Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza kampania Plusa promująca LTE-A do 300 Mb/s

Rusza kampania Plusa promująca LTE-A do 300 Mb/s

LuiN 2 Września 2016 16:58

3 11

Sieć Plus rozpoczęła kampanię promującą uruchomienie łączności LTE-A oraz podwojenie pakietów danych w ofertach abonamentowych i MIX.



Twarzą kampanii ponownie jest Szymon Majewski. Szerzej o Internecie Plusa oferującym pobieranie do 300 Mb/s oraz o zmianach w ofertach abonamentowych i MIX pisaliśmy w tej wiadomości.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: LTE Plus Advanced również w ofertach na kartę




Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:

Tagi: plus | lte-a

w sumie: 34
  • 3

    15.  2016-09-02 20:11:20

    @12 - w Zamościu. Nie sądzę by w Orange wyniki związane były z jakimś mniejszym obciążeniem - w końcu ma więcej aktywnych kart SIM niż Plus czy Play. @14 - u mnie Play łapie 20/18 Mb/s, Plus w porywach 30/30 Mb/s. O ile ten drugi nie postanowi wrzucić już na początek lejka 5/1 Mb/s. Wszystko zależy od lokalizacji - nie ma co wieszać psów na danej sieci tylko dlatego, że mieszka się w takim, a nie innym miejscu. Nadal zaś na podstawie warunków lokalnych sieć warto wybierać.

  • 5

    17.  2016-09-02 20:28:11

    15 @LuiN bardzo dobrze mówisz ;) U mnie akurat w domu sięga internet z plusa na częstotliwości 800Mhz gdzie mam prędkość uwaga 1Mb pobierania na speedtest.net. W tej samej lokalizacji dzięki agregacji częstotliwości play mam średnio 70Mb a maksymalnie miałem 110. Tak jak mówi @LuiN wszystko zależy od naszej lokalizacji i obciążenia nadajników.

  • -2

    18. ~  2016-09-02 20:30:33  host: 83.220.121.164.umts.static.t-mobile.pl

    Reflex w tej redakcji to ślimak. Reklamy leca w TV od półtora tygodnia, a wy dopiero o tym piszecie. Obudżcie się ze snu letniego.

  • -2

    19.  2016-09-02 20:42:31

    @Luin mam zawsze dobry sygnał z Play LTE2100 3 kreski -99dBm - więc powinno być 10-25 Mb/s. Miałem rano 1- 2 Mb/s
    Orange / T-M / Plus 1-3 kreski LTE1800 -99 do -105dBm jest 8-22 Mb/s.
    Play ostatnio nie przekracza 4 Mb/s nawet w nocy.
    Odległości do stacji podobne, więc to nie wina sprzętu - coś z Play u mnie nie tak. Szkoda, bo ofertę Play ma najlepszą. Korzystam z Playa tylko awaryjnie lub jak dzisiaj sprawdzić czy coś się zmieniło, ale jak widać dalej to samo.

  • 2

    20.  2016-09-02 21:09:20

    @18, Chyba Ci się pokręciło coś z tymi reklamami Ślimaczku. Zerknij na ich daty dodatnia na YouTube'ie. Wcześniejsza reklama była w newsie z 23 sierpnia (jest podlinkowany). Komunikat o kampanii dzisiaj podesłał Plus. Jak nie wiesz o czym piszesz, to nie pisz.

  • 2

    21.  2016-09-02 21:14:25

    @19, njuken - czyli albo mega obciążony nadajnik P4, albo jakieś badziewne ma swoje łącze. Ciesz się, że masz alternatywy przynajmniej, niektórzy nie mają takiego szczęścia. U mnie prawdopodobnie będzie skok na Orange - czekam tylko na ofertę LTE-A i sprzęt w ofercie. Mają ciekawą taryfę biurową z 500 GB transferu (55 zł netto) - tyle w życiu nie pokonam. Inne opcje nie wchodzą w grę, bo idzie mi 180-280 GB miesięcznie i boję się FUP-ów zaszytych w regulaminach.

  • -2

    22.  2016-09-02 22:01:06

    @Luin odległość 4-5 km, dodatkowo pewnie obciążony nadajnik (brak Playa w pobliżu) i pewnie na radiolinii.
    Rozwiązanie jest tylko jedno - nowa stacja Play w okolicy.
    Na chwilę obecną korzystam z oferty Plusa 65 GB za 5 zł.
    Na szczęście LTE Plusa działa dobrze w tej lokalizacji 5-30 Mb/s - często przekracza 15 Mb/s

  • -2

    23. ~  2016-09-02 22:44:30  host: 89-69-208-98.dynamic.chello.pl

    Internet mobilny to internet mobilny, czyli taki, gdzie go masz wszędzie lub powinieneś mieć. W domu czy w biurze bierze się kabel. Najsłabszy mobilny jest w Play i żadne jaskółki (czyli w kilku miejscach na krzyż działa dobrze lub najlepiej) tego nie zmienią.

  • 0

    24. ~Razor  2016-09-02 23:55:27  host: apn-95-41-79-176.dynamic.gprs.plus.pl

    @21, LuIN napisałeś "Mają ciekawą taryfę biurową z 500 GB transferu (55 zł netto)". Brzmi zachęcająco, ale jak wchodzę na ich stronę na ofertę dla małych i średnich firm to za 55zł jest 60GB. Dałbyś link? Bo 500GB chętnie sam bym wziął.

  • 0

    25. ~@up  2016-09-02 23:56:42  host: apn-95-41-79-176.dynamic.gprs.plus.pl

    @24. Już doczytałem :) To ta oferta.

  • -3

    26. ~Kubinek  2016-09-03 11:26:12  host: amr53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widać, że LTE to oczko w głowie Plusa. Najlepszy net na rynku. I do tego stale rozwijany, brawo!

  • 1

    27.  2016-09-03 11:40:21

    Wolałbym jakieś złotówki na konto po doładowaniu... ale... pewnie duża część klientów grzebiących z komórki w necie... się ucieszy..

  • 2

    28. ~  2016-09-03 18:39:36  host: user-94-254-241-70.play-internet.pl

    @26
    hahha ile ci płacą za takie komentarze? ;-)

  • 0

    29. ~Kasia Em  2016-09-04 11:19:41  host: host-142-40.jkns.pl

    U mnie Plus działa znakomicie, nie mam i nigdy nie miałam najmniejszych powodów do skarg. a teraz jak przyspieszyli będzie się korzystało jeszcze przyjemniej.

  • 0

    30. ~Czachos  2016-09-04 20:12:52  host: edj160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plusik podniósł po raz kolejny poprzeczkę i znów pojawi się fala krytyki. Uważam, że jako polski operator to działają dość dobrze poprzez stałe inwestycje.

  • 0

    31. ~Micheal  2016-09-05 14:12:33  host: 148.81.117.88

    Fajna kampania, która przyciąga uwagę. Szymon Majewski w formie, do tego ten specyficzny klimat Plusa ;) Oferta sama w sobie jest ok. Korzystam z netu w Plusie i LTE działa bez zarzutu.

  • 0

    32. ~Coxxi  2016-09-05 15:35:05  host: 89-65-224-117.dynamic.chello.pl

    Nie cierpię tego durnia z reklamy, ale mam dwa abonamenty z Plusa na LTE po 9,90/ 20GB każdy za lojalnośc, IPLA bez limitu i chodzi b. dobrze. Kiedyś wziąłem na próbę z Play, to była masakra, to sieć dla gimbazy. Dzięki temu mogłem sobie jak człowiek oglądać za darmo i bez naliczania limitu mistrzostwa świata w siatkówce. Sa równiez inne promocje, ale trzeba tam byc dośc długo. Ja jestem około 20 lat.

  • 0

    33. ~jarek  2016-09-05 17:55:43  host: 095160157159.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    Jak tak patrzę na ich mapki zasięgu to to lte advanced powinno hulać w mojej okolicy. A że już raczej dość mam tego dotychczasowego operatora, to wiele wskazuje na to, że się jednak przejdę do Plusa...

  • 0

    34. ~Coxxi  2016-09-06 13:23:15  host: 89-65-224-117.dynamic.chello.pl

    W Plusie nie jest tanio jak sie jest "nowym", ale to dobrze. Nie ma tam gimbazy i sieć jest mniej obciążona.

  • 0

    35. ~vivid  2016-09-07 05:38:29  host: host-142-40.jkns.pl

    Laptop, router, szybki internet bez limitu danych, w tej samej ofercie? Rewelacja, dokładnie tego szukałem. Nawet nie wiedziałam, że Plus ma takie ciekawe propozycje.

Dodaj swoją opinię