Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza akcja rejestracji numerów na kartę w T-Mobile

Rusza akcja rejestracji numerów na kartę w T-Mobile

orson_dzi 22 Lipca 2016 16:48

2 12

Od poniedziałku 25 lipca T-Mobile rozpoczyna akcję rejestrowania wszystkich numerów na kartę w T-Mobile, Heyah i tuBiedronka. Kartę SIM można zarejestrować w każdym z salonów firmowych i autoryzowanych punktów sprzedaży T-Mobile na terenie kraju. Wystarczy zabrać ze sobą telefon wraz z dowodem osobistym. Na klientów rejestrujących numery czekają w sklepach T-Mobile specjalne promocje i bonusy.






Jeśli klient posiada już zarejestrowany na siebie numer, to kolejny może zarejestrować przez telefon. Można to zrobić na cztery sposoby:
  • dzwoniąc na specjalną bezpłatną infolinię +48 606 606 606 - najlepiej z numeru, który chcemy zarejestrować,
  • korzystając z aplikacji Mój T-Mobile,
  • wchodząc na stronę www.zarejestruj-karte.pl i logując się w aplikacji do samodzielnego zarządzania kontem,
  • udać się do punktu T-Mobile (lista punktów dostępna jest na stronie internetowej).

W pierwszy tygodniu, od 25 lipca, klienci rejestrujący numer mogą za 19 zł otrzymać telefon MaxCom MM237 w wariancie Dual SIM.

Aby sprawdzić, czy numer jest już zarejestrowany należy wybrać z pozycji telefonu kod *100#. Osoby przenoszące numer z innej sieci mogą liczyć na specjalne pakiety ważne aż 90 dni. Oprócz tego za przejście do T-Mobile na kartę, nowi klienci otrzymują na powitanie 100 złotych do wykorzystania na rozmowy i SMS-y. Z kolei w Heyah 1000 minut rozmów do wszystkich.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile | rejestracja

w sumie: 108
  • 0

    89.  2016-07-24 16:26:32

    87 - a w której to ofercie dla seniorów ten model był dostępny w T-Mobile? I za ile?

  • 0

    90.  2016-07-24 20:12:24

    Byłem zapytać w salonach T-Mobile o dostępność tych telefonów w poniedziałek. Pierwszy salon dostał 1 sztukę, a inny 2. W innym mieście w ogóle nie dostaną tych urządzeń. Niezły szwindel.

  • 0

    91. ~pape  2016-07-24 20:52:59  host: 188.146.132.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Telefon dla seniora z taką mini klawiaturką, przestańcie. MaxCom MM460, myPhone 1070 - to są telefony dla staruszków i kosztują parę dyszek bez mega wypasionej promocji TM.

  • 0

    92. ~  2016-07-24 21:00:00  host: apn-31-0-33-249.dynamic.gprs.plus.pl

    91 - przecież T-M ma już tylko takich :)

  • 0

    93.  2016-07-24 21:34:10

    T Mobile jak coś mówi, to znaczy, że mówi...

  • 0

    94. ~Fryderyk  2016-07-25 01:21:08  host: 89-72-17-14.dynamic.chello.pl

    Ludzie kochani nie bez powodu MATEMATYKA jest matką wszystkich nauk! DOŁADOWANIE KONTA = min. 100 zl. TO cash, który mogę wydać na usługi telekomunikacyjne T-Mobile + mam przedłużone konto tak jak daje mi to doładowanie , NIE KASA ZA TELEFON! Za sam telefon oi spełnieniu warunków tej promocji zaplace 19 zl! Czy to takie trudne? A może to powinno być wykorzystane jako zadanie z matematyki na przyszłorocznej maturze z pytaniem "ile klient zapłaci za telefon?" Litości! Nie piszcie bzdur!

  • -1

    95. ~Brak zasięgu PLUSSSSSSSSSSS  2016-07-25 08:17:40  host: agdc186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Porobili szmatniki obowiązkową rejestrację kart SIM, to niech zrobią teraz, że z nadajnika najbliżej nas będziemy mieli zasięg wszystkich sieci komórkowych Orange, T-Mobile,Plus, Play, a nie tylko jednej lub dwóch lub wybranej której jest nadajnik!!!!!!! Do czego to podobne!!!!!Mieszkam na Wschodzie Polski w dziurze jest jeden nadajnik Orange. Mam pełny zasięg tej sieci. Ostatnio zrobili tam NetWorks! to mam zasięg pełny z niego też T-Mobile. Play ma romaning tego to tez mam pełny zasięg tego z tego nadajnika. Natomiast PLUS nadajnika nie ma od powstania tej sieci i nic dziady nie planują. W TELEFONIE SIECI PLUS MI WOGÓLE NIE WYNAJDUJE W XXI WIEKU!!!!!!!! I BRAK WSZELAKIEGO ZASIĘGU TEJ SIECI. JAK TAK ROBIĆ! ZMIENI KTOŚ TO W KOŃCU, ŻE JAK JEST NP. W BELGII Z NADAJNIKA NAJBLIŻEJ NAS MAMY ZASIĘG WSZYSTKICH SIECI I WTEDY ZMNIEJSZY LICZBA NADAJNIKÓW, BO PO GROM KAŻDA SIEĆ MA STAWIAĆ SWÓJ ODDZIELNY!! ZRÓBCIE TO BO BRAK SŁÓW!!!!!!!!!!

  • -1

    96. ~USTAWA O NADAJNIKACH........  2016-07-25 08:19:54  host: agdc186.neoplus.adsl.tpnet.pl

    POTRZEBNA USTAWA O NADJNIKACH GSM,UMTS,LTE ,ŻE Z NADAJNIKA NAJBLIŻEJNAS BĘDZIEMY MIELI ZASIĘG WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH I NAJWIĘKSZYCH OPERATORÓW KOMÓRKOWYCH, A NIE TYLKO WYBRANYCH SIECI LUB TYLKO DANEJ CO JEST NADAJNIK. ZMIEJSZY TO LICZBĘ NIEPOTRZEBNYCH NAJDNIKÓW KOMÓRKOWYCH I POWIĘKSZY ZASIĘG WSZYSTKICH SIECI KOMÓRKOWYCH!!!!!!! A NIE TYLKO WPROWADZILI USTAWĘ TERRORYSTYCZNĄ A TEGO NIE ZMIENIAJĄ I TO JUŻ!!!!!!!!

  • 0

    97.  2016-07-25 09:17:48

    @ 94-Fredziu:
    Tylko ze ja nie chcę teraz doładowywać konta. Mam tam sporo kasy i konto ważne rok. Czy pracujesz może jako naganiacz w TymMobilu???

  • 0

    98. ~  2016-07-25 13:27:15  host: 89-74-138-153.dynamic.chello.pl

    Pierwszy mądry operator który nie będzie ciągał na każdą rejestracje o salonu.

  • 0

    99.  2016-07-25 13:28:56

    98 - pewny jesteś co mówisz?

  • 0

    100. ~kingx  2016-07-25 13:30:48  host: apn-31-1-232-169.dynamic.gprs.plus.pl

    ja to się cieszę, że nie mam nic wspólnego z tą rejestracją, mogę sobie spokojnie korzystać z ich abonamentu bez zwyżek i miec w nosie reszte.

  • -1

    101.  2016-07-25 13:30:48

    Albo inaczej... Pierwszy mądry?
    Mądry jak każdy inny operator... Ustawa wprost mówi o takim sposobie potwierdzania danych. Więc u innych operatorów to możliwe jest jak najbardziej. Może nie doczytałeś?

  • 0

    102. ~Fryeryk  2016-07-25 14:21:41  host: 188.146.102.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @97.frasag to sie nie doladowuj :) Ps. A Ty jesteś z konkurencji, że masz tak wyjechane? :)

  • 0

    103. ~nie dziala  2016-07-25 15:22:09  host: 193.105.35.141

    działa omus *100# w T-mobile???

  • 0

    104. ~l99  2016-07-26 08:05:21  host: 078088004188.bialystok.vectranet.pl

    *100# nie działa

  • 0

    105. ~Ciekawy  2016-07-27 23:36:03  host: ip-5-172-255-195.free.aero2.net.pl

    Czy ktoś zarejestrował kartę i dostał bonusy?

  • -1

    106. ~Piter  2016-07-28 14:40:19  host: public-gprs354240.centertel.pl

    W dupci mam taka promovcje dolADOWANIE 100 ZL TEL 19 I MAMY 119 ZL ZA TAKA KASE TO JA GO KUPIE W SKLEPIE I JESZCE ZOSTANIE NA LODY DL DZIECKA

  • 0

    107. ~Specjalista  2016-08-01 09:19:40  host: 178235192143.bielskobiala.vectranet.pl

    @100 pracowniku magenty nie spamuj. To co wymyślił tmobile nie można nazwać żadną promocją ani zachętą chyba wszyscy to wiedzą. Skala utraty użytkowników prepaid w ich wykonaniu będzie rekordowa, zadziwiające jak łatwo przyczyniają się do zrujnowania interesu ale widocznie taką taktykę przyjęli. Pracownicy również od sierpnia masowo migrują na L4 lub składają wypowiedzenia. Gratulacje dla zarządu od konkurencji, dzięki wam wzrastają ich wyniki ;)

  • 0

    108.  2016-08-03 01:35:53

    jaka promocja w tym tygodniu jest bo bedzie sie z czego smiać. a moze jeszcze nie udało im sie upchac tego szmelcu drogo klientom i przedłużyli pseudo promocje

Dodaj swoją opinię