Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rusza akcja promocyjna nakrętek Coca Coli w Play

Rusza akcja promocyjna nakrętek Coca Coli w Play

WitekT 31 Lipca 2012 15:29

1 0

Od 1. sierpnia do 31. grudnia potrwa akcja promocyjna Play i Coca Coli, w ramach której będzie można otrzymać startery i doładowania w zamian za kody z butelek z napojami.

Konkursowe nakrętki można znaleźć w produktach Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Cherry Coke, Fanta (pomarańczowa i cytrynowa), Sprite i BURN i soki Cappy! w butelkach półlitrowych i litrowych.

Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się na stronie www.coca-colazplay.pl (strona ruszy 1. sierpnia), a następnie wybrać nagrodę, którą chce się otrzymać:
starter za 3 zł (w ciągu 72 godzin mailowo otrzymuje się voucher, z którym należy udać się do punktu sprzedaży Play),
promocyjne doładowanie za 2 zł (otrzymuje się je w ciągu 72 godzin od przyjęcia zgłoszenia).

Starter ma 1 zł do wykorzystania na wszystkie usługi oraz 2 zł na rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci komórkowych w Polsce, ważny jest 10 dni od aktywacji.




Promocyjne doładowanie może odebrać tylko użytkownik ofert głosowych na kartę w Play: Play Karta, Nowy Play na kartę, Play Fresh, Play na Kartę, Oferta Promocyjna Lubię to!, Play na Kartę Lubię to! oraz Red Bull MOBILE na kartę. 2 zł może być wykorzystane na rozmowy i wiadomości do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Aby otrzymać promocyjne złotówki, klient musi mieć aktywne konto. Ważność środków promocyjnych to 30 dni od daty przyznania.

Maksymalny miesięczny limit nagród przypadający na jednego użytkownika to 8 (starterów lub doładowań). Blokada jest założona na numer MSISDN oraz na adres e-mail (użytkownik może raz na 7 dni zmieniać numer MSISDN przypisany do adresu mailowego, dlatego konieczna jest podwójna blokada).

Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 260 kB).

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 2

    21.  2012-07-31 19:42:52

    kola - witajcie zgnite zęby i organizm wypłukany całkowicie z magnezu!! :d

  • 2

    22. ~Tomasz  2012-07-31 21:06:32  host: apn-77-113-94-12.dynamic.gprs.plus.pl

    Istotne: W ciągu miesiąca kalendarzowego, jeden Użytkownik może odebrać maksymalnie 8 doładowań. Czas trwania promocji: 1.08.2012 r. – 31.12.2012 r." Zrodlo Blogplay

  • -1

    23. ~  2012-07-31 22:28:28  host: a3-me.krak.tke.pl

    No i wychodzi 16 zł, ale na colę swoje trzeba wydać ;) Ja tam wolę dać w łapę, czyli trzymać z Heyah ;)

  • 2

    24.  2012-07-31 22:35:42

    23 - dajesz, dajesz, 80 gr/min do P4. A w Heyah się cieszą. Tak bardzo, że z tej radości wprowadzają opłatę za sprawdzenie stanu konta. Trzymaj tak dalej ;-)

  • -2

    25. ~Octopus  2012-07-31 23:40:16  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    To doskonała promocja. Jak będę widział człowieka pod marketem przy śmietniku z tęsknym wzrokiem ,to nie będę się pytał czy mu kupić bułkę .. ale czy che koreczek :)) - mina plejowca - bezcenna :)))

  • 2

    26. ~Piotrek  2012-07-31 23:47:34  host: 46.205.119.205.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Kto by pomyślał że BURNem można doładować Red Bulla :-)

  • 0

    27.  2012-08-01 08:51:19

    Nie ma na liście Frugo? No to się fioletowa młodzież załamie ;)

  • 1

    28. ~  2012-08-01 10:38:39  host: 193.201.36.34

    Rok temu skorzystałem kilka razy to i w tym to zrobię.

  • 1

    29.  2012-08-01 11:44:49

    @ WitekT Tam jest limit miesięczny 9 starterów lub 8 doładowań, nie że na całą promocje.

  • 0

    30. ~  2012-08-01 12:18:09  host: 193.201.36.34

    szkoda tylko, ze na mixa!

  • 1

    31.  2012-08-01 13:35:53

    Droga Redakcjo WitekT, klient może odebrać 9 starterów w ciągu całej promocji oraz 8 doładowań w ciągu miesiąca.

  • 1

    32.  2012-08-01 13:39:00

    Na potwierdzenie zapis z regulaminu: § 7, pkt2. W przypadku wyboru przez Uczestnika Akcji Promocyjnej Nagrody A, maksymalny miesięczny limit Nagród A przypadający na jednego Uczestnika i na jeden numer telefonu podany w promocji to 8 sztuk.

  • 1

    33. ~  2012-08-01 16:07:55  host: z58-02.opera-mini.net

    idziemy dzisiaj z kolegami z klasy po zachodzie slonca na smietniki. Dzis moze jeszcze nie za duzo towaru ale po wekendzie bedzie dobrze juz. Dobrze, ze nie wszystkie smietniki sa zamykane na klodke,to szanse na kapsle są wieksze.

  • 0

    34. ~klos50  2012-08-01 19:54:51  host: 37.30.33.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    To ściema --- mam około 40 kodów z tamtego roku niewykorzystanych bo nie było kart w PLAY ONI OSZUKUJĄ !!!!!!!!!

  • 0

    35. ~freszowiec stały  2012-08-02 08:00:21  host: user-46-112-58-27.play-internet.pl

    32. Tak samo było rok temu w poprzedniej edycji, nic nowego.

  • 0

    36.  2012-08-02 09:54:03

    Ino gdzie kupić powyższe napoje z kodami PlayU, jak wszędzie sprzedają stare z jakąś wredną gębo jakiegoś buca piłkarzU, pseudo gwiazdU €U 2012?

  • 0

    37.  2012-08-02 11:54:59

    Idź do sklepU i kup. Tylko nie w jakimś Pipidowie Dolnym :) ja już widziałem nowe napoje.

  • 0

    38.  2012-08-02 11:56:29

    WitekT to zamieniliście... Maksymalny miesięczny limit nagród przypadający na jednego użytkownika to 8 (starterów lub doładowań). Droga Redakcji przeczytajcie proszę Regulamin ze zrozumieniem... 8 doładowań miesięcznie, 9 starterów w ciągu całej promocji.

  • 0

    39. ~Mz  2012-09-10 16:31:31  host: 83.1.246.23

    "Maksymalny miesięczny limit nagród przypadający na jednego użytkownika to 8"... zawsze można zrobić nowe konto bez problemu i nowy e-mail.

  • 0

    40. ~atka  2012-09-21 12:21:43  host: 85.219.243.40