Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruletka w Play już naprawiona

Ruletka w Play już naprawiona

WitekT 9 Czerwca 2010 20:07

0 0

Dziś klienci Play mieli problem z nawiązywaniem połączeń. Dochodziły one do skutku, jednak rozmowy były kierowane do losowych osób.

Jak informuje na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora, problem został rozwiązany przez służby techniczne Polkomtela. Awaria była spowodowana błędem w konfiguracji łączy transmisyjnych. Podczas prac związanych z rekonfiguracją łączy część z nich została błędnie podłączona, co skutkowało łączeniem połączeń głosowych w sposób niewłaściwy.




Problem dotyczył tylko części połączeń które były kierowane do naszych abonentów znajdujących się w roamingu krajowym - napisał Gruszka.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 138
  • -4

    121.  2010-06-10 14:27:40

    119. No bo taka prawda ;p i tu cię moim tekstem zniszczę "Idzie się na ilość nie na jakość" zatkało kakao?

  • 0

    122. ~...  2010-06-10 14:28:17  host: user-109-243-239-32.play-internet.pl

    @ 116 Play Poziom Twojej ignorancji jest zdumiewający, ( klikanie ankiety w roczniku statystycznym GUS- lol) podobnie jak moje poczucie humoru- jestem mocno zdumiony że ktokolwiek potraktował ten wpis na poważnie. @113 Jak na to wpadłeś? Bo moim zdaniem ten wpis jest bardzo merytoryczny i podparty badaniami ( robionymi na zasadzie klikania ankiety przygotowanej prze GUS i udostępnionej w ROCZNIKU STATYSTYCZNYM). Świat oszalał...

  • 0

    123. ~...  2010-06-10 14:29:01  host: user-109-243-239-32.play-internet.pl

    @120 miało być a nie @113.

  • 1

    124.  2010-06-10 14:33:34

    @116: na przyszłość zaznaczaj na końcu komentarza "żart" , bo jak widać jest grono osób, co prawda nieliczne (PLay) ale jest :D, który uwierzył w "zacytowane" statystyki :D

  • 1

    125. ~  2010-06-10 14:37:50  host: ind138.internetdsl.tpnet.pl

    @Play: chłopie i Ty masz 19lat?? Dobrze, że teraz wywaliłeś wiek z profilu, bo poziom ignorancji 13latka i chyba lepiej dla Ciebie, żeby tak wszyscy myśleli ;)

  • 2

    127.  2010-06-10 15:00:21

    host: t13-03.opera-mini.net - Przestań mnie człowieku obrażać, bo nie jestem Twoim kolegą z podwórka. Nie masz zupełnie nic do napisania w temacie, za to namiętnie rzucasz obelgi, naśmiewasz się i piszesz o "wszystkim i o niczym". Nic na to nie poradzę że Cię troszeczkę słoneczko przygrzało. Ale naprawdę swoich frustracji nie musisz wylewać na publicznym forum. Nie każdy lubi czytać takiego trolla. To tyle co mam Ci d powiedzenia. Na więcej nie mam ochoty, bo i tak nie dotrze do Twojego pustego łba. :-]

  • -1

    128.  2010-06-10 15:08:00

    127@ O kim mówisz?

  • 0

    129.  2010-06-10 15:21:53

    PLAY (128) - A nie widać? Specjalnie się poświęciłem i wpisałem host tego "operowca". Nie bój się nie o Ciebie (jak na razie) chodzi.

  • -3

    130.  2010-06-10 15:46:13

    jojo@ No ja myślę;) bo miałem juz pare napaleńców co mnie obarczały a same chu*a warte. :P

  • 0

    131.  2010-06-10 16:05:34

    @65-jak słyszę PCK ,to mi się nóż w kieszeni otwiera,banda cwaniaków i tyle!Coś na ich temat wiem.

  • 1

    132. ~  2010-06-10 17:36:17  host: t04-12.opera-mini.net

    Czyli kolega PLAY twierdzi, ze zasieg Plusa i Simplusa, to rózne zasiegi róznych sieci i w zwiazku z tym sie róznia od siebie?

  • 1

    133.  2010-06-10 18:58:49

    132. Nie parafrazuj mówiłem tylko ze w simplusie miałem lepszy niż w roamingu Plusa w P4. Coś nie zrozumiałeś?

  • 1

    134. ~  2010-06-10 20:08:52  host: wapgw4.wapgw.era.pl

    To prawda z zasiegiem w roamingu a raczej z jakoscia,ostatnio na wilenskim w Wrszawie nie dalo sie rozmawiac z PLAY cielo jak rzeznik swinie,wlozylam plusa i problem znikl i czesto dzwiek jest "cichy" w roamingu powinna byc reklama tniemy koszty zawodowo :) od BOK-u do BOKU a jak nie z boku to z podskoku i uskoku

  • 0

    135.  2010-06-11 03:39:32

    #131. Podziel sie tymi rewelacjami. Moze zwyczajnie bojkotujesz pomaganie. Powodzianie ci tego nie zapomna, ooo na dlugo nie zapomna. Gdyby ktos potrzebowal namiarow na taka pomoc: www.pck.pl WARTO!

  • 2

    136. ~  2010-06-11 04:56:50  host: t14-05.opera-mini.net

    133. A co to telefon umie wybierać stacje koszerne i niekoszerne? Owszem czytałem o tym przypadku, ale to w większości była czysta wyobraźnia dzieciarni, która mimo niskich stawek nadal się do czegoś przyczepić. Warto sobie net monitorem zobaczyć że telefony łapią te same stacje w ten sam sposób. Odnośnie jakości, jakoś podobna jakość jest w Orange i nikomu sekundowe przerwy nie przeszkadzają, jakość w Play to loteria, ale w większości przypadków rozmawia się komfortowo, po dostawieniu paru stacji egsm900 w mieście i sporo umts da się normalnie rozmawiać, widocznie obciążenia stacji mają wpływ na jakość połączeń. /Kwistas

  • 0

    137.  2010-06-11 19:21:58

    @135-mam swoje powody i nie chcę o nich tutaj mówić.Zdecydowanie wolę wesprzeć WOŚP,czy Caritas.W ten sposób zlikwidowałem parę sim-skarbonek.Czy napisałem ,że jestem przeciwny pomaganiu?Więc na przyszłość nie wyciągaj zbyt daleko idących wniosków wobec mojej osoby,ok?

  • 0

    138. ~wk....y  2010-06-11 19:41:45  host: 103.bajtbusko.com.pl

    mam dwa numery w play i jak jestem w domu mam problem z dodzwonieniem sie do dziecka operator zawsze mnie zbywa ze wszystko ok wygadam co swoje i wracam do HEYAH choć to skarbona ale pewna

  • -1

    139.  2010-06-16 17:24:53

    @135: dziwię się że nie łapiesz że 131 robi czarny PR by pewna inna b. duża organizacja charytatywna (powiązana z pewną instytucją) się mogła obłowić.

  • 0

    140. ~  2010-06-17 13:10:18  host: p09-12.opera-mini.net

    Zbanujcie nick PLAY bo jedynie zaśmieca portal, ziomek13

  • 0

    141.  2010-06-17 16:12:19

    @139-gadasz bzdury.A co powiesz na fundację Anny Dymnej?Też Ci przeszkadza tak jak Caritas,czy WOŚP?

Dodaj swoją opinię