Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ruch dogadał się z P4 w sprawie doładowań

Ruch dogadał się z P4 w sprawie doładowań

sirmark 2 Marca 2010 01:04

0 0
Ruch poinformował, że uzgodnił z P4 satysfakcjonujące obie strony warunki dalszej współpracy przy dystrybucji doładowań elektronicznych prepaid.

Aneks do umowy partnerskiej zawarty 15 września 2008 r., regulującej warunki współpracy, w tym warunki finansowe, został uzgodniony 26 lutego 2010 r. A wszedł on w życie z dniem 1 marca 2010 r.


Źródło tekstu: Ruch     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6. ~S  2010-03-02 08:39:07  host: emx194.internetdsl.tpnet.pl

    Era już wymiękła, od dzisiaj są dostępne doładowania w punktach north press. Nie wiem na jakich warunkach...

  • 0

    7. ~  2010-03-02 09:21:28  host: 77-253-0-193.adsl.inetia.pl

    Play obniżył marże o 2,5% a Era o 1% albo odwrotnie. Złodzieje

  • 0

    8. ~icek  2010-03-02 09:49:29  host: dor67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play chyba nie miał siły na kłótnie. Jednak podobno oni mieli i tak niskie marże. Tymczasem Era miała 2 razy wyższe niż Plus, czyli na każdym doładowaniu traciła 2 razy więcej pieniędzy - dziwicie się, że mieli dosyć takiej sytuacji?

  • 0

    9. ~impassive  2010-03-02 11:24:51  host: chaos.tpnet.pl

    Traciła? Nie traciła, tylko zarabiała mniej.

  • 0

    10. ~mirekb  2010-03-02 11:31:50  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    warto wspomniec ze P4 podpisało umowe z blue pl i obecnie obsługuje tą firmę(bodaj najwiekszy dystrybutor doładowań elektronicznych w pl).kiedys robił to polkomtel ale widac ceny nie pasowały.Play ma potencjał i niech stawiają na doładowania elektroniczne bo zdrapki powoli odejdą do lamusa(powoli ale systematycznie).Szkoda ze za doladowania ze swojej strony Play nie zawsze przyznawany jest bonus 10% wiecej ;-)

  • 0

    11. ~dino  2010-03-02 11:37:38  host: dqe50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No właśnie, ja Ere tylko z ich strony doładowuję ojcu, bo jest te 10% bonusu. Pytanie, czy Play odpuścił, czy Ruch się przeraził, że żadnego operatora niebawem nie będzie miał w ofercie doładowań

  • 0

    12. ~  2010-03-02 11:42:17  host: v07-07.opera-mini.net

    Czy w waszych miejscowościach też coraz mniej kiosków ruchy, w mojej już ponad połowa zamknięta.

  • 0

    13. ~  2010-03-02 11:43:13  host: v07-07.opera-mini.net

    Ruchu ;)

  • -1

    14. ~as  2010-03-02 12:20:59  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    Play musiał się dogadać bo prepaidowcy to ich grupa docelowa, nie zawsze zasięga ale niby tanio!!!

  • 0

    15. ~cmon  2010-03-02 12:29:11  host: 212.160.240.18

    a na przyklad w inmedio od 1marca trzeba doplacac 50 groszy za wydruk karty z terminala....zlodziejstwo dotyczy kart era plus heyah kurcze ;(

  • 1

    16.  2010-03-02 13:16:05

    14. Ech ci zakompleksieni użytkownicy Orange co podpisali cyrograf z Zetafonem na 3 lata... tak mi żal...

  • 0

    17.  2010-03-02 13:27:49

    15: Zlodziejstwo? Zrobili tak, bo widocznie inaczej sie im po zmianach nie oplaca. Nikt rozsadny nie pogorszylby w taki sposob swojej konkurencyjnosci gdyby nie tak niskie marze. Czy tego chcecie czy nie to sprzedawca musi z czegos zyc, jesli zarobic nie da mu operator to musi dac zarobic klient. Jak dla mnie to zadne zlodziejstwo, bo nikt mnie nie okrada, moge przeciez wybrac miejsce, gdzie kupie bez tych 0,5 zl albo doladowac online....

  • 0

    18. ~qwe  2010-03-02 14:28:34  host: 109.243.75.26

    Dajcie spokój z tymi kłótniami o to, czy Heyah skopiowała ofertę czy nie. Dla mnie ważne jest, że jeśli Play planował za jakiś czas wycofać się ze Stanu Darmowego, bo pamiętajmy że jest to promocja bez podanego terminu trwania, to teraz pewnie może o tym (wycofaniu się ze Stanu Darmowego) zapomnieć. No bo jakby to wyglądało gdyby Play miał droższą ofertę od Heyah. Tak więc panowie i panie tylko się cieszyć że Heayh zrobiła taki krok. Życzę miłego popołudnia :-)

  • 0

    19. ~qwe  2010-03-02 14:29:51  host: 109.243.75.26

    ups, nie tutaj to miało pójść, sorki

  • 0

    20.  2010-03-02 15:57:18

    18,19: nie mniej jednak sluszne poglady.Zgadam sie

  • 0

    21.  2010-03-02 16:33:57

    18, 19, 20 popieram, tak w ramach hurtowych opinii ;) Co do dogadania się Play z Ruchem- nie pamiętam, żeby pojawiło się info o wypowiedzeniu umów przez Play. Negocjacje Ery chyba się jeszcze nie zakończyły, na szczęście w TT nie powinno być problemów, bo za doładowanie przez stronę Ery dostaje się 10% ekstra. Heyah też można doładować różnymi kanałami. Orange też wypowiedziało umowy... Czyli finał sporów bliski. Jak wysoką marżę wywalczyło Play? Jako najmłodszy operator pewnie i tak mieli korzystniejsze warunki.

  • 0

    22. ~  2010-03-02 18:07:45  host: ip-89-174-123-20.multimo.pl

    W Play też jest 10 proc. ekstra przy doładowaniu przez stronę (ten gratis jest, jak to zazwyczaj bywa, ważny 30 dni).

  • 0

    23. ~  2010-03-02 21:09:36  host: public49410.xdsl.centertel.pl

    Era to dużo większa firma od Playa, więc pewnie Ruch chce ugrać na nich jak najwięcej.

  • 0

    24.  2010-03-03 19:43:36

    23: Dokladnie tak. Sprzedaz gazet spada, a doladowan rosnie.... Pewnie za 10-20 lat w miejscach gdzie sa kioski ruchu beda automaty do sprzedazy doladowan dla osob, ktore nie korzystaja z internetu i nie potrafia same doladowac. Chyba, ze karty kredytowe tak sie rozpowszechnia, ze prepaid bedzie mozna doladowac przez kod USSD wpisany do kontaktow, a obciazona bedzie karta kred.

  • 0

    25.  2010-03-05 23:29:28

    Najważniejsze, że nadal pozostaje kanał internetowy, który dodatkowo daje 10% w przypadku Ery i 20% więcej kasy w przypadku Heyah- do 15 marca.

Dodaj swoją opinię