto (0,2534 zł z VAT)


Więcej szczegółów dotyczących nowych taryf znaleźć można w tej wiadomości. Nowa oferta wsparta będzie ogólnopolską kampanią reklamową pod hasłem Przełącz prąd na Plus!:

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Jak oceniasz ofertę energii elektrycznej od sieci Plus?

Bardzo atrakcyjna
14.66%
Atrakcyjna
15.31%
Mało atrakcyjna
17.26%
Bardzo mało atrakcyjna
34.85%
Nie mam zdania
17.92%

Wszystkich głosujących: 307


Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | plus energia

w sumie: 15
  • 3

    1. ~krook  2015-01-27 10:55:07  host: user-46-113-91-153.play-internet.pl

    A FUP po ilu kWh włączają :-)

  • -2

    2. ~Frantisek  2015-01-27 10:56:43  host: aaec214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Cena energii w Plusie prezentuje się bardzo dobrze. Niech nasi dostawcy poczują oddech konkurencji i to o dziwo spoza branży elektrycznej. Rozwój usług w Plusie - od sprzedaży usług telekomunikacyjnych, przez TV a na pradzie i gazie skończywszy robi wrażenie. I jeszcze jedno - Plus ma kapitał polski.

  • 2

    3.  2015-01-27 11:27:42

    2-ja mam stawke 0.2553zl. nieswiezy ten oddech...

  • -2

    4.  2015-01-27 13:10:49

    @basted a brutto czy netto? Plus podaje brutto, a np. RWE netto. Dodatkowo w RWE masz opłatę handlową, w Plusie nie. Ja osobiście zamiast płacić ok. 240zł co 2 miesiące płacę teraz 89zł co miesiąc (co też jest wygodniejsze)

  • 1

    5.  2015-01-27 13:11:15

    Też mi oszczędności. Przy tych różnicach cenowych na rynku energii, to spore wyzwanie kogokolwiek namówić na zamianę operatora.

  • 2

    6.  2015-01-27 13:33:01

    @Luster cena netto. Plus podaje i netto i brutto. 89zl za wszystko placisz?

  • 0

    7.  2015-01-27 14:04:13

    W ENEA G12 płacę:
    0,1831 brutto noc zamiast 0,2534 w Plus = 0,0703 zł taniej
    0,3951 brutto dzień zamiast 0,3764 w Plus = 0,0187 zł drożej.

    70% zużycia mam w drugiej taryfie, czyli w ENEA bez promocji wychodzi sporo taniej niż na promocji w Plusie.

  • -3

    8.  2015-01-27 14:19:57

    @basted tak, za wszystko. Przedzierałem się przez te cenniki sporo czasu i jak już zrozumiałem wszystkie te opcje, opłaty handlowe, transmisyjne, jakościowe to wychodziło, że Plus najlepiej wychodzi.
    I jak dla mnie to, że płacę co miesiąc tyle samo, a nie dostaję "strzała" co dwa to też istotna zaleta. Szczególnie jak co jakiś czas strzał za prąd łączył się ze strzałem za bilet kwartalny...

  • 3

    9.  2015-01-27 20:07:22

    Zmiana firmy, od której kupujemy prąd to jeden wielki wałek.

    Jedyne na czym "oszczędzamy" to tzw. energia czynna, a wszystkie pozostałe pozycje na fakturze pozostaną bez zmian. Wartość energii czynnej stanowi ok. 50% całego rachunku lecz ze względu na niewielkie różnice w cenie kWh to w praktyce oszczędności są znikome np. ok. 2zł netto miesięcznie przy zużyciu ok. 250 kWh miesięcznie, w taryfie G11.

    Zwykle firmy doliczają do rachunku jeszcze tzw. opłatę handlową, w różnej wysokości np. 7 albo 10 zł netto miesięcznie, więc sumarycznie zamiast spodziewanych oszczędności mamy podwyżkę.
    Aby sprawiać pozory oszczędności częstą praktyką jest zwalnianie z opłaty handlowej przez np. pierwszy rok lub jej obniżanie przez jakiś czas, a cyrograf mamy na 2 albo 3 lata, z gwarancją stałej ceny.
    Na chwytliwe hasła ludzie dają się złapać. Rozczarowanie przychodzi wraz z pierwszą fakturą ale wtedy już nie ma odwrotu, bo za zerwanie umowy grozi kara umowna.

    Rzuciłem okiem i wygląda, że PLUS w ramach promocji nalicza opłatę handlową w wysokości 0zł ale w pewnych okolicznościach można stracić ten rabat, a wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębami.

    Telefonu w PLUS-ie nie mam, także po zmianie zamiast oszczędności miałbym droższy prąd. Z kolei skorzystanie z dodatkowych usług PLUS-a, Polsatu itp. aby zyskać ok. 2zł na prądzie jakoś też do mnie nie przemawia.
    Ale wielu i tak da się złapać, bo przecież w TV, w reklamie powiedzieli, że można zaoszczędzić nawet do 300zł (Energa) :D

    Sezon polowań na jelenie uważam za otwarty :P

  • 0

    10.  2015-01-27 21:49:24

    BUCKS masz racje. stety mam z tym stycznosc kazdego dnia.

  • -2

    11. ~Blacki Tiger  2015-01-28 07:24:18  host: host-142-40.jkns.pl

    Bardzo dobrze. Nie od dziś wiadomo, że zdrowo dla rynku, jeśli jest duża konkurencja. A wygląda na to, że Plus z nową ofertą energetyczną może przyciągnąć sporą rzeszę użytkowników.

  • -2

    12. ~Roger  2015-01-28 10:20:48  host: ip-78-30-117-111.free.aero2.net.pl

    Hmm muszę się bliżej tej ofercie przyjrzeć, bo wychodzi taniej niż mam obecnie. To tego łapałbym się na te niższą opcję, bo mam LTE w Plusie. W pakiecie taniej wyjdzie.

  • -2

    13. ~Arcypal  2015-01-28 23:45:38  host: bpd76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dopiero co się cieszyłem, że tyle zaoszczędziłem na smartdomie a tu już kolejne możliwości do oszczędzania. bardzo fajna i przejrzysta oferta.

  • 1

    14. ~a  2015-01-29 11:00:51  host: public-gprs517362.centertel.pl

    11 12 13 no no 0.4grosza taniej. super hiper oszczednosc. po roku uzbiera sie na bajaderke czy jeszcze nie?

  • 0

    15. ~Hmm  2015-02-02 13:35:57  host: 62.233.140.178

    Bank, Plush, prąd, TV, LTE itddddd ... za chwilę będzie lakier do paznokci.

Dodaj swoją opinię