Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza "Idea Ekstraklasa"

Rusza "Idea Ekstraklasa"

WitekT 10 Marca 2005 17:09

0 0

ekstraklasa m9. marca odbyła się konferencja prasowa PTK Centerel i PZPN rozpoczynająca wiosenną rundę ekstraklasy piłkarskiej.

Od tego roku tytularnym sponosrem polskiej ligi piłkarskiej jest Idea, dlatego też już od marca wszyscy kibice będą śledzić rozgrywki Idea Ekstraklasy.

Podczas konferencji Prezes PZPN Roman Listkiewicz przyznał, że zdobycie przez Ekstraklasę sponsora tytularnego zbliża polską piłkę do najwyższych standardów europejskich.
Konferencja poprowadzona jako telewizyjne Studio Idea Ekstraklasa, odbyła się w Warszawskim klubie Champions, miejscu spotkań miłośników sportu. Wśród gości zaproszonych na konferencje byli m.in. przedstawiciele Ligi Piłkarskiej, firmy SportFive, Andrzej Strejlau, czy Jerzy Engel.

Podzas konferencji Arkadiusz Kalicki zapoznał dziennkarzy z elementami planowanych przez Ideę działań promujących samą ligę i w szerszym rozumieniu całą piłkę, a Dariusz Partyka przedstawił usługi mobilne jakie Świat Idei zaproponuje kibicom. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość, jaką daje Idea użytkownikom telefonów - kibic, który ściągnie na swój aparat logo, tapetę lub dzownek z serwisu Idea Ekstraklasa może wybrać klub, do którego trafi 40% dochodu z zakupionej usługi.

Gościem konferencj był także Artur Rojek, lider zespołu Myslowitz, który jest autorem muzyki do filmu promującego Idea Ekstraklasę.

Źródło tekstu: Idea     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet