Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza główna odsłona świątecznej kampanii reklamowej T-Mobile

Rusza główna odsłona świątecznej kampanii reklamowej T-Mobile

orson_dzi 9 Listopada 2015 15:54

6 8

10 listopada ruszy główna część kampanii świątecznej, prowadzonej w ramach platformy komunikacyjnej Hity od T-Mobile.



W ramach kampanii powstały dwa nowe 30-sekundowe spoty. W pierwszym z klipów widzowie zobaczą Tomasza Kota podczas przejażdżki na lodowisku.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


W drugim spocie, aktor w towarzystwie Mikołajów wraca do domu na Święta.


Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Zobacz: Startuje świąteczna oferta T-Mobile




Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | oferta świąteczna

w sumie: 21
  • -3

    2. ~  2015-11-09 16:13:01  host: adhk149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    najlepsza świąteczna kampania
    @1 świąteczna oferta według mnie jest bardzo fajna, co Ci się w niej nie podoba?

  • 3

    3. ~Buldog  2015-11-09 16:17:39  host: dbk28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2 a co jest takiego fajnego w światecznej ofercie TMobile, czego nie bylo przed kampania?

  • -3

    4.  2015-11-09 16:27:24

    3.np możliwości wykupienia internetu LTE nolimits każdej taryfie

  • -2

    5.  2015-11-09 16:34:25

    orson czy ty te bledy robisz specjalnie??? pomyliles kolejnosc filmikow albo kolejnosc podpisow -.-

  • 1

    6.  2015-11-09 16:40:18

    @5 Zwykłe niedopatrzenie. T-Mobile dało taką samą kolejność w komunikacie.

  • -3

    7. ~  2015-11-09 16:45:47  host: adhk149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    internet lte nolimits to fajny początek tej oferty

  • -1

    9.  2015-11-09 16:55:02

    @6 Czyli pokazałes wlasnie ze bezmyslnie robicie kopiuj/wklej

  • 2

    10.  2015-11-09 17:00:11

    @9 Komunikat miał ponad 3 tys. znaków, 520 wyrazów. Możesz sobie porównać.

  • 3

    11. ~Liwiusz  2015-11-09 17:02:17  host: ip-5-172-236-45.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Reklama słodka do - za przeproszeniem - wyrzygania.

  • 2

    12. ~babool  2015-11-09 17:39:02  host: 77-253-181-245.adsl.inetia.pl

    Trochę wymiotna ta reklama, ale co się dziwić. W ramach napowiadanej nowej komunikacji z klientem odnotowują spadki klientów.

  • 2

    13. ~pabloki  2015-11-09 17:46:27  host: user-46-112-177-120.play-internet.pl

    to chyba powinno sie nazywać "kity od tmobile" . zrozumcie jedno: 2 razy w roku październik i kwiecień modyfikują ofertę. jest to stały schemat. oni po prostu swiadczą usługi a dodatkowo świadczą je na bardzo dobrym poziomie. ale zareklamować to tego nie potrafią i dlatego wciskaja kity że to są hity.

  • -3

    14.  2015-11-09 18:47:13

    Kampania fajna i ciekawa. Na pewno lepsza od tej nudnej Play. Kampania kamapanią.....ale oferta TM najgorsza. Gdyby więcej dawali danych do abonamentów wcale taka zła by nie była.

  • 2

    15. ~C7  2015-11-09 19:13:21  host: n27-04-10.opera-mini.net

    T-Mobile wstydu oszczędź.

  • 2

    16.  2015-11-09 22:20:59

    To jeszcze nie grają w radiu Last Christmas ? :P Nowa odsłona kampanii...a nowe otwarcie to tylko nowe reklamy czy też lepsze oferty ?

  • 2

    17. ~pabloki  2015-11-10 00:23:56  host: user-46-112-177-120.play-internet.pl

    wiecie co mnie zastanawia? reklamy są z Kotem reklamujacym kiedyś netię. poprzedni Prezes netii jest prezesem t mobile. netia jest jaka jest . tmobile jeszcze ma jakośc. jeszcze.

  • 3

    18. ~91az  2015-11-10 06:49:34  host: kandk.mireg.pl