Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kampania produktowa Telefonii Dialog

Rusza kampania produktowa Telefonii Dialog

sirmark 7 Maja 2004 13:28

0 0

Dzisiaj rozpoczyna się nowa kampania produktowa Telefonii Dialog S.A.
Celem kampanii produktowej jest promocja tanich połączeń międzymiastowych, międzynarodowych i do sieci komórkowych z wykorzystaniem prefiksu 1011, oferowanych przez Telefonię Dialog w całej Polsce od listopada 2003 roku. Przekaz kampanii oparty jest na komunikacie: "Klient ma zawsze rację". W ten sposób Telefonia Dialog kontynuuje rozpoczętą w styczniowej kampanii wizerunkowej budowę wizerunku operatora, który podchodzi do swoich klientów w sposób maksymalnie zindywidualizowany i przyjazny.

Kampania adresowana jest do małego i średniego biznesu.

Spoty reklamowe pojawią się już dzisiaj, 7 maja, na antenie m.in. Telewizji Polskiej (program 1 i 2 oraz ośrodki regionalne) i TVN (również 7 i 24). Kampania wykorzystuje trzy trzydziestosekundowe filmy. Autorem kreacji jest Agencja Tuba Urząd ds. Nagłaśniania, produkcję powierzono ITI Film Studio, a reżyserię -Piotrowi Rzeplińskiemu
Wsparciem dla telewizji będą reklamy na łamach opiniotwórczych tytułów prasowych, m.in. Gazety Wyborczej, Newsweeka, Polityki oraz outdoor - prestiżowe, podświetlane billboardy (backlights). W kampanii wykorzystane będą również nośniki niestandardowe: plakaty w pociągach Intercity oraz reklamy na wózkach sklepowych w sieciach hurtowni Selgros.

Oprócz tradycyjnych działań ATL, Dialog przeprowadzi również kampanię internetową wykorzystująca trzy główne elementy: dedykowany serwis produktowy – www.1011.pl, reklamy w największych portalach m.in. Onet.pl, Gazeta.pl i Money.pl i na komunikatorze Gadu-Gadu oraz e-mail marketing do grupy docelowej.
Kampania internetowa rozpocznie się 10 maja.

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet