Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Rumuńskie smartfony Allview w ofercie Play

Rumuńskie smartfony Allview w ofercie Play

LuiN 19 Stycznia 2015 07:44

0 0

W cennikach sieci Play pojawiła się nowa, rumuńska marka smartfonów - Allview.



allview x1 soul allview x2 twin allview p6 life
Zanim dany producent wyrobi sobie rozpoznawalną markę musi minąć trochę czasu. Aby osiągnąć sukces próbuje w jakikolwiek sposób wyróżnić się na rynku. Takie są smartfony Allview - za rozsądną kwotę oferują znane rozwiązania jak wyświetlacz produkcji LG czy aparat Sony. Czyni to z nich godną propozycję patrząc na stosunek ceny do jakości - tak opisuje nową markę rzecznik prasowy sieci Play, Marcin Gruszka.




Allview X1 Soul, Allview X2 Twin i Allview P6 Life kosztują w ofercie na kartę odpowiednio 1019, 799 i 539 zł. Najdroższy z nich do zaoferowania ma 5-calowy ekran FullHD ze szkłem Gorilla Glass 3, czterordzeniowy procesor 1,5 GHz, 2 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, główny aparat 13 Mpix, przedni aparat 5 Mpix i Androida 4.2.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: allview | play

w sumie: 18
  • 2

    1. ~Tomecek  2015-01-19 08:23:21  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    Zgadzam się, że nieznane marki także robią dobre telefony. Przykładowo ja nie mam zamiaru dopłacać kilkuset złotych za napis "Samsung" albo "HTC", ale ten Android 4.2 wszystko psuje :( Jak ktoś chce zakupić tani i dobry telefon to polecam aliexpress.

  • 0

    2. ~user_delete27  2015-01-19 08:34:25  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    Nazwijmy "rumunów" po imieniu X1 = Gionee Elife E6, X2 dual = Gionee Elife S 5.5, P6 Life = Gionee Dream D1.
    Całą rumuńskośći członek strzelił!

  • -1

    3. ~weissmann  2015-01-19 08:43:24  host: 142.242.40.164-rev.hti.pl

    @dziadek186 - Gionee to Chińczyki?

  • -1

    4. ~user_delete27  2015-01-19 08:47:06  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @3 http://tlp.is/53i
    Tak.

  • 0

    5. ~Trolololo  2015-01-19 08:49:58  host: 81.219.84.18

    @weissmann
    Ze specyficzną polityką na rynki inne nż azjatycki, gdzie pojawiają się pod innymi markami jako Kazam, Allview, BLU itd.

  • 0

    6. ~Nick  2015-01-19 09:12:55  host: 77-253-4-7.adsl.inetia.pl

    Jaka siec, takie telefony.

  • -1

    7.  2015-01-19 09:36:37

    2 najpierw to trzeba wykupić licencję od Gionee żeby wypuścić na rynek Europejski taki smartfon a Prestigio Grace czy Kazam 348 to co to jest ??

  • -2

    8. ~user_delete27  2015-01-19 09:39:13  host: 167-rev186.markomp.net.pl

    @7 Też Chinole. A co zmienia licencja? Chinol zawsze pozostanie chinolem z szemranym serwisem.

  • 0

    9. ~rrrrr  2015-01-19 09:51:45  host: host-89-230-177-101.gdynia-laczpol.mm.pl

    Jakiś chińczyk , tajwańczyk, francuz (Alcatel) z w miarę dobrym serwiesem do 500zł co jest godne polecenia ? (mile widziane LTE, nagrywanie full HD , do 5 cali)

  • 1

    10. ~fttt  2015-01-19 10:30:45  host: 89-78-148-66.dynamic.chello.pl

    Allview mocno uderza w nowe rynki. Jeszcze nie tak dawno tylko parę krajów europejskich. Wyglądają całkiem ciekawie, mają nawet sporo tych modeli w ofercie, co jest dużym plusem.

  • 0

    11.  2015-01-19 11:08:26

    8 to jest oczywiście Twoje zdanie ja mam zupełnie inne...

  • 0

    12.  2015-01-19 11:10:43

    Niedawno czytałem artykuł o rynku telefonii komórkowej w Rumunii. Na tym rynku dominuje Apple. Allview ma silną pozycję na rynku, znacznie większą niż nasz rodzminy myPhone. Za to HTC to marka prawie nie znana na tym rynku. Nokia jest też obecna dość mocno, ale tam są zupełnie inne modele niż u nas.
    Tyle zapamiętałem. Ten artykuł był gdzieś na Telemaniaku, czy Telixie. Nie pamiętam już. Miała być dalsza część opisu tego rynku dotycząca taryf i ofert promocyjnych.

  • -1

    13.  2015-01-19 12:01:50

    Czyli teraz jak ktoś powie do abonenta sieci Play ty rumunie to specjalnie nie powinien się obrażać :)

  • -1

    14.  2015-01-19 15:29:03

    Ciekawe czy Play będzie je reklamował w rumunskim stylu. Jakiś wrzeszczący, brudny rumuński bachor i ojciec z tombakiem.

  • -1

    15. ~Bart  2015-01-19 15:29:18  host: 82.221.102.36

    Chociaż by mi dopłacili nie wziąłbym tego telefonu... nie ufam cyganom i rumuńskiej technologii :f

  • 1

    16. ~Przemek  2015-01-19 18:43:00  host: public-gprs516393.centertel.pl

    na przykład... Volkswagen produkuje w Rumunii wiązki elektryczne do swoich samochodów

  • 0

    17. ~qwerty  2015-01-20 10:12:22  host: eot126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Są w ogóle jeszcze jakieś telefony produkowane w Europie?

  • 0

    18. ~Darek  2015-03-17 11:58:01  host: elektryk.knc.pl

    Proszę, zastanówcie się 3 razy nad kupnem tej marnej jakości elektroniki, zakupiłem od nich 3 urządzenia, jedno niesprawne po rozpakowaniu dwa pracują bardzo nie stabilnie. Serwis ma to gdzieś. Tylko bogatego stać na taki badziew, normalnego człowieka nie stać na wydawanie pieniędzy kilka razy.

Dodaj swoją opinię